PwC Service Delivery Center

Katowice

Opinie o PwC Service Delivery Center

Hanna
użytkownik zarejestrowany

A jakie dostrzegliście pozytywne strony pracując w PwC Service Delivery Center?

fgth
użytkownik zarejestrowany

zalezy wszystko od tego kto i co uwaza za duze zarobki dla ciebie moze to nie byc duzo ale dla innych moze to byc wystraczajaco to zalezy na co chce sie przeznaczyc zarobione pieniadze..tak w gole to widze ze w firmie potrzebuja ludz ze znajomoscia jezykow obcych

das
@fgth 29.07.2016, 17:38

patologia... niskie zarobki, stres, presja, w moim przypadku utrata zdrowia przez to cale smieszne pwc... Managerowie nie szanujacy konsulatantow, wymuszajacy na nich olbrzymie ilosci nadgodzin. Praca w sezonie po 12h

aj_glupota

nie ma dobrych zarobkow ani premii tym bardziej :)

max

W tej firmie jest wiele problemów, takich jak np cigłe nadgodziny i siedzenie do późnych godzin.

kris

jakich pytan mozna sie spodziewac na rozmowie telefonicznej na spacjaliste procesu?

Bardzo dobry pracodawca (pracuje tam ponad 4 lata). Pensja zawsze na czas i swietna atmosfera za przyzwoite pieniadze

Zostaw opinię o PwC Service Delivery Center - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PwC Service Delivery Center