Majorkiewicz Andrzej Mifon Andrzej Majorkiewicz

Opinie o Majorkiewicz Andrzej Mifon Andrzej Majorkiewicz

Energia dla Firm zawyża FV szacunkowe powodując nadpłaty w rachunkach za energię elektryczną. Nadpłaty rozliczane są z kilku miesięcznym opóźnieniem, co powoduje komplikacje z księgowaniem kwot zawartych w fakturach zaliczkowych. Koszty energii elektrycznej mogą być księgowane według rzeczywistego zużycia energii elektrycznej zgodnie z FV wystawianymi przez PGE Dystrybucja na podstawie odczytów liczników. Po trzech latach kłopotów i uciążliwości związanych z rozliczaniem kosztów energii elektrycznej z ulgą zakańczam współpracę z Energią Da Firm. Akwizytor który namówił mnie do podpisania umowy wprowadził mnie w błąd obiecując rozliczenie kosztów energii na podstawie rzeczywistego zużycia. NIE POLECAM ENERGII DLA FIRM PODMIOTOM GOSPODARCZYM. Przechodzę z powrotem do PGE gdzie cena energii elektrycznej jest niższa i gwarantowana na okres dwóch lat.

Zostaw opinię o Majorkiewicz Andrzej Mifon Andrzej Majorkiewicz - Mińsk Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majorkiewicz Andrzej Mifon Andrzej Majorkiewicz