Opinie o ToTu Druk w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ToTu Druk, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ToTu Druk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ToTu Druk w Katowice

Michał Nowy wpis

@Były za co te potrącenia?

Pytanie Nowy wpis

Czy można w ToTu Druk liczyć na jakieś dodatki?

Były Nowy wpis
@Pytanie

Raczej potrącenia z pensji.

Były pracownik Nowy wpis

Podzielam opinie jakie tu już zostały wystawione. ToTuDruk, ToTu, ToTuDrukExpress, teraz Spawa to przystawki do oszustw względem pracowników i dostawców. Firma nie dość, że nie płaci składem ZUS to jeszcze kupuje towar wiedząc, że za niego nie zapłaci lub zapłaci po wielu miesiącach.

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w ToTu Druk?

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ToTu Druk? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KK

Nie płacili, zadłużali spółkę, potem zmieniali się funkcjami kierowniczymi i zakładali nową. Całość "majątku" firmy przepisana została na inną, jednosobową, działającą i opłacającą swoje składki. Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to niestety prawda. Pracownicy dowiadują się przypadkiem o braku składek, często dopiero jak się z firmą pożegnają. Do ZUS wysyłana jest informacja o wysokości składki a co za tym idzie pracownik ma normalny dostęp do świadczeń lekarskich bez informacji, że jego składki poszły na wycieczki, nowe ajfony czy też inne niezbędne do życia uciechy właścicieli. Firma nigdy nie podpisuje umów na pełną stawkę, wszystko pod stołem... można tak wymieniać bez końca... Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy, perfidia do potęgi!

Anty Totu

Podzielam opinię poprzedników. Dodam że firma nie płaci składek zus.

Kontrahent

Nie wiem jak z pracownikami ale jeśli firma podobnie podchodzi jak do płatności za zamówiony towar to bardzo mi przykro jeśli chodzi o pracujące tam osoby

byly pracownik

Niestety podzielam zdanie poprzednika Na poczatku bardzo milo - stala strategia pierwsze 3 tygodnie - pozniej atmosfera robila sie coraz bardziej nieznosna. Pracodawca nie szanuje swoich pracownikow ani ich pracy, oczekuje poświeceń a sam nie wywiązuje sie ze swoich zobowiązań.

pracownik (były)

Na początku bardzo sympatycznie - później coraz mniej sympatycznie. Trudna współpraca z szefowymi, dla których zawsze pracuje się za mało, za wolno i bez efektu. Moja najgorsza praca - nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ToTu Druk - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ToTu Druk