Opinie o Firma Usługowo-Budowlana Edmund Sobierajski w Adamowizna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Usługowo-Budowlana Edmund Sobierajski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Usługowo-Budowlana Edmund Sobierajski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Budowlana Edmund Sobierajski w Adamowizna

Uważajcie na tego developera, stosuje bardzo nieetyczne zasady. Co innego mówi co innego robi. A przede wszystkim podpisuje umowy które chronią tylko jego interesy a nie klienta. Po pół roku od podpisania umowy rezerwacyjnej zrywa ją bez podania przyczyny. Jakość budowania również nie jest najlepsza. Zdecydowanie odradzam zakupu jakiegokolwiek budynku u tego Pana.

Zadowolony klient Nowy wpis
@Ania

Najlepiej patrzeć tylko w jedną stronę umowa rezerwacyjna działa jednakowo dla sprzedającego jak i kupującego pewnie najlepiej byłoby mieć umowę móc ją zerwać bez konsekwencji bo może gdzieś się trafi coś lepszego ????

Zadowolona Klientka Nowy wpis
@Ania

Powyższą opinię uważam za szczególnie niewłaściwą. W mojej i męża ocenie to bardzo solidny developer, z elastycznym podejściem do oczekiwań klienta. Osobiście i codziennie nadzorujący realizację inwestycji. Współpracujący z bardzo dobrymi fachowcami/podwykonawcami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie polecamy Firmę P. Edmunda.

Andrzej Nowy wpis

Zakupiłem u Pana Edmunda jeden z wybudowanych lokali mieszkalnych. Kontakt oceniam na bardzo dobry, osoba bardzo słowna, budynek wykonany bardzo solidnie. Spełniający wszelkie nasze oczekiwania. Nie mam żadnych zastrzeżeń i osobiście polecam

An

Zostawię ocenę dobrą. Jestem zadowolona z usług.

Renata Nowy wpis
@An

Możesz rozwinąć swoją pozytywną opinię? Co najbardziej Ci się podobało? Starsze opinie nie są za ciekawe, więc to bardzo interesujące że nagle coś się poprawiło.

Urszula

Czy na coś powinno się uważać w umowach? Bo ktoś sygnalizował jakiś problem?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Usługowo-Budowlana Edmund Sobierajski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ja rówież zostałam oszukana przez Pana Edmunda. Niestety nie dotrzymuje terminów, bardzo duże opóźnienia w budowie. Dużo gada mało robi. Nie polecam

Klient

Odnośnie pracy nie ma opinii. Ale jako klient Pana Edmunda chciałbym odradzić wszystkim zakup inwestycji u tego developera. Jest oszustem i krętaczem. Sprawdzajcie dokładnie umowy jakie podpisujecie z tym Panem. Zdecydowanie nieuczciwy developer.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Budowlana Edmund Sobierajski - Adamowizna

Firma Usługowo-Budowlana Edmund Sobierajski
  • Żubrowa 15