My Travel Sp. z o.o.

Opinie o My Travel Sp. z o.o.

Paulina

Właściciel Biura Podróży - Franczyzobiorca jest to obecnie również najbardziej poszukiwane stanowisko w My Travel. @komarek możesz opowiedzieć, jak start biznesu wyglądał w Twoim przypadku? A może znajdą się tu również inne osoby, które odważyły się na taki krok? Dla wielu osób, które nigdy nie prowadziły takiego biznesu, może wiązać się z naprawdę dużym stresem.

Paulina

@komarek, wspaniale! Uczestniczyłeś w takich szkoleniach?

gość

Posiadanie kilkuletniego doświadczenia @kogo nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, bo przecież doskonale wiedzą, że relacje między pracownikami rzeczywiście opierają się na przyjacielskich relacjach.

komarek

Sam się w to zaangażowałem zaaplikowałem i otworzyłem biuro My Travel już 2 lata, fajnie pomagają w otwarciu biznesu i można na szkolenia za darmo za granice latać. Genialna sprawa, no i oczywiście pieniądze z tego sa.

Masz doświadczenie na jakimś stanowisku w firmie My Travel Sp. z o.o.? Jeśli tak napisz nam jak wygląda atmosfera pracy!

Zostaw opinię o My Travel Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie My Travel Sp. z o.o.