Opinie o TUV Rheinland Group w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TUV Rheinland Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TUV Rheinland Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TUV Rheinland Group w Zabrze

Kolejne odejście do konkurencji ważnego pracownika, wręcz kluczowego dla jednej z branż. Wyroby medyczne. Czy nowy dyrektor zarządzający zatrzyma ten odpływ najbardziej wartościowych pracowników?

Firma bardzo szybko zmienia się w (usunięte przez administratora) za marne grosze. Obowiązków przybywa bardzo szybko a pensja pozostaje na tym samym poziomie. Zarobki zdecydowanie poniżej konkurencji za to mnóstwo obowiązków i atmosfera fatalna. Zarząd zamiast pomagać jedynie przeszkadzają przez swoją niekompetencje. Na każdym kroku kłamstwa i obiecanki bez pokrycia co potęguje zgniłą atmosferę. Pupilki, donosiciele i brązowe noski mogą liczyć na premie roczną która oscyluje w okolicy 2k pln brutto. Zdecydowanie zastanów się czy chcesz tu się zatrudnić i wybierz inną firmę jeśli tylko możesz.

Gregory
@Michał

Potwierdzam. Mimo wszystko firma ta daje dobry start do wyskoczenia w rynek pracy. Nie każdy przyszły pracodawca czyta opinie na gowork :) Można się przemęczyć 2 lub 3 lata i startować do konkurencji. Zarobki będą napewno lepsze. Z pewnością nie gorsze.

Jak długo czekaliście na odzew z TUV Rheinland Group? Oddzwaniają zawsze?

Kandydatka

Oddzwaniają, ale przy pytaniach Panie z HR nie odpisują. Jedna mnie zlewa od tygodnia a druga od kilku dni.

Justyna

Ja po rozmowie w środę dostałam odpowiedź w poniedziałek (w czwartek i piatek wypadało chyba Boże Ciało i dzień po pani z hr wspominała, że ma wolne), w międzyczasie pani zawsze odbierała mój tel i oddzwaