Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

ona

czlowieku obiektywny ze szkola , masz dobra stawke , cieple kszeslo , a nic nie wiesz o ludziach . nauka to nie wszystko . mamusia dala to teraz masz . jak bedziesz zarabial 1200 zloty to wtedy bedziesz mogl sie wypowiedziec . tacy ludzie jak ty nie maja szacunku do blizniego . wstyd .

obiektywny

Ci co za 15 zł pracują, pracują za tyle bo szkoły pokończyli i języki znają. Są specjalistami w swoich dziedzinach. Nie twierdzę, że wszyscy z produkcji są bez wykształcenia, ponieważ osobiście znam wiele wartościowych osób, których sytuacja zmusiła do pracy na linii. Niestety jednak większość pracowników produkcji ma problem z poprawnym zbudowaniem zdania. Ludzie są mało ambitni i mało inteligentni. Ile Wy chcielibyście zarobić za przykręcanie śrubek? 5 tysięcy? Jeśli uważacie, że zasługujecie na więcej, to zmieńcie pracę i przestańcie narzekać. Ale co do grudnia - to prawda. Dyrektor generalny nieco nagiął zasady konkursu i powinien wypłacić pieniądze.

MOBBING w TCL

pracuje jakis czas W TCL praca nie jest cieżka a ludzie sa różni,ale niestety jest stosowany [usunięte przez moderatora] przez kierownictwo zmianowe i tak zwanych poganiaczy ,objawia się to tym że ludzie są zastraszani PSYCHICZNIE i nie bez pośrednio ,ale daje im się do zrozumienia ,jeśli sie nie zastosują do ich poleceń (ROZKAZÓW) to zostaną przeniesieni na gorsze stanowisko pracy lub zostaną zwolnieni.

aaaaaaaaaadhdddddddddddddddd

hm mentalnosc nasza to narzekanie,wiadomo nie ejst najlepiej ale pomyslcie o tych ludziach z kutna i radomia u nas byli za ta pracą.oceniacie innych ocencie sie sami nikt nie karze wam tam pracowac.zaklad leci sobie z nami to wiadome ale cos robimy z tym zeby to poprawic poza gderaniem pomiedzy soba,sami na to sobie pozwalamy zamiast zebrac sie i rowno powiedziec nie.zakaz wychodzenia na papierosa do przerwy to bzdura,nasz pan dyrektorek sam pali i nie potrafi tego zrozumiec,.nic by nie szkodzilo zrobic mala przerwe wychodzac na palarnie.kazdy jest tylko czlowiekiem o czym w tym zakladzie sie zapomina nikt nie ejst chodzacym idealem .nic sie nie zmieni w tym zakladzie poki zaklad nie zacznie szanowac nas bo jak mamy szanowac zaklad ktory nie szanuje nas,kij ma dwa konce z prawda posrodku.nie dajmy sie zglupiec ludzie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
sprawy urlopowe

kolego jak w tcl nie ma zamówień to nie masz postojowego z winy zakładu tylko ci cały urlop zabierają. Teraz było postojowe i co ja już urlopu do końca roku nie mam :>

W TCL wcale nie jest źle. Fakt, niektórzy zarabiają tam grosze ale naprawdę jest to nieliczna grupa. A poza tym sami się na taką stawkę zgodzili. Fakt zdarza się,że jest kołchoz ale w nawiązaniu do jednej z wypowiedzi jeżeli nie ma u nas zamówień i jest dzień wolny pracownik ma wypłaconą dniówkę!!! A co do dni wolnych - jeżeli ktoś idzie do kierownika dzień wcześniej bądź tego samego dnia że chcę wolne wcale się nie dziwię że go nie dostaje!!

abc

Tcl to wielkie [usunięte przez moderatora].Omijajcie je zdaleka.

