Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra

Opinie o Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra

malgorzata

miło mi poinformować, że jako instruktor mogę współpracować z firmą szkoleniową w Londynie dziękuję

Dyrekcja
@malgorzata

Nam też jest bardzo miło, gdy nasi instruktorzy dla dobra swojego i uczniów chcą się szkolić. Oby tak dalej.

Ksenia Karpenko

Dziękuje za opiekę nad moja córką z Ukraina

Kkarpenko

Dziękuję za opiekę nad córką z Ukrainy

Robert_1

Byłem zadowolony z pracy w tej szkole, musiałem zrezygnować ze względu na zmianę miejsca zamieszkania.

Edyta
@Robert_1

Byłeś bardziej zadowolony z warunków pracy czy może z zarobków? :)

dorota

Praca w szkole bardzo sympatyczna, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Edyta
@dorota

Praca sympatyczna czy kadra? Napisz coś więcej, zwłaszcza o atmosferze panującej między pracownikami, bo dla mnie bardzo istotne, może do was dołączę :)

grazyna

Pracowałam jako instruktor praktycznej nauki zawodu, wszystko było tak jak powinno być w technikum.

Dariusz
@grazyna

Pracowałeś? Czemu już nie pracujesz? Napiszesz jak płacili bo mnie najbardziej interesuje ta kwestia. Zarobki były powyżej średniej?

Dariusz

Masz prawo do swojej subiektywnej opinii ale inni mogą patrzeć na to inaczej. Czemu szkoła ci nie odpowiada? Zajęcia są nudne, czy chodzi o koszt za naukę? Jest za wysoki?

Iza

Szkoła działa online podczas wirusa ?

Sandra Sprenger
@Iza

owszem lecz zajęcia zawodowe odbywają się w szkole z zachowaniem wszelkich zaleceń reżimu sanitarnego

Wojtek

Możecie mówić otwarcie o zarobkach?

Rafał

Jaki jest koszt roczny na kometologi

Ile kosztuje szkoła?

Ewelina

Cześć, pytasz o koszt nauki w Anagrze, ale nie wspominasz nic o tym jaki konkretnie kierunek Cię interesuje, więc może być ciężko uzyskać odpowiedź. Wyjaśnisz, o jaki kierunek nauczania chodzi?

UCZEŃ02

NAJLEPSZA SZKOŁA! Najlepsza pod względem nauki ogólnej i tej zawodowej. Szkoła zachęcą do udziału w wiele konkursach na arenie ogólnopolskiej i światowej, wiele eventow wyjazdów kursów dotyczących zawodu jak zarówno dużo wspaniałych wycieczek. Wspaniali nauczyciele, instruktorzy cała rada pedagogiczna oraz uczniowie. Rodzinna atmosfera ❤ Szkoła organizuje dla nauczycieli kursy (gdzie w innych szkołach tego nie ma) Ci którzy piszą źle o szkole to zawistne osoby- byli nauczyciele którzy nie potrafili się wywiązać z swoich obowiązków oraz uczniowie LENIE, którzy tylko by zbijali bąki. Polecam tę szkołę jako uczeń którzy przeniósł się z szkoły publicznej do ANAGRY

Wiktoriaq

Ile kosztuje szkoła?

Jza
@Wiktoriaq

600zl na rok.

Idk
@Wiktoriaq

30 złoty miesięcznie fryzjerska + wizaż (dowolnie) Około 200-300 kosmetyczna + wizaż (dowolnie)

Czy Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie prawda ja chodziłam 5 lat i teraz mam swój Salon wszystkiego dokładnie mnie nauczyli. Polecam ????

Pola

Witam. Chciałabym zapytać o języki obce w szkole, konkretnie o język angielski? Jak wyglądają zajęcia, jaki jest poziom nauczania języków obcych?

Izabela

Piszesz swoją opinię z perspektywy pracownika? Wiesz lub słyszałaś coś więcej na temat pracy w Anagra? Z góry dziękuję.

Izabela

Możesz napisać proszę parę słów więcej na temat tego jak traktowani są pracownicy w Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra? Widzę, że Tobie nie przypadła do gustu praca w tym miejscu, jednak dobrze będzie jeśli podasz przykłady na to dlaczego.

Mama

Polecam od momentu gdy w szkole pojawiła się nowa pani instruktor Agnieszka .Pani Agnieszka to kobieta z sercem do każdego ucznia podchodzi indywidualnie dzieciaki za nią przepadają .Zawód fryzjerstwa uczy dzieci tak jak mają pracować w salonie żeby dały sobie radę .Potrafi rozwiązać każdy problem nie ma krzyku tylko uśmiech na jej zajęciach .Koleżanki córka od momentu pojawienia się pani Agnieszki polubiła ten zawód .Ja też swoją córkę zapisuje bo chęć ma gdy usłyszała jaka osoba jest pani Agnieszka .Brawo więcej takich nauczycieli od fryzjerstwa

@Mama

Miło słyszeć opinie ale już nie pracuje w szkole pani (usunięte przez administratora) zastąpiła ją też inna pani o tym samym imieniu

niko
@Mama

Bo to super nauczyciel i świetny człowiek

Uczęszczałem

Szkola ogólnie okej z prespektywy ucznia, duzo wyjazdow, i duzo udzielania sie jest dobrze wynagradzane, praktyki kazdy robi co chce, nie ma zadnego planu zajęć, ale instruktorki sa do porozmawiania, troche do smiechu, wydaje mi sie ze wysoki system naucznia, co semestr egzaminy zawodowe, oraz przygotowania do matury egzaminy ustne oraz pisemne. Jesli nie jestes leniem, i masz duzo pieniędzy, oraz czasu nadajesz sie do Anagry!????

Super praca i super klimat polecam w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra - Łódź

• Jak się pracuje w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Zobacz opinie na temat firmy Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Kandydaci do pracy w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra