TCL Operations Polska

Żyrardów

Opinie o TCL Operations Polska

Pracowałam w TCL jako pracownik administracyjny kilka lat. Firma jest rozwojowa, daje mozliwosc zdobycia doswiadczenia w swojej dziedzinie, szkoli pracownikow, posiada interesujacy pakiet socjalny. Kierownictwo docenia ludzi pracowitych, kreatywnych i otwartych na zmiany! Nie jest ro typowa korpo, w ktorej na wszystko sie czeka, sprawy wazne zalatwiane byly od reki. Oczywiscie jak w kazdej firmie wszystkim nie da sie dogodzic, i nie wszystko bylo idealne, ale moge z czystym sumieniem polecic ta firme!

Natalia

@kisa opinie są różne. Pamiętaj, że każde stanowisko pracy jest inne i będą na nich inne warunki pracy. Może warto jednak przekonać się samemu i spróbować. Czy ktoś wypowie się na temat pracy w TCL Operations Polska? Jakie są mocne strony pracy w tej firmie?

Natalia

Aktualnie firma TCL Operations Polska poszukuje na stanowisko Młodszy Analityk Finansowy. W ofercie pracy napisali, że wymagają m.in wykształcenia minimum średniego, minimum rocznego doświadczenia w dziale finansów, bardzo dobrej znajomości MS Excel (formuły, tabele przestawne). Może ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

kisa
@Natalia 26.09.2017 17:02

Ja i czytając te opinie trochę się zniechęciłam..

Natalia

@Patryk czy jesteś pewien, że chodzi Ci o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Jeśli tak jest to czy zgłosiłeś to gdzieś? Czy ktoś podobnie odczuł, że w TCL Operations Polska panuje mobbing?

Patryk

TCL śmiechu warte ten zakład to tania siła robocza wielki zapi mobing i marna kasa. Dziwie się, że ten zakład pseudo tv jeszcze istnieje.

tiktak

Tcl z bankrutowany koniec zakladu

kamil

firma nie stabilna z wykorzystywaniem pracownikow praujesz przez agencje obiecuja zlote gory premie i inne pierdoly a na koniec okazuje sie ze premie tobie sie nie naleza tylko pracownikom TCL co do liderow i kierownikow to ludzie skrzywdzenie przzez los gnebieni w szkolach i zyciowe niedorajdy ktore moga odbic swoje frustracje na cciezko pracujacych ludziach w tym marnym zakladzie MOBBING na kazdym kroku zero poszanowania dla pracownikow :) nie polecam nikomu tego kołchozu

Optymista
@kamil 12.12.2016 22:49

Pretensje o brak premii proszę mieć do agencji pracy tymczasowej. Najlepiej byłoby sobie leżeć i nic nie robić i żeby pieniążki same wpadały do kieszeni.

olson

najgorsza firma w jakiej pracowałem, nie polecam nikomu

Pola

TCL omijać ten badziew szerokim łukiem marne pieniądze śmieciowa umowa i ostry zap...l. I jeszcze ganiają, a ta wstrętna baba co sie tak drze na wszystkich to jest Edyta SZ z proscana uważajcie na nią jest bardzo wulgarna i nie miła wyzywa od najgorszych i zastrasza. TCL to jest kitajski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Patric

Zofia masz słuszną racje oni maja wszystkich pracowników gdzieś szacunku zero . Ale bardzo dobrze, że tego babsztyla nagrałaś i podałaś do inspekcji pracy w końcu dobiorą się do jej d...y , ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawno nie powinien istnieć.

Zofia

Tcl to jest największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okropne dziadostwo się tam zrobiło jakas głupia baba sie wydziera na pracownikach mobing na kżdym pracowniku stosuje wyzywa od najgorszych ma wszystkich w d...e nic jej nie moga zrobic ale ja tą babe nagrałam i podałam do inspekcji pracy. Nie pozwole sobie na to zeby taki babsztyl sie wydzieral i bluzgal, zastraszal kazdego. Pracownicy sa zastraszeni musza sie szykowac na awanture z nia rzuca czym popadnie. Bylam tam trzy dni i sobie dalam spokoj wytrzymac sie nie dalo.

placek

Praca na produkcji i to w elektronice jest typowo dla kobiet @wacek? nie wiem jak to możliwe..a co do wypłat wiemy, że były terminowe a jak z ich wysokością?

