Opinie o TUV Rheinland Group w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TUV Rheinland Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TUV Rheinland Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TUV Rheinland Group w Zabrze

adas

CBŚ wpadło na budowe w Jaworznie, czas na Rheinland za wreczanie umow dla podwykonawców i biznesik sie szybko zwinie

Życzliwy

Jeśli się ktoś nie nadaje do pracy w dobrej firmie to lepiej odejść i może uda się w innym miejscu.

eL

Ostatnio widziałem ofertę: Specjalista ds. Certyfikacji - Inspektor. Na jakie zarobki można liczyć? W jakim przedziale?

@eL

3 tys pln spokojnie wyciągniesz :)

@były pracownik

brutto

Pozdrowienia pysiu

Uciekać! Szerokim łukiem omijać dział usług dla przemysłu Firma z tak dobra marka ale z tak fatalnym dyrektorem szalkiem nadaje się jedynie do klepania certyfikatów spawaczy przez tanie praktykantki

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie TUV Rheinland Group na stanowisko Koordynator Sprzedaży w obszarze Bezpieczeństwa i Jakości Wyrobów (Field Sales Executive)? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Aneta

Obecnie TUV Rheinland Group prowadzi naprawdę sporo rekrutacji @eL. Wiele stanowisk z tego obszaru generalnie na polskim rynku jest wynagradzana w zależności od wielu różnych czynników - głównie od doświadczenia zawodowego, ale nie tylko. Rozważałeś udział w rekrutacji, aby właśnie poznać proponowane warunki zatrudnienia?

eL
@Aneta

Uważam, że po to również istnieje ten portal by poznać np. widełki finansowe zanim się weźmie udział w rekrutacji (oszczędza to czas mój oraz HR'u). Gdy czytam opinie na innych portalach, że rozmowa się składa z kilku etapów? po czym nie oddzwaniają po ostatnim etapie - szkoda czasu. Poznam widełki - rozważę udział. Uważam, że dość dobrze zarabiam obecnie w obszarze obejmującym podobne zagadnienia, a praca w TUV byłaby dla mnie ciekawym wyzwaniem - szkoda, że panuje opinia o strasznym procesie rekrutacji z którego i tak nic nie wynika.

Mr.J
@eL

Opinia jedna i mocno przesadzona, rozmowy odbywają się przez Skype itd. nie odbiegają od innych.

pawel

tuv rheinland -Das Hurtownia hurtowo przyjmuja ludzi po stazach i rowniez hurtowo odchodzą cenne osoby zostalo kilku cennych inzynierow z odzialu polskiego /260osob hurtowo wystawiaja "cenne" certyfikaty i to jest core przychodu firmy hurtowa ilosc pracownikow to stazysci z technicznego urzedu (technischer uberwachungs verein) zostala HURTOWNIA tak polscy managerowi przeksztalcili niemiecki urzad techniczny w Das hurtownia firma sie rozwija bo dyrektorzy zarabiaja wiecej :) jednak az 1 dyrektor gada po niemiecku Das Hurtownia

@pawel

Dobra firma, aby "wystartować" na rynku pracy. Zależy też do jakiego działu się trafi, ale i tak pewne rzeczy są nie do przeskoczenia. Kto pracował ten wie.

tomasz

wspania firma tylko dlaczego tak skorumpowana, az robi sie przez to niesmacznie na rynku :) nalot skarbowy i wylatuje cała góra

Aneta

Rozumiem @paweł, że czasem poziom naszej frustracji mocno wzrasta i wtedy narzekamy na czymś świat stoi, jednak porównania do kołchozu, są naprawdę nie na miejscu. Piszesz, że wypłaty są marne, czy istnieje w takim razie szansa na jakąś podwyżkę/awans, żeby zarobki się zwiększyły?

pawel

raczej nalezy uciekac, generalnie ludzie sami odchodza, sredni czas pracy w tym kolchozie prowoadzonym przez pseudomanagerow bez zadnej wiedzy fachowej - to 2/3 lata, ludzie sie wypalaja i uciekaja, wyplaty nedzne

Aneta

@pawel z punktu widzenia młodych osób, to cenna informacja, bo możliwość zdobycia pierwszego dowiedzenia zawodowego jest kluczowa dla rozwoju całej kariery zawodowej. Czy w takim razie istnieje dla takich młodych oób możliwość pozostania w firmie na dłużej, czy po odbytym stażu raczej trzeba znaleźć inne miejsce zatrudnienia?

Aneta

To niestety syndrom naszych czasów @waldek wiele osób zatrudnia się w jakimś miejscu, by od razu szukać nowego. Można to zaobserwować szczególnie wśród młodych ludzi. To, że tak samo jest w TUV Rheinland Group wcale nie musi oznaczać niczego złego. Na forum liczą się przede wszystkim konkrety najlepiej dodawane przez aktualnych pracowników, więc może ktoś się wypowie w tej sprawie?

Waldek

nie jestem pracownikiem tej firmy, jestem przez nia obslugiwany i jest to dla mnie nie zrozumiale, dlaczego w czasach pracownika ludzi odchodza z tej firmyi srednia pracy w tej firmie to 2 lata do mnie przyjezdza co miesiac nowy inspektor, wiec nie mozna byc niczego pewien, wiec decyzja zarzadu rezygnujemy w nowym kwartale z uslug tej jednostki

Aneta

@Waldek a co Ty możesz nam powiedzieć o warunkach zatrudnienia i plusach pracy w firmie?

Waldek

kolejne topniecie w tuv rheinland polska 7 osob grupowo zlozylo wypowiedzenie w dziale dla przemyslu, a podobno szykuja sie nastepne cos ten dzial nie ma szczescia, czyzby niekompetentny zarzadca tego dzialu?

Aneta

@rere długo już pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w TUV Rheinland Group?

re

@gorik wiesz co teraz to glownie poszukuja koordynatorow do spraw rozwoju rynku oferuja tam miedzy innymi elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (od 7.00 do 8.30), zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

rere
@re

Elastyczne godziny pracy i umowa o prace to jest standard, a nie jakieś niespotykany atut firmy :D

Siwy

hahahaah żłobek? coś ci si (usunięte przez administratora) o koleżanko. TUV ma kilka oddziałów w Polsce i na świecie. W Polsce jest kilka laboratoriów w Poznaniu Mechaniczne, w Wieliczce Żywności, w Zabrzu główna siedziba.

qnick

Yyy.

Pracowałam w tej placówce jako opiekunka (w żłobku) i naprawdę nie polecam zostawiania tam dziecka, a tym bardziej płacenia za opiekę. Zatrudniane są osoby nawet bez doświadczenia w opiece nad dziećmi. Byłam świadkiem wielu naprawdę karygodnych zachować. Kierowniczka nie nadzoruje tego, co dzieję się na górze (w żłobku), a miałam \"przyjemność\" pracować z inną opiekunką, którą trzeba było uczyć nawet zmiany pieluch... Owa opiekunka dawała dzieciom zimne jedzenie ze słoiczka i nieświerze picie. Już nie mówiąc o zachowaniu w stosunku do maluszków, które, jakby to powiedzieć, nie przypadły jej do gustu (mówiła do nich, że są głupie itp.). Poza tym naprawdę, tak jak już tutaj w jednej opinii zostało powiedziane, nie dba się tam o higienę. Kierowniczka, która na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo miła, jest tak naprawdę bardzo ostrą i \"wredną\' osobą, stwarzała bardzo niezdrową atmosferę w pracy, obgadywała rodziców itd. Mogłabym tak długo wymieniać... I nie piszę tego wszystkiego dlatego, że np. zostałam zwolniona, po prostu sama zakończyłam tam pracę, ponieważ nie mogłam patrzeć na to, co tam się dzieje... Rodzice nie zdają sobie sprawy jak to wszystko wygląda od wewnątrz, bo jak tylko przychodzą po dziecko, to opiekunki są zaszczute przez kierowniczkę, żeby akurat to dziecko w tym momencie wząć na ręce i się z nim bawić, żeby rodzic wchodząc na salę widział, że jego dziecku jest poświęcane najwiecej czasu... Naprawdę odradzam tą placówkę, która jak dla mnie jest jednym wielkim błędem, przez który cierpią małe dzieci...

A jakie są warunki płacowe ze strony tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o TUV Rheinland Group - Zabrze

• Jak się pracuje w TUV Rheinland Group?

Zobacz opinie na temat firmy TUV Rheinland Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TUV Rheinland Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TUV Rheinland Group
1.3/5 Na podstawie 149 ocen.
  • 17 Stycznia 56
    02-146 Zabrze