"ARS-BUD" Stanisław Dzbański

Karpacz

Opinie o "ARS-BUD" Stanisław Dzbański

Hanna

@Renata, możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z "ARS-BUD" Stanisław Dzbański?

erf

nie maja teraz ofert przeciez ale zawsze CV mozna wyslac

baros

hej, ja ostatnio znalazłem informacje na temat tego , że istniała jakaś restauracja firmy Ars - bud. Czy to właściwie prawda ? i jeszcze jedno pytanie. Skoro sama firma nie przetrwała na rynku budowlanym próby czasu to może chociaż ta restauracja dalej funkcjonuje i zatrudnia od czasu do czasu jakieś nowe osoby?

Szukasz pracy?

Renata

[usunięte przez moderatora] tam nie ma miejsca dla Ciebie to ostatnie miejsce gdzie mozna isc do pracy!!!nie czytalas opini?tam nie placa nadgodzin...a o wyplate musialam sie prosic nawet tydzien...Pozdrawiam

oj tam oj tam ^^

eh... widzę że czas leci a ludzie się nie zmieniają... święte słowa, nie sztuką jest mielić pracowników i co tydzień brać nowych, sztuką jest ich utrzymać i mieć swięty spokój... niestety nie wszyscy pracodawcy to rozumieją, nie można z góry zakładać że wszyscy chcą nas okraść... z drugiej strony płacąc taką zapomogę nie ma się co dziwić że ludzie kombinują... na temat stasia się nie wypowiadam bo nie ma o czym mówić, poniżej wszelkiej krytyki... a co do Pani [usunięte przez moderatora] to babka ma głowę na karku, ma ten feeling do gastronomi, tylko że... no właśnie trochę przerost treści nad formą... proponuję wyluzować zaufać w końcu komuś... ale nie jakiemuś [usunięte przez moderatora] teraz wielkiemu menagerowi i jego pomocnicy pseudo pożal się Boże księgowej tylko jakimś normalnym osobą... i co Ci będzie kobieto z tej kasy jak się zaraz ze zgryzoty zabierzesz z tego świata... eh ludzie... podobno pazerność ludzka nie ma granic... może czas na zmiany... ? PS daj kobieto już spokój z tym solarium...

Renata

Prawda jest taka ze [usunięte przez moderatora] nie dba o swoich pracownikow .Nie inwestuje w personel.Ludzie pracuja tak jak im placa....Gdyby podniosla zarobki...chcieli by u niej pracowac uczciwi fajni ludzie ktorzy pomogliby jej poprowadzic Bialy Jar i Jaskowa Izbe bo kurzcze chyba o to w tym wszystkim chodzi...tym czasem Pani [usunięte przez moderatora] nie ma kogo zatrudniac wydaje jej sie tylko ze nie ma ludzi do pracy niestety prawda jest ze ludzie boja sie u niej pracowac!!! Personel jest wizytowka restauracji niestety w Jaskowej tego nie ma, szkoda bo to tak fajna knajpa!!zla obsluga i za wysokie ceny przekladaja sie tom pozniej na opinie ogolne spostrzezenia gosci i tym ze wiecej tam nie wroca np na obiad.

JESSI PIECUCH

Milutko się to wszystko czyta :)

jagna

[usunięte przez moderatora] odstawię wam taki nr że schabowymi się nakryjecie. Za niedługo pożegnamy się i zakończymy tą współprace, która nie ma z tym słowem nic wspólnego. Dobrze wiecie za co [usunięte przez moderatora] !!! zgadzam się ze wszystkimi co pisali wyżej, dopiero teraz przejrzałam na oczy wasze szydercze, odrzucające ignoracyjne sposoby utrzymywania dobrego pracownika

Takich kłamców jak ty to powinno się w szambie zaraz po urodzeniu topić, kara już mnie spotkała na siedzeniu w tym korycie.

Wiatr Adam

Takich kłamców jak ty powinno sie ścigać przez prokurature .I bądz pewny,ze ciebie to wczesniej czy pózniej czeka.Obrazasz haniebnie tych ludzi.Myśle ,że powinno sie umieszczać w internecie teksty podpisane imieniem i nazwiskiem,a za fałszowanie ich karać.Wstydż sie czlowieku.Pomyśl zanim zaczniesz kłamać.Kiedyś i ciebie oszczerco dosiegnie kara!!!!

xxx

tak my z rynsztoku chyba z karpacza od [usunięte przez moderatora]

TOBI

Do roboty darmozjady !!! niudacznicy życiowi zamiast pisać te oszczerstwa radzę wybrać się do posredmiaka może znajdzie się jakaś oferta dla oferm życiowych!!! .Może w rynsztoku skąd wywodzą się wasze korzenie

ONET

HAHHA aż mi się łezka zakręciła ze śmiechu jak się ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi to nie dziwne że biznes prosperuje. UWAGA !!! KAŻDY KTO DOSTAŁ PROPOZYCJE PRACY U TYCH LUDZI I TO CZYTA TO NIECH [usunięte przez moderatora] OD NICH JAK NAJDALEJ !! UWAGA wiem że to czytasz dzbański i nie podpisuj się jolka itd bo jesteś śmieszny jesteś [usunięte przez moderatora] jak Gargamel jesteś głupi jak but. I co z ci z tych pieniędzy skoro jadę cie teraz jak [usunięte przez moderatora] i nic z tym nie możesz zrobić. Od miesiąca dodaje tu komentarze i dodawać będe cały czas nowe aż bedziesz 1 na liście w google pozdrawiam cieplutko SZEFIE

ewka

Co wy ich łączycie to dwie rozne firmy Dzbańska prowadzi wszystko sama za to ja podziwiam nikt jej nie pomaga to az dziwne ze kobieta moze byc taka twarda rzutka i miec sukces ale nie zapracowany swoim tylkiem tylko głową na ktorej ma do tego super długie o wlosy.[usunięte przez moderatora]

onet

A tam gadacie głupoty mi się dobrze z nim współpracuje jak będą jakieś z nim kłopoty przy wypłaceniu pieniędzy to poprostu [usunięte przez moderatora] spuszczę kitę utnę i po problemie wiec prosze sie zdystansować

Ania

P.S Uroda to chyba się zamieniła u nich z głupotą. Stach wygląda jak jakiś strażnik lasu z wyłupiastym ogonem a [usunięte przez moderatora] jak nimfa rodem z " Władcy Pierścieni ".

Ania

po 1 dominika jak piszesz „co za bzdury , to [usunięte przez moderatora] to po bzdury nie daje się przecinka. Po 2 dominika [usunięte przez moderatora] pisze się przez ~ch I nikt tu nie kłamie jedynie Ty. Po ortografii jesteś albo kelnerką albo barmanką u Pana Stanisława bądź księgową wszyscy tam trzymacie jeden poziom . Pozdrawiam

jolka

Co za kłamliwe bzdury zazdroscicie tym ludzią majatku,urody i powodzenia.Kto ich zna wie ,ze warto z nimi pracowac i to jest prawda.

dominika

co za bzdury ,to super ludzie ,madrzy pomagaja pracownika.Jesteście [usunięte przez moderatora]

Ja was znam a wy mnie nie

Powiem tak stanisław jest dla mnie [usunięte przez moderatora] i nie sięga mojego poziomu dlatego nie lubie żuli takich jak on i nie szanuje ludzi jego pokroju typowych [usunięte przez moderatora] i śmierdzących nędzą gniotów pozdrawiam wszystkich którzy mieli do czynienia z tymi ludzmi choćby [usunięte przez moderatora] barmanem w Karpaczu albo [usunięte przez moderatora] i jej menager z iphonem

P.

pracowałam tam kiedyś i jedyne co mogę o tych "ludziach" to cichodajka i złodziej... odradzam każdemu pracę, nie liczą się z ludźmi i traktują ich jak śmieci...

Marcin

Apeluje do wszystkich o zdrowym rozsądku by nigdy nie zaczynali jakiejkolwiek pracy z [usunięte przez moderatora] . Wcześniej czy później was wyrolują , okradną z wypracowanych pieniędzy .

anioł

pani [usunięte przez moderatora] gdyby modła wskoczyła by za [usunięte przez moderatora] w ogień.Ciekawe co takiego zrobili że ta Pani ma takie pozytywne nastawienie do tych ludzi ,których nawet do piekła nie wpuszczą za swoje zachowanie i traktowanie blizniego

S...

Prawda jest taka, że każdy zaczynający współpracę z Panią [usunięte przez moderatora] wcześniej omawia warunki współpracy i związane z tym wynagrodzenia. Kiedy mówi tak tzn , że się zgadza z pracowadcą więc nie rozumię dlaczego później ma wyższe aspiracje i od razu domaga się większych pieniędzy.Pokaż na co się stać, popracuj trochę z tymi ludźmi, udowodnij , że sasługujesz na coś więcej, a potem dopiero napisz prawdziwą opinię. Współpracowałem z tymi ludźmi ponad rok i tak jak się umawialiślmy tak też , uczciwie rozliczaliśmy- niestety cos się zepsuło i ubolewam nad tym , ale nie mozna pozwolić na to bu ktoś wypowiadał sie o tych Ludziach obelrzywie, bo każdy może to napisać kiedyś i o nas. Zdagzam się z Panią [usunięte przez moderatora], miejcie odwagę podpisać się pod tym co piszecie. Pozdrawiam Jan

Iza

Kłamców i oszczerców jest wielu ,ty tez nim jesteś.Nie szanuje ludzi którzy nie podpisuja się swoim nazwiskiem .Podły anoniowy oszczerco ,ja tych ludzi szanuję bo są przyzwoici i pieniądze nie przesłaniaja im świata tobie nienawiść pomieszała rozum .Bóg karze kłamców i ciebie też ukarze.[usunięte przez moderatora]

cvas12

Dwóch [usunięte przez moderatora] którzy na naiwności swoich pracowników dorobili się krociowych korzyści. Nierzetelni, niesłowni i wykorzystujący podległy personel. Ogólnie nie mam dla nich żadnego szacunku tak jak oni dla innych.

Zostaw opinię o "ARS-BUD" Stanisław Dzbański - Karpacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ARS-BUD" Stanisław Dzbański