ToTu Druk

Katowice

Opinie o ToTu Druk

KK

Nie płacili, zadłużali spółkę, potem zmieniali się funkcjami kierowniczymi i zakładali nową. Całość "majątku" firmy przepisana została na inną, jednosobową, działającą i opłacającą swoje składki. Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to niestety prawda. Pracownicy dowiadują się przypadkiem o braku składek, często dopiero jak się z firmą pożegnają. Do ZUS wysyłana jest informacja o wysokości składki a co za tym idzie pracownik ma normalny dostęp do świadczeń lekarskich bez informacji, że jego składki poszły na wycieczki, nowe ajfony czy też inne niezbędne do życia uciechy właścicieli. Firma nigdy nie podpisuje umów na pełną stawkę, wszystko pod stołem... można tak wymieniać bez końca... Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy, perfidia do potęgi!

Anty Totu

Podzielam opinię poprzedników. Dodam że firma nie płaci składek zus.

Kontrahent

Nie wiem jak z pracownikami ale jeśli firma podobnie podchodzi jak do płatności za zamówiony towar to bardzo mi przykro jeśli chodzi o pracujące tam osoby

byly pracownik
użytkownik zarejestrowany

Niestety podzielam zdanie poprzednika Na poczatku bardzo milo - stala strategia pierwsze 3 tygodnie - pozniej atmosfera robila sie coraz bardziej nieznosna. Pracodawca nie szanuje swoich pracownikow ani ich pracy, oczekuje poświeceń a sam nie wywiązuje sie ze swoich zobowiązań.

pracownik (były)

Na początku bardzo sympatycznie - później coraz mniej sympatycznie. Trudna współpraca z szefowymi, dla których zawsze pracuje się za mało, za wolno i bez efektu. Moja najgorsza praca - nie polecam.

Zostaw opinię o ToTu Druk - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ToTu Druk