seba

Tam jest teroryzm a nie zaklad pracy TCL.Ludzie są traktowani jak śmiecie przez dyrekcje a także przez liderów linii,liczą sie znajomości i dziobanie co nie ktorych pracownikow do kierownikow linii.Czyli obsamorowanie kolegow i kolezanek do kierownika linii, tutaj nie bede wymienial o ktora linie chodzi.Agenje, ktore daja umowy na pięć dni - jest to śmieszne.Co nie ktorzy robią za około 15zł ściemnają jak mogą przez osiem godzin, a biedacy za osiem dwadzieścia są bardziej uczciwi od elity.I przez to chodzi aby zwukły biedak nie poszedł na zwolnienie lekarskie i zeby dobić takiego biedaka jeszcze zabieraja premie przez ktora pracowal przez miesiac i co mu zostaje....??? Bylem tam świadkiem (pracownikiem) jak w grudniu [usunięte przez moderatora] ludzi na kasę, obiecując przez samego Dyrektora ze dostaniemy (pieniążki) na Swięta obiecanki sasanki co ...? nici. Ja osobiście podziwiam tam ludzi ktorzy chcą tam pracować pelna desperacja ludzi biedaków.

znawca

zapomniałem dodać że to komentarz dla [usunięte przez moderatora]

znawca

to co piszesz to brednie wyssane z palca , a ludzie o których masz wysokie mniemanie nie do końca na nie zasługują. Generalny może ma swoje wady (krytykujesz wygląd więc rozumiem że ty wyglądasz idealnie - nie jesteś ani gruba ani brzydka ) ale jakbyś miała wiedzę w zakresie zarządzania ludźmi oraz fabryką to sama byś do tego doszła że człowiek jest jednak fachowcem , ale najlepiej jest ponarzekać na dyrektorów i kierowników - weź się do nauki zamiast tylko narzekać a może i tobie się kiedyś poszczęści - każdy jest kowalem swojego losu .

Gall Anonim

Witam Praca ogólnie nie jest zła - na głowę nie leje, ciepło ( w lato aż za bardzo ). Ludzie jacy tam pracują tacy są ( chodź trzeba z nimi zrobić porządek ). Nie jest tak ciężko, ale zarobki naprawdę niewielkie. Czasem mam wrażenie, że ci wyżej cieszą się, że za takie marne pieniądze ludzie tam pracują. Jest mało zatrudnień przez TCL-a. Piszę do tych na wyższych stanowiskach - zróbcie coś z tym. Kierowników linii to bym wysłał na kurs "sawuar wiwr" ( pożal ich się Panie Boże ) !!! Pzdr.

Olo

Pracuję tam ponad 10 lat i nie narzekam. Części ludziom to nikt nie dogodzi. Narzekają że kołchoz ale tam nadal pracują, czyżby to lubili? Czyżby byli debilami których nie stać na zmiany? A może nie ma w okolicy ciekawszej, lepiej płatnej pracy, ale to już by świadczyło że tu nie jest tak źle. Wychodzi typowa mentalność Polaka, jak był nawał pracy i ludzie zostawali po godzinach to narzekanie że [usunięte przez moderatora] a jak nadgodziny się urwały i puszczali ludzi na wolne bo limit mieli wypracowany to teksty że łobuzy zarobić nie pozwolą. Najśmieszniej jest gdy zabraknie jakiegoś komponentu i nie ma co robić, ludzie zamiast cieszyć się luzem, że płacą za nic nie robienie, to odrazu kombinują żeby wyjśc na jakąś przepustkę itp. Prawa rynku takie są jakie są i TCL nie jest firmą dobroczynną, jeżeli mają zamówienia to przyjmują ludzi, a jak nie to redukują i nie robią tego specjalnie i w interesie firmy byłoby zatrudnienie jak największej ilości ludzi i duże zamówienia na towar.

internauta

Jeżeli widzicie że pracodawca łamie Wasze prawa, może powiadomcie prokuraturę (proponuję okręgową) o tym fakcie. Łamanie praw pracowniczych jest penalizowane w art 218 do 221 Kodeksu Karnego. Poza tym, może Wam pomóc Państwowa Inspekcja Pracy. Co istotne, Państwowa Inspekcja Pracy nie ujawni waszych zeznań, jako pracowników, pracodawcy. Zatem może warto zacząć walczyć o swoje prawa. Życzę sukcesów a poniżej załączam dane, które może przydadzą się organom ścigania aby te trafiły pod wskazany adres.

lukasz

nie wiem po co tak ludzie piszecie brednie PRACA JEST DOBRA nawet bardzo dobra, jestescie nieudacznikami ktorzy tylko NARZEKAC POTRAFIA~!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIna ze Szczecina

Było fajnie i miła atmosfera puki nie odszedł Aure a przyszedł [usunięte przez admina] [usunięte przez moderatora] był cholerykiem ale miał klasę, wydzierał się czasem ale szanował ludzi wiedział co robi i wyglądał na dyrektora. Obecny Generalny na niczym sie nie zna nikogo nie szanuje wygląda jak by całe życie w Mc Donald przepracował łazi z wystającym bebechem i rozpiętym rozporkiem. Aż wstyd żeby taki człowiek reprezentował tą firmę i nas. Ciągle powtarza ze To MOJE i TO ja jak by wszyscy inni nie pracowali Zostawił sobie badę [usunięte przez admina] w zarządzie którzy chodzą jak im zagra Gruby jak siedział na dole to jego jedyne zajecie to był net a teraz jak sie przeniósł na góre dopiero ma raj [usunięte przez admina] br /> Tylko patrzeć jak mu sie Chińczycy do dupy dobiorą. Tak tak Panie [usunięte przez admina] pan do swojego wrocka bo tylko niszczysz pan tą Firmę i bedziem mieli Tesco w żyr a tam chyba bedziesz pan na kasie siedziec A wy co możecie coś zrobić to zróbcie panie [usunięte przez moderatora]i [usunięte przez moderatora]pracujecie tam prawie od początku wiec chyba widzicie co sie dzieje kiedyś to była fabryka na poziomie a teraz sie zrobiła chińska montownia która zamiast zasad zarządzania ma jedną zasadę co sie grubemu uroi danego dnia takie sa zasady Tylko wy możecie uratować ten zakład macie kontakt z zarządem TCL więc możecie dajcie im delikatnie do zrozumienia ze obecny generalny to nie jest odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku Pozdrawiam

zyta

Tam jest [usunięte przez moderatora] a nie zakład pracy!!! Ludzie sa żle traktowani , tam się liczą znajomości a nie praca człowieka.,nie mówiąc już o pensji która jest mała. Ludzie pracuja tam po 10 lat i mają po9,20 na godz to jest śmieszne .A ten który nic nie robi ma 15zł i za co za to że ściemnia 8 godz. I te agencje które dają umowy na pięć dni żeby ludzie nie chodzili na zwolnienia. Kierownika dobrego który się znał na wszystkim zwolnili , bo by nie było etatu dla znajomej dyrektora. Tak samo jak oszukali ludzi w grudniu z kasą na święta!!!!!!! A czyja to wina ? nie ludzi , tylko był brak towaru przecież każdy chciał pracować ale jak?! Podziwiam tych ludzi że nadal tam pracują. Ludzie wspaniali , tylko kierownictwo i dyrektor do kitu

nieznajomy

jest okropnie.Ludzi traktują jak śmieci.Wykorzystają a potem mówią won

ludzie mili praca tez nie jest ciężka jak trzeba to sie dogina a jesli chodzi o pensje nie jest tak zle co prawda 1500 to nie duzo ale w wysokim sezonie mozna zarobić ponad 2000 tylko dyrektor to burak

kaja

jeżeli mam być szczera to rzadko kiedy zatrudnia TCL raczej zatrudniają agencje a pensja miesięczna wynosi niewielkie pieniądze i jest ciężko z dniem wolnym

komar

nie dokonca bym sie z tym zgodzil jacy oni mili, zapieprz rowny wcale mim sie tam nie podobalo, oceniam prace na 3 zawsze moze byc gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów