Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra

Opinie o Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra

Nauczyciel

Pracowałam w szkole Esz Anagra NIESTETY ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować. Miałam możliwość uczenia w kilku szkołach ale Anagra była wyjątkowa. Wysoki poziom nauczania, cudowna atmosfera, wsparcie ze storny dyrekcji. Żałuje, że musiałam odejść to cudowne miejsce !

Madzia

Nie polecam z calego serca, juz dużo woecej nauczycie sie na Żubardzkiej, ktorej wszyscy tak odradzaja niż w tej prywatnej szkole.

@Madzia

Rozumiem, że piszesz z perspektywy ucznia tej placówki? Wątek został stworzony dla pracowników, by mogli wyrazić swoją opinię dotyczącą pracodawcy. Jeśli obecnie uczysz się w tej szkole, może zachęcisz zatrudnione osoby do zajrzenia na forum i przedstawienia warunków zatrudnienia? To bardzo ważne dla osób, które szukają pracy.

Izabela

@Pracownik Rozumiem, że Ty obecnie pracujesz w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra? Czy możesz się podzielić informacjami o tym jakim pracodawca jest Szkoła? Mimo, że jak twierdzisz szkoła obecnie nie prowadzi żadnej rekrutacji, to być może takie informacje przydadzą się na przyszłość. Mogą one mieć znaczenie również dla klientów/uczniów. Bo to jak zorganizowana jest firma od strony pracowniczej, pośrednio może też świadczyć o tym czy, że w organizacji kształcenia również będzie OK.

Zuza

Może wiecie czy szkoła potrzebuje pracowników?

Filip

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy i czy warto aplikować?

Pomoc
@Filip

A co chcesz tam robić

tak szkoła dużo zyskała dzięki Pani Instruktot

Izabela

@Asarto- jeśli dany wpis został usunięty, to na pewno nie stało się to dlatego, że opinia była "niepochlebna". Portal służy do wyrażania swoich odczuć na temat obecnego lub byłego pracodawcy. Niestety w przypadku negatywnych odczuć czasem dochodzi do łamania regulaminu (swoją drogą- jest dostępny tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin ), taki wpis może zawierać przekleństwa bądź też ataki personalne, co nie jest dopuszczalne. Przyznasz przecież, że inaczej wygląda wpis, gdzie szef danej firmy jest zwyzywany od najgorszych, a inaczej prezentuje się opinia opisująca postępowanie szefa nie do końca pasujące pracownikowi bez rzucania epitetami na prawo i lewo. Doskonale wiemy, że życie nie jest usłane różami i w pracy ludzie spotykają się zarówno z pozytywnymi sytuacjami, jak i negatywnymi- jeśli te drugie są wyrażone w sposób merytoryczny i kulturalny, to nie ma w tym portal żadnego interesu żeby taką opinię usuwać. Zachęcam, więc do dyskusji!

Karol

Czy jasiek zmiany w firmie nastawiły? Polecacie pracę?

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w ESZ Anagra?

A kto pyta? Kto jest ciekawy? Kto kryje się pod nazwą Administrator? Administrator

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Mogę tylko to potwierdzić. (usunięte przez administratora) Gratuluję trafnej oceny bo dzięki temu będzie Pani psychicznie zdrowsza.

Kuba

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania?

n

Niestety, trudno się z tym nie zgodzić . Byłam, widziałam, słyszałam, zrezygnowałam.

Szczęśliwa

Również nie polecam.Widzę że nic się nie zmieniło.

Małgorzata

Pracowałam rok, nauczyciele zmieniają się jak w kalejdoskopie. Warunki finansowe przeciętne. Młodzież różna, ale raczej nastawiona na odpoczynek a nie na naukę.

oliwia

No powiem wam, że czytają to można odnieść nieprzyjemne wrażenie, chce się tutaj zapisać i teraz mam dylemat ale wydaje mi się, że to jest trochę jak ze szkołą też narzeka się na nauczycieli, program itp. ale jak się chce samego to uważam, że wszystko można druga osoba (czytaj nauczyciel) matury za Cb nie napisze

xxx

Hey, jestem uczennicą tej szkoły i naprawdę jest super! Bardzo polecam ESZ Anagra,ponieważ jest tam szczególna atmosfera :)

xyz

O ile się nie mylę dyrektorów jest 4.

stasiek

lepiej zmień.

klara

również zastanawiam się nad podjęciem pracy w ESZ Anagra natomiast interesuje mnie czy obecnie prowadzone są jakiekolwiek nowe nabory i rekrutacje? jeśli macie szanowni forumowicze informacje jakie stanowiska są teraz do obsadzenia w tej firmie to bardzo proszę o opinię. czy trzeba mieć duże doświadczenie żeby dostać u nich etat?

klara
@klara

klaro - piszesz że zastanawiasz się nad podjęciem pracy w ESZ Anagra - nie pytaj forumowiczów. Odpowiedź znasz.

Jeżeli szukasz pracy w Anagrze to w gratka.pl są ogłoszenia z 31.12.2014 na kosmetologa z 02.01.2015 na sekretarkę z 03.12.2014 i na stanowisko nauczyciela j. polskiego wygląda jak ogłoszenie Anagry(Szkoła ponadgimnazjalna poszukuje nauczyciela języka polskiego - od zaraz, nauczyciel prowadzenia zajęć, egzaminator państwowy, kółko polonistyczne- artystyczne)

Zostaw merytoryczną opinię o Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra - Łódź

• Jak się pracuje w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Zobacz opinie na temat firmy Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra?

Kandydaci do pracy w Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra