Raft Catering Rafał Ciupa

Żyrzyn

Opinie o Raft Catering Rafał Ciupa

heloł

dokładnie tak.. nie rozumiem takiego dopytywania się o najmniejsze szczegóły na forum @henx, zwłaszcza, że firma ma dobre opinie

Rafał

nie zadzam się z opiniami,są wyssane z palca - patrzcie na siebie. a ta strona jest do opini firmy. [usunięte przez admina]

bimbo

ale dlaczego tu jest obmawiana[usunięte przez admina]jak to strona dotycząca firmy? co ma jedno do drugiego? może i święta nie jest (nie wiem znam jak większość Was tylko plotki) ale to nie miejsce by to komentować. Co do firmy jak dla mnie najbardziej na plus :) jedzenie dobre i świeże :)

Zostaw opinię o Raft Catering Rafał Ciupa - Żyrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raft Catering Rafał Ciupa