Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

te zmiany ze stawkami na produkcji to troche przesada ale z drugiej strony to moze i dobrze bo byli tacy co mieli ponad 15 zl. i sobie kabelek jakis montowali... Jesli sie chce wiecej zarabiac to trzeba szukac gdzie indziej

Czytam wasze wpisy i rzeczywiscie tak jest, ale nie ze wszystkimi kierownikami. Bardzo milo wspominam wspominam prace z kierownikami [usunięte przez moderatora]. Uwazam jednak jednak, ze w tym zakladzie panuje jeden wielki nepotyzm i kumoterstwo. Cukiernicy sa naprawiaczami, chociaz nie maja pojecia o elektronice. Kierownikami sa osoby nie wyksztalcone po zawodowkach, ktorzy nie potrafia sklecic poprawnie gramatycznie zdania, naduzywaja wulgarnych slow i nie potrafia opanowac swoich negatywnych emocji. Robia ogromne problemy z urlopami, ktore Nam sie naleza a sa osoby ktore biora sobie urlopy na zadanie i im to wisi, a Tobie gdy potrzebujesz nie daja. Przyjemnie byloby pracowac w tym zakladzie gdyby wszystko bylo przejrzyste, np. relacje z pracownikami, zasady wyboru liderow, kierownikow, jednakowe podejscie do pracownika.

anka1978

Jezu znam to małe [usunięte przez moderatora] z sochaczewa [usunięte przez moderatora], co jest kierowniczką. dobrego słowa powiedziec nie moge. i do tego ta dziewucha jest glupia jak but.jak debil z ledwo zdana maturą został kierownikiem?????żenada

10 lat w tcl

Ja [usunięte przez moderatora] czy ludzie mają oczy i uszy w [usunięte przez moderatora]?! Tam jest masakra, nie jesteśmy szanowani,nie mamy nic do powiedzenia, [usunięte przez moderatora] najlepiej opisuja ten zakład. Tak zakład!!!! niestety w mojej okolicy jest to jedyny pracodawca, mam troje dzieci, mąż słabo zarabia i muszę tam pracować, ale idę tam i chce mi się rzygać. SZczególnie na [usunięte przez moderatora].kierowniczkę.Rany boskie ona nawet mówić ie potrafi poprawnie, ale jak się ma koneksje i dobrze się (usunięte przez administratora) kręci to się ma stołek. i ona gówniara ma się za kogoś lepszego. masakra

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zła

Już dawno powinnam się zwolnić z tej fabryki straciłam tam najlepsze swoje lata a teraz dyrekcja doszła do wniosku ,że wszyscy pracownicy na produkcji są słabo wyszkoleni wiec trzeba w ramach ratowania zakładu obniżyć stawki ok niech obniżą ale na wszystkich działach powinni zacząć od kierowników ,którzy biorą najwięcej i niewiele robią , bo ludzie są tak zastraszeni że sami wiedzą co mają robić aby się nie narazić .Prawdziwa lecz bolesna rzeczywistość zakład TCL schodzi na psy .

Odpowiedż

Jest wyjście z tej sytuacji ,przy najbliższych wyborach NIE GŁOSOWAĆ ani na tych z LEWEJ ani tych z PRAWEJ -trzeba szukać nowej siły politycznej np BEZKOMPROMISOWA SIŁA NACJONALISTYCZNA JEST W STANIE ZAPROWADZIC PORZĄDEK W TYM MASZYM BAŁAGANIE .Zmarnowano ponad 20 lat ,gospodarka padla ,wytwarzający dochod narodowy -są we wlasnym kraju najgorzej traktowani no i jedynie BIUROKRACJA rozwinęła się jak NIGDY.JEZELI ,NASZE PIENIĄZKI TRAFIAJA DO WSPÓLNEGO WORA ,to jest to korzystne dla wladzy ,bo może ukryć swoją NIEUDOLNOŚĆ i BRAK KOMPETENCJI. Kodeks Pracy jest tworzony przez popleczników BBC I LEWIATANU DLATEGO ,,MUSIMY'' się godzić na obniżenie stawki (bo i tak nie dostaniemy odprawki przy odmowie).

