Firma sprzatajaca

Kraków

Opinie o Firma sprzatajaca

ert

noo ale przeciez to zalezy od stanowiska na jakim pracujesz @militaty od tego jakie masz wyksztlacenie, dosiwadczenie czy tez jakie bedziesz miec oboiwazki

Alltop??

Skuszona piękną stroną Altop oddałam 3 dywany prawie białe do odczyszczenia. Kobieta oddala mi dwa zniszczone. Całe poszarpane i żółte. Głupio powiedziała, że mi nic nie policza za czyszczenie. Wezwałam inną firmę ale nie podjeli się czyszczenia i dywany za ponad tysiąc złotych poszły do śmieci!!! Serdecznie dziękuję za gratisowe czyszczenie!!

???

Tak potwierdzam firma ALTOP z Krakowa jest najgorsza firma sprzatajaca jak jej wlascicielka NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!

Klient

Fima ALTOP z KRAKOWA jest najgorsza firma sprzatajaca w miescie byly ich klient!!!!!!!!!nie polecam

malgorzata

Nie polecam Firmy ALTOP z Krakowa poniewaz babsztyl przyjezdza do klienta z bachorem koszmar nie umie prac dywanow sprzatac na niczym sie nie zna nie daje paragonow z kasy fiskalnej to oszustka urzad skarbowy powinien sie tym zajac zniszczyla mi dywany na ul. Kantora nikogo niema syf brud smrod karaluch mrowki baba nie na certyfikatu europejskiego z warunkami do pracy inspekcja i inne urzedy powinny sie ta sprawa zaja NIE POLECAM LUDZIE TEJ FIRMY

Zostaw opinię o Firma sprzatajaca - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma sprzatajaca