Smuda Consulting

Dobrzeń Mały

Opinie o Smuda Consulting

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Czy w obecnym sezonie letnim istnieje szansa zatrudnienia w Smuda Consulting do pracy poza granicami naszego kraju? Nadal wielu forumowiczów szuka takiego rodzaju zatrudnienia, więc każda aktualna informacja jest dla wielu bardzo pomocna.

edrf
użytkownik zarejestrowany

no wiesz @smok to praca za granica wiec nie ma co sie dziwic

nowy

dajcie znac jakby co. Bo jestem chętny na wyjazd. pozdro.:)

nowy

czesc. Jest ktos moze chcetny do wspolnego wyjazdu do pracy w Niemczech jako operator wozka widłowego? razem zawsze raźniej. pozdro.

tyta

Za darmo napewno nie dostales

SZPEC

nikt nie pisze odpowiedzi tzn. nie ma powodu do narzekań

hamak
użytkownik zarejestrowany

Czemu nikt tutaj nie odpowiada na pytania innych? Zapomnieliście jak to było szukac pracy? Czy też może smuda consulting własciwie nie prowadzi częstych rekrutacji i nie ma co odpowiadać na takie pytania? Bardzo prosiłbym o informacje, czy w ogóle jest sens zainteresować się możliwością podjęcia pracy w firmie.

czesio

Witam! na temat smudy consulting,mam negatywne zdanie ciągle robia,mnie w ciula mówia ze zadzwonia i niedzwonia jak sie umawiaja,ze mna w pilnej sprawie,musze sam dzwonic!!!a rodzinne to mi juz 10 miesiecy załatwiaja!!! masakra

zik

witam i jak tam pracuje juz ktos przez ta firme od tego roku w bmw prosze oo odpowiedz bo tez sie staram i mam jechac

ja

Wyjechal juz ktos do pracy do bmw?

Mici

I jak pracuje się w bmw ? jak z zakwaterowaniem? jaką można dostać wypłatę za miesiąc pracy?

ROLF

Witam, Prawdopodobnie na początku stycznia będzie wyjazd do BMW, jedzie ktoś z was :D?

Mumek

Ja też się podłączam pod pytanie Darka chciałbym wiedzieć jak to wygląda u nich jak już się wyjedzie bo właśnie tez dostałem ofertę od nich a w internecie nie ma za dużo o nich jak ktoś może to jakoś nakreślić byłbym wdzięczny?

M

Jak jest z transportem do pracy w BMW Dingolfingu ? Jaki tam jest najlepszy pośrednik tzn. firma ? Jeżeli 1 dzien tam jesteś czy ktoś pomaga ogarnac to wszystko tzn. z dojazdem do pracy co i jak gdzie..

szymon z BMW

ja trafiłem przez nich do BMW, swoją pracę opisałem na praca-w-bmw.blogspot.com może się komuś przyda Polecam tą firmę

młody 20

Jako firma rozliczeniowa podatki niemieckie , holenderskie jest naprawde solida , uczciwa, kompetentna i zapobiegliwa. Osobiście polecałbym wszystkim pracującym na zachodzie tę otóż firme z siedzibą w Opolu z filią w Oleśnie.

Mario

Witam, ja pracowałem przez nich i było wszystko ok. Tez musiałem trochę czekać na prace bo się przesuwalo co tydzień ale to normalne wszędzie tak robią. Wiem ze oni rekrutuja dla paru firm i trzeba się pytać ale ponoć ogólnie to wszędzie jest ok. Ja pracowałem przez nich w firmie MAZALIK i było ok kasa na czas, zakwaterowanie gratis i organizowali wyjazdy na weekend do domu, tylko z zaliczka licho bo jedyne 100€ na początku i koniec ale to nie jest takie tragiczne. Ogólnie spoko obie firmy polecam.

Michi 1987
@Mario 21.04.2012, 04:26

Ja mam cały czas do czynienia. Ale nie pracuję dla nich tylko w Austrii dla innej firmy ale oni załatwiają mi wszystkie świadczenia - zwroty podatku zasiłki rodzinne itd. Wszystko jest zawsze sprawnie i szybko załatwione ludzie w biurze mili i kompetentni. Naprawde jeśli o to chodzi to polecam jak najbarsdziej. Jeśli chodzi o pracę to wydaje mi się że jest to typowa leasing firma. Zarobki pewnie na poziomie 10- 13 euro zależy od pracy i wykształcenia. Działa to w ten sposób że oni są twoim pracodawcą ale wynajmują cię do pracodawców na budowy czy coś za granicę. oni opłacają ci mieszkanie i dietę i pobierają opłatę od firm za granicą np 26 euro. z tego masz wszystkie podatki, swiadczenia o których wspomniałem wcześniej czyli mieszkanie, dieta i tobie wypłacają ustaloną stawkę netto. firmę polecam ale jeśli chodzi o pracę to pytaj dalej. ja pracuję na leasingu w austrii w innej firmie i mam stawkę 10,26eur + 26,40eur dieta dzienna + 15 euro dziennie na mieszkanie + 25 euro tygodniowo na paliwo do mojego auta nie ma źle średnio około 2000 euro na miesiąc ale każdy ma inaczej to musisz się dowiedzieć

pol

Ponawiam pytanie - czy mial ktos do czynienia z smuda consulting?

Henryk

Witam,ja również dostałem propozycje pracy w fabryce BMW w Dingolfing,wszystko ładnie wygląda zastanawiam się jak to będzie na miejscu.Jeżeli ktos wie cos na temat tej firmy smuda consulting jak i samej pracy w fabryce BMW niech napisze wszystko co wie.

Witam, ja także otrzymałm wczoraj propozycje \"ofertę\" pracy od nich w BMW Dingolfing i nie wiem co o tym wszystkim myśleć, w necie nie ma o nich ani słowa. Zastanawia mnie cochcą w zamian, gdyż podobno umowa ma być bezpośrednio z BMW.

mcwill

Dostałem propozycję pracy przez tą firmę w Dingolfing BMW.Czy ktoś już kiedyś tam pracował?Proszę o opinie.

zgadzam się, tanio, sprawnie i miło :) wszystko ok. Nawet dają radę ze sprawami prawnymi.

Andrzej

A czy ktoś mi może powiedzieć coś więcej na temat ich oferty kasa na studia? Czy ktoś korzystał? Czy wszystko ok? Cennik wydaje się być ciekawy

Zostaw opinię o Smuda Consulting - Dobrzeń Mały

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smuda Consulting