wiki

Najsmieszniejsze jest w tym ze na te wszystkie zale jest tylko jedna odpowiedz : jak sie nie podoba to sie zwolnj . A mozna by cos z tym zrobic . Tyle ze checi nie ma .

pan samochodzik

Mysle,ze jak bym byl na waszym miejscu bym sie tym przejmowal(chodzi mi o obniżenie stawek).prawda i tak gdzies lezy po srodku.kazdy teraz jest sobie rowny ,przynajmniej w kwesti zarobkow.wasze oburzenie jest zrozumialem bo tez bym nie chcial tego przechodzic co wy.na szczescie nie pracuje juz tam.meczcie sie teraz wy.

zbulwersowana

Jak ten zakład ma nie spaść na psy?? Jaki szacunek dla pracowników?? jeśli stanowiska kierownicze są obstawiane takimi kretynami jak p. kierownik [usunięte przez moderatora]. Dziewczyna ta (bo do kobiety jej daleko) nie ma za grosz kultury. Jest osobą bardzo wyniosła i perfidną.Nikomu nie powie pierwsza cześć, dzień dobry czy nawet pocałuj mnie w [usunięte przez moderatora].bo po co ona jest ``kierownikiem``i to jej wszyscy powinni się kłaniać(najlepiej na wysokość kolan , no chyba że ktoś potrafi jeszcze niżej) nieważne że ktoś jest od niej prawie dwa razy starszy, ona jest panią a TY nikim bo pracujesz na linii i nie chodzisz po hali z tel. w ręku i wywalonym bebzunem( czytaj: wylewające się sadło) Co ona sobą reprezentuje?? Nic absolutnie nic ,więc o czym tu mowa jaki szacunek dla ludzi skoro tak poważne stanowiska kierownicze są obsadzane takimi słodkimi dziewczynkami , które nie dorosły jeszcze do zarządzania ludźmi a być może i nigdy nie dorosną.

widzę

Do Olo. Jeżeli jesteś tym [usunięte przez moderatora], który był kierownikiem, liderem, a teraz jest logistykiem, to wogóle nie powinieneś się wypowiadać na jakikolwiek temat. [usunięte przez moderatora] grubas, który tylko siedzi, pierdzi w krzesło i [usunięte przez moderatora] jak leci. Pracą się nie kalasz, a stawkę to zapewne miałeś przez robienie laski kierownictwu, dopóki jeszcze mieściłeś się pod biurkiem. Ale niebawem skończy ci się. Jak tylko podniesiesz tyłek, żeby rozciąć parę pudełek, to od razu wali od ciebie jak z szamba, umyj się kiedyś, bo jak przechodzisz obok to wytrzymać się nie da. Nie wiem po co cie jeszcze trzymają w tym zakładzie, takiego pasożyta i nieroba. Właśnie przez to, że takie osoby trymaja w tym zakładzie on schodzi na psy. Jest jeszcze mnóstwo takich osób, które stawki i stanowiska mają po znajomości, ale szkoda miejsca na pisanie o nich. Kiedyś ten zakład był wielki, pamiętam gdy 10 lat temu się tu zatrudniałam, to było zupełnie co innego...szkoda. A co najbardziej rzuca się ostatnio w oczy i jest zupełnym brakiem szacunku do nas - pracowników?? Kierownicy, których redukcje nie objęły, tylko chodzą po dwoje, po troje i nic nie robią, a biorą sporą kasę. Za to ludzi, którzy dawali z siebie wiele i zasługiwali na pracę o wiele bardziej od nich pozwalniano...

st

Ale gdzie jest szacunek do wieloletnich pracownikow ? Najlepiej wyeksploatowac , zabrac lata mlodosci , i jeszcze pieniadze wypracowane . Czekam jeszcze az ktos wymysli ze czlowiek jest efektywny do lat 45 a potem na bruk .

Do P Samochodzik

Pan [usunięte przez moderatora] sam sobie zaprzecza,skoro pracujemy na rzecz zakładu np TCL dziesięć lat (często ciężką pracą) i obniża się nam stawkę do poziomu nowicjusza w zakładzie-no to bracie jakie masz perspektywy na przyszłość(podwyżki) i czy wiążesz swoją przyszłość z takim zakładem ?.

on

łatwo się ocenia ludzi. mamusia dała... jak wam nie wstyd. są tez ludzie którzy nic nie dostali od rodziców, ciężką pracą i uporem oraz wieloletnią edukacją zapracowali na swoje pensje. ... w życiu nie ma nic za darmo.

Teraz widzicie, że kierownik mówi Sługa musi najlepiej morda w kubeł i nic nie mówić bo szkoda ostrzyć sobie język .

asdf

Przecież macie instancje wyższą niż kierownicy z tym problemem można raz dwa zaradzić, teraz widzicie oblicze kierowników liniowych, mają ciepłe posadki ale raz dwa mogą im się skończyć. Wszystkiemu da się zaradzić, WRESZCIE ZACZNIJCIE MÓWIĆ NIE BÓJCIE SIĘ.

pan samochodzik

hm ja myślę,że ten zakład dawno powinnienen być zamkniety.Mial szanse kiedys dalszego rozwoju a teraz jest zwykla baba w nosie,ktora utknela i nie moze wyjsc.Nowy dyrektor stara sie jakos renimowac ten zaklad swojimi pomyslami,dobrze ze ktos przynajmniej probuje.Uklady ukladami,reka reke myje.Nie wiem czy to zazdrosc przemawia przez niektorych?Zawisc?Tez jakbyscie mieli przykladowo kogos w rodzinie tam i chcieli miec lepsze stanowisko zrobilibyscie to samo.Ten zaklad daje przyklady do tego aby cisnienie krwi sie podnislo.najgorszy jest brak szacunku do ludzi.czlowiek nie jest automatem ani nie urodzil sie na smietniku zeby go tak traktowac.po co popedzaja by robic szybciej skoro i tak zamowien niema i urlopow tez nie ma(obecna sytuacja ).sytuacja z stawkami wlasnie mi sie przypomniala.Ci co najbardziej krzyczeli ze zle to chyba za dobrze mieli.bardzo wam dobrze.Wy sobie w stoleczek [usunięte przez moderatora] a inni musieli za was robic.wkoncu z tym sie zrobilo sprawiedliwe.Kolejna sprawa denerwuja mnie to to ze ludzie ktorzy pracowali od czasow CRT poszli ba bruk a ludzie pracujacy pare miesiecy dostali umowe przez tcl.To po co sie starac ,przejmowac,byc sumiennym jak i tak to ktos ma w [usunięte przez moderatora] .i jak tu byc nawet dobrym pracownikiem jezeli to jest swieczki warte.Im wiecej donosisz tym wieksze jajko zniesiesz w tym zakladzie im wiecej bedziesz lizac tym wiekszego lizaka na paczke na swieta dostaniesz.sora za bledy dla czytajacych ale nawet na ten temat to nawet szkoda alta i backspace wciskac.pozdro dla 7 starej

Na takie zarzuty jest paragraf .Poprostu jesli wam praca nie odpowiada to sie zwolnijcie

starsza

Fakt tyle ze bylismy straszeni jeszcze zwolnieniami . Trzeba bylo operowac nazwiskami . Moze ktos wkoncu z tym skonczy . Kierownik i takie slownictwo . [usunięte przez moderatora]

Dzisiaj na linni 5 odbylo sie zebranie , i wszystko bylo by normalnie ; jak zwykle za malo , bledy ... Ale slowa nowej kierownik [usunięte przez moderatora] [ zwalily mnie z nog ] . Dala na glos przyzwolenie swoim liderom ze moga krzyczec i poganiac swoich podwladnych . Zgroza ja nawet nie podnosze glosu na swoje dzieci a na obcych . Ale co sie dziwic , dyrekcja podobno zwalczyla juz uklady w TCL , tylko ze pani Monika to siostra cioteczna innej kierownik [usunięte przez moderatora]. Fajnie na stare uklady przyszly nowe . Nic smiesznego , wszystko aby upodlic czlowieka , a moze za cichym przyzwoleniem dyrekcji .

przem

Zgadzam się z osobą wyżej ,jak będzie zarabiał 1200zł. to bedzie obiektywną osobą, połowa osób tzw. technologów czy jakoś tak :) to osoby nie wiele bardziej wykształcone od osób na linni.

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów