ARS-BUD Stanisław Dzbański

Świdnica

Opinie o ARS-BUD Stanisław Dzbański

świdniczanka

W pełni zgadzam się z osobą,która wyraziła swoja opinię o tym pracodawcy troche wcześniej. I Ja miałam okazję pracować u Pana [usunięte przez moderatora], jeżeli można nazwać to pracą!! niemiły w obyciu, wulgarny wobec pracowników i nie tylko, zwodzący dobrymi zarobkami, a tak naprawdę wykorzystujący ludzi. Na umowę o pracę czekałam ponad miesiąc, zawsze były jakies wytłumaczenia.W końcu po 30 dniach zamiast umowy o prace dostałam umowe zlecenie, i tak Pan [usunięte przez moderatora] pozbawił mnie możliwości zapłaty za nadgodziny oraz prace w niedziele i świeta, nie tylko mnie tak potraktował. Już wcześniej słyszałam niemiłe opinie o tym człowieku , zaryzykowałam , Pan który ze mną rozmawiał w sprawie pracy (nazwiska nie ujawnie) był bardzo miły i dużo nam pomagał , podcas naszego pierwszego miesiąca, nie wiem dlaczego już u Pana [usunięte przez moderatora] nie pracuje - mogę się tylko domyśleć. Przestrzegam wszystkich przed podejmowaniem pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o ARS-BUD Stanisław Dzbański - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARS-BUD Stanisław Dzbański