Opinie o ANGA w Kozy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ANGA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ANGA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANGA w Kozy

freja

Jest stabilność zatrudnienia i stagnacja finansowa.

zdziwiony

Tak teraz jestem już pewien, że to nie portal z opiniami ale raczej kuracja psychologiczna gdzie byli pracownicy którzy nie dali sobie rady mogą się wyżalać :)

pancake

Awans w Andze - dobre żarty. Dadzą ci parę stówek premii, poklepią po plecach i siedź pan cicho. Rodzinna firma, (usunięte przez administratora) Firma owszem się rozwija, ale nie w tempie, który by odpowiadał średnio ambitnemu pracownikowi. A gadanina, że od czegoś trzeba zacząć, pasuje do ludzi bez ambicji. Ani się obejrzysz a tylko garba się dorobisz.

chwastek

Porządna owszem, ale są lepsze. Ja byłem raczej młodym gniewnych chcącym zdecydowanego rozwoju, a nie przerysowywania dokumentacji 2D do programów 3D czy klepaniem tych samych rozwiązań. Jak będę przed emeryturą to wrócę, teraz czas zarobić normalne pieniądze.

zdziwiony

dziwia mnie wasze opinie, czyzby byl to upust sfrustracji bylych pracownikow? nie wszystko jest idealne ale to jest porzadna firma. pozdrowienia z angi

fazi

Pracowałem w tej firmie gdy uruchamiali swoją nowoczesną halę w latach 1998-2001. (ostatniego budynku jeszcze nie było w ogóle w planach). Nie wiem dlaczego jest tutaj tak wiele negatywnych opinii na temat firmy? Za moich czasów firma przeobrażała się z małej firmy garażowej w średniej wielkości przedsiebiorstwo, jednak chyba byłem zbyt mało doświadczony tzn. pracowałem tam zaraz po szkole więc nie miałem żadnego doświadczenia. Jedyne co pamietam bardzo dobrze z tamtego okresu to niepozorny kurs chyba 3 miesieczny który zaproponował nam óuwczesny Majster i który w moim przypadku otworzył drzwi do wyjazdu za granicę do Irlandii w której obecnie pracuję jako samodzielny operator programista CNC Lathe w niewielkiej rodzinnej firmie, a oferty pracy z konkretnymi propozycjami miałem już chyba z całego świata. Zawsze na interview pada pytanie o angę i dzięki bogu, że mają angielską wersję strony www :) btw: patrzac na ich osiagniecia to nie wiele tego po moim zwolnieniu:)

kamerdyner

Dokladnie, robota łatwa i przyjemna. Niestety nie da sie rozwijac i czegos dorobic

Nie ma tam czego szukać, za niskie płace nawet jak na inżyniera świeżo po studiach. Spokojnie można liczyć w okolicy na trochę więcej. A z dobrze poinformowanych źródeł, wiem że to co dostaniesz na starcie długo się nie zmieni.

dss

Nie, Anga jest kilkanaście lat do tyłu jeżeli chodzi o nowoczesne narzędzia projektowania. Nie ma kasy, nie ma ludzi i pomysłu na jego wykorzystanie.

nut

Jak praca w zawodzie to wszystko warto wpisać do CV i będzie miało swoją wartość. Są po prostu firmy z większą i mniejszą renomą. Po Andze to raczej jakiejś oszałamiającej kariery z wielkimi markami na zrobisz. Ot taka nieduża całkiem przyzwoita firma.

dalemid

(usunięte przez administratora)Nawet nie żartujcie z wiązaniem się z tą firmą na stałe. Zdobyć trochę doświadczenia i idziemy dalej

glonasz

(usunięte przez administratora)jak ktoś chce być kreślarzem w Inventorze, to spoko praca. Kiedyś wystarczyło skończyć technikum kreślarskie i robiło się to samo tylko na desce. Sorry, ale polecenie narysuj to samo tylko zmień ze dwie średnice nie jest szczytem moich marzeń zawodowych. Zwłaszcza, że 2/3 detali wykonuje się przez obrót prostego szkicu. Są w okolicy firmy płacące lepiej z bardziej rozwojową pracą, ale też wymagają o wiele wiele więcej.

glonaszj3q

Mało rozwojowa branża. Ale jak komuś się podobają uszczelnienia to OK, ja podziękowałem :) (usunięte przez administratora) Spróbuj się postawiać w sprawach choćby czysto zawodowy, coś zaproponować, od razu jesteś pałowany i każą ci wracać na studia. Nie Panowie, tak to jak na pewno nie będę pracował. Powodzenia firmie, z waszymi 3000 brutto dla inż. wcale się nie dziwie, że kadra taka marna. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ANGA - Kozy

• Jak się pracuje w ANGA?

Zobacz opinie na temat firmy ANGA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANGA?

Kandydaci do pracy w ANGA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANGA