TELE-HURT Jacek Mężydło

Puławy

Opinie o TELE-HURT Jacek Mężydło

Waldi

Miałem składać CV dzwonić i starać się o robotę u tego gościa ale po forum widać że szkoda czasu na niego oczywiście on sam ma o sobie jak najbardziej dobre zdanie typowy krwiopijca wyzyskujący ludzi.

ekstraska
użytkownik zarejestrowany

na sam magazyn nie, chociaż nie wiem bo to w sumie piwo, wino, napoje itd., nie wiem czy w takiej sprzedazy hurtowej nie są potrzebne jakieś uprawnienia ekstra

feliks

Podobno na magazyn niedawno szukali.

angelina

Aktualnie są oferty pracy do Tele-Hurt - Jacek Mężydło.Czy ktoś mógłby udzielić opinii o tym pracodawcy ? -

mccoy

Kawał drania.

BezPracy

Za Co dostaje on dotacje?Machloje PUPowskie!Wyzysk obłuda kapitalizmu.

Krzycho

Pracodawca idzie do urzędu i prosi osoby na staż, idąc z skierowaniem na staż pyta czy staż chcesz czy umowa o pracę piszę że nie spełniasz wymagań.Następnie mówi żeby przyjść danego dnia robisz 10 h i na koniec daje 50zł i mówi dzięki nawet nie ma odwagi w oczy prawdy powiedzieć.

kontrola
@Krzycho 27.03.2014, 18:09

widzę ze wpis usunięty tym panem powinien się zająć PIP i US śmierdzi tam.Brak Kompetencji obłuda i kłamstwa

Zostaw opinię o TELE-HURT Jacek Mężydło - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELE-HURT Jacek Mężydło