Wacek

Czytam te dziwne wypowiedzi , ci co zchwalaja ten zaklad , to zykle cioty co pwenie fuche maja i jakas podklejke kleja , badz sa liderami co w dupska wchodza , praca dla kobiet moze byc ale panowie maja prz...e typowa orka ! Jedyna zaleta to to ze wyplata byla na czas . Hehe jesli prawda z tymi kierownikami to tylko jedno do powiedzenia Ch.. wam w d... Tak jest jak dziadostwo na cudzych barkach sie stanowisk dorobilo . Pozdro :)

Stokrotka

Pod powiedźcie proszę co się stało - słuchy mówią że Ole ander wszystkich kierowników zwolnił - czyżby to koniec TCL-a?

Wypłaty zawsze były na czas. Nigdy nie zdarzyło się, żeby były jakieś opóźnienia. Nawet gdy zmieniali się właściciele, czy zarządzający, to kasa była na koncie w terminie.

Marek

Tom brednie piszesz praca w Tcl jest normalna, fajna jest atmosfera można pracować spokojnie żałuje, że odszedłem z tej firmy szukałem różnej pracy byłem na różnych rekrutacjach i wielka ściema dają umowę o dzieło, a piszą, że umowa o prace i bardzo miła atmosfera to jest oszustwo wcale tak nie jest poszedłem na próbę zobaczyć jak jest i traktują pracownika jak śmiecia. Na rekrutacji piszą że dają na godzine 12 14 16 zl netto, a na rekrutacji jest się rozczarowanym i mówią, ze stawka godzinowa 6 zl netto lub 5zl netto w mawiają jeszcze, że z własnej woli się przyszło pytać o zatrudnienie. Tak czy siak praca w Tcl jest najlepsza wole pracować w Tcl jak w tych dziadowskich firmach.Pozdrawiam

Tom

Ludzie omijajcie ten zakład jak najdalej tam jest umowa śmieciowa zero szacunku dla pracownika. Pracownik jest nikim mowia aby szybko linia stoi zapier... jak sie wyrobisz to pracownicy TCL mają za Was premie Wy nie macie oni mają i się cieszą, że barany z PROSKANA im dorabiają pot niesamowity spływa z Was więcej wolnego dają jak do pracy za wolne nic nie płacą bo to smieciowa umowa nie o prace. Dymaja pracowników z PROSKANA równo w tym zakładzie się jest nikim ten burdel spadł na psy, a zarobki fatalne omijajcie ten badziew z daleka.

hihau
@Tom 21.11.2015 20:36

Człowieku co ty bierzesz? Ani ładu ani składu w twojej wypowiedzi. Nikt na siłę cię tu nie trzymał. Zawsze możesz iść do innej firmy.

Adam

Hej, Jak precuje się w logistyce w tej firmie (planowanie, zakupy, przepływ mteriałów, magazyn)?

Kris

Witam mam tylko 1 pytanko czy warto kupić telewizor tcl czy nie warto bo teraz z media jest promo i po 900 zł są 40 cali

zbyszek

Kasa jest na czas, ale tak paskudnej atmosfery to chyba daleko szukać. Wszystko rozsprzedane do firm podwykonawczych. Bardzo przykro patrzy się na to co się tam stało, to teraz taki mały chiński folwark. Ale wiecie co jest najgorsze, że to Polacy wiodą prym w podpierdzielaniu jeden drugiego.

zbyszek

Omijajcie TCLa szerokim łukiem, w fabryce rządzi jeden megaloman i wszystkich ma za nic. Czystki średnio co trzy miesiące. Żal bo kiedyś pracowało się świetnie.

marcin72

Mówisz o serwisie? Tam faktycznie sprawa może utknąc na parę miesięcy :).

Zenek

Trzy miesiące? Podaj model tv i usterkę, a zajmę się tym natychmiast.

Janek

Biuro pracuje od 8 do 16. Wyścig szczurów:D

chinskie badziewie

Pytanie do pracowników. Dlaczego reklamacje załatwiacie trzy miesiące?

ciekawy

jak się pracuje w biurze? jakie są godziny pracy?

kołchoźnik

Głupoty wypisujecie, że to ( usunięte przez administratora ) Idźcie do amazona to dopiero się przekonacie co tam się dzieje, bliżej macie do Frito tam to dopiero raj. Najlepiej siedzieć na tyłku i pieniążki niech same wpadają do kieszeni.

robolka

...widzę,że w TCLu nie pracowałeś(aś),bo nie masz pojęcia o pracy i premiach na linii produkcyjnej.Samemu ponad normę,to możesz w zad kierownikowi najwyżej wchodzić i to bez wazeliny.Ogólnie ten kołchoz to dno

marcin72

Dziwne bo ja tam pracuję i zarabiam więcej niż 1400zł na łapkę :). Zacząłem na linii i nikt mnie nie męczył jak niektórych tutaj. Może dlatego że pracowałem a nie latałem na papieroska.Oczywiście że płacą za mało, ale skoro maja pracowników to korzystają.

Herman

Najnowsze informacje o TCL , juz zmienia nazwe na OB [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i juz nie bedzie kierownikow i liderow tylko poganiacze i przyspieszacze , zamiast informacji , krzyk i bat . Pamietajmy pracujem 3/4 etatu za 1400 zl miesiecznie !!!!!!!!!

były pracownik

Tcl to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi a obiecywał dyrektor prace do końca mają.Zrobiłam szkolenia o stawkę większą a jak dali to zwolnili jedyne bubel telewizory nienawidzę chińczycy i i chinolow,wykorzystują nas polaków z zyrardow a zatrudniają z dalszych miast dając umowy na 3 między a ludziom z zyrardowa tygodniowe dają. zostawili ludzi na lodzie a ja ostatni dzień stwierdziłem niech sami zasiedlają i szukają osoby na moje miejsce czele.

Argumentum ad hominem

Żenujące sceny się tam odbywają ! Pracowników zatrudnianych przez Agencje Pracy, traktuje się jak ostatni motłoch. Z góry zakłada się, że odpowiadają za wszelkie błędy produkcyjne.(usunięte przez administratora)

ZS

To całe TCL to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co z tego, że biorą ludzi do ptacy za pośrednictwem innych firm a po jakims miesiącu mówią ci że jutro już nie pracujesz. (usunięte przez administratora)

Inka

Czy ktoś wie na czym polega praca kontrolera jakości w TCL, słyszałam że firma Exact rozpoczęła nabór na to stanowisko i chciałabym się czegoś więcej o tej pracy dowiedzieć.

robolka

dokąd zmierza ta firma? nie ma kto pracować na liniach,bo część ludzi nie przyjęła 3/4 etatu i uciekła na zwolnienia.I tak trzeba robić po 2 stanowiska na raz,a ciągle tylko "mało i mało". Najlepiej jakby człowiek za trzech robił.

?

Nie moj drogi, nie chodzi o to, ze nam pracowac sie nie chcialo, jednak o to, ze jesli jestes osoba zbyt madra, masz swoje zdanie i nie trzymasz z liderami badz kierownikami - masz problem. To co dzieje sie w tej firmie [usunięte przez administratora] jest smieszne. Jednak coz, zdania jestem, ze maja to co chca - kiepskich pracownikow, w ktorych musza wciaz przebierac a to dlatego, ze nie traktuja ludzi powaznie. [usunięte przez administratora] Z calego serca zycze, ze kiedys zamkna to miejsce, badz wiecej ludzi normalnych, dobrych pracownikow odejdzie z tej pracy bo nic dobrego ich tu nie spotka ...

margo

Drogi Przyjacielu cóż to za farmazony wypisujesz?2000???Wow świetnie tylko kiedy to zarobiłeś?Czy może wtedy gdy pracowałeś po 12 godzin?A co ze Twoim zdrowiem?

Anonim

Ludzie co Wy za bzdury wypisujecie na temat zakładu TCL ja tam pracowałem i nie jest tam wcale zle. Zemste robicie na temat zakładu TCL bo Was zwolnili to wyzywacie oczerniacia na siebie się spójżcie, zarobki nie są złe 1.565zł do 2.000 bardzo dobre wynagrodzenie.[usunięte przez administratora] ROBIC WAM SIĘ NIE CHCE I DLATEGO TAKA ZEMSTA!!!!! TYLKO, ZE JAK SIE ZBLIZA SEZON TO ZARAZ PO AGENCJACH WYDZWANIACIE CZY SA PRZYJECIA DO TCL PRZESTAŃCIE WYZYWAC I OCZERNIAĆ!!!!

!!!

Dziadostwo sie zrobilo takie jak nigdy , [usunięte przez administratora] . Jedyna ratunek dla pracownikow byl by zeby byly zwiazki zawodowe a nie jakies lipni przedstawiciele , tylko teraz troszke za pozno . No i podziekowac za 3/4 etatu na miesiac moze sie wyciagnie z 1200 zl . [usunięte przez administratora]Omijajcie to cos heh .

x

pracowalem tam kiedys i przezylem kilku dyrektorow produkcji, bylo roznie, ale kto jest teraz dyerktorem na naszej ukochanej produkcji?

szary czlowiek

Jesli masz wybor, wybierz inna firme, nie TCL. Okres pracy w tej firmie oceniam bardzo zle, placa moze jak na nasze miasto nie byla az taka zla, biorac pod uwage, ze wiekszosc byla zatrudniona przez agencje. Jednak zasady niezupelnie byly zrozumiane. Nie ma co sie oszukiwac - zdecydowana wiekszosc ludzi jaka tam przychodzi jest zle traktowana. Jesli chce sie przezyc, trzeba siedziec cicho i nie komentowac tego jak glosno jest sie obrazanym. Owszem, wyzwiska bardzo czesto padaly[usunięte przez administratora]m nie ukrywali swojej niecheci, czy zlosci na to, ze dana osoba wyglada inaczej (czyt. jest lepiej ubrana, ma wyzsze wyksztalcenie itd.). Nigdy nie masz pewnosci ile bedziesz pracowal, nigdy nie wiesz dlaczego jestes zwolniony. Wciaz zbyt wolno wykonujesz swoje obowiazki i nie jestes wystarczajaco dobry w tym co robisz. Chyba, ze zyjesz w dobrych stosunkach z tymi wyzej. Zabawne jest to, ze osoba, ktora guzik wie, z wyksztalceniem zawodowym stosi nad Toba i musisz wysluchiwac jak klnie na Ciebie ... Na koniec swojej wypowiedzi dodam, ze predzej czy pozniej mysle, ze firma ta i tak zostanie zamknieta. Nikt nie jest tam szanowany a nazwe z TCL lepiej zmienic na [usunięte przez administratora]

robolka

czy przyjmują? wręcz odwrotnie. Właśnie skracają nam etat na 3/4, albo 30% załogi out.

jusi

a jak na logistyke bo tam kiedys pracowalam?

obeznany

Jest tylko jedna zmiana, przyjęcia może będą we wrześniu, październiku.

miki

witam - mam takie pytanko - czy sa jakies przyjecia do was w tej chwili - na ile zmian pracujecie ? z góry dzieki za info

_Bond_

Może i gorzej jest, ale jakoś się to kręci. Ludziom nadal opłaca się tu pracować, chociaż to może przez brak innych perspektyw i rosnące bezrobocie. Wiele osób czuje się zastraszonych i obawia się coś złego powiedzieć, bo to może grozić im biletem lub przeniesieniem na gorsze stanowisko. Tylko, że osoby, którym zależy na pracy pracują i starają się, a że nie zawsze są doceniani... Tak jest wszędzie, bo wszędzie nastawia się na zysk, a nie na inwestowanie w pracownika.

Ania

Nie zgadzam się, że Agencje okradają pracowników. Dobrze wiem, że gdyby nie APT to większość z nas nie miałaby możliwości tam pracować. Fajnie na forum oczerniać, a kiedy zbliża się sezon to każdy dzwoni do Agencji, żeby pamiętali o nas przy zatrudnianiu. Ja bardzo miło wspominam moją współpracę z WE i TW bo przez obie miałam możliwość pracować. Szkoda, że nie ma już [usunięte przez administratora] Ale to fakt TCL spada na PSY i z każdym sezonem jest coraz gorzej!

kicia

No zamkną pewnie to dziadostwo bo tam to pracują[usunięte przez administratora] nie wszyscy ale wiekszość[usunięte przez administratora] ale tam siedzą cicho i lubią jak nimi pomiata no ale takie życie ludzie lubią taką krytyke i jak ktoś nimi pomiata i ma ich za nic a wiem coš o tym zbyt wiele no ale co sie nie robi dla pracy w tcl żal poprostu źal hehehe a i chodzi [usunięte przez administratora]

wal

Teraz za 1300 zloty pracujesz i nawet odezwac sie nie mozna bo za drzwi mozna wyleciec ,[usunięte przez administratora]. Teraz juz zadnych praw w tym zakladzie nie ma tylko skulic ogon i klapki na oczy i moze jeszcze z rok sie przepracuje .

margo

Ktoś napisał że w latach gdy rządził [usunięte przez administratora] był horror,zapraszam teraz do pracy w tym zakładzie zamkniętym [usunięte przez administratora]Zwalnia wieloletnich pracowników,którzy poświęcili wiele lat dla tego zakładu,niektórzy nie wytrzymują psychicznej presji i odchodzą sami,zwalnia się Panów a kobiety muszą pracować na ich stanowiskach!Czy to normalne w zakładzie który szczyci się prawymi zasadami?[usunięte przez administratora] powinien troszeczkę się zastanowić nad tymi faktami i wyciągnąć wnioski.Pozdrawiam tych co mają siłe jeszcze tam pracowac!!!

Zostaw opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TCL Operations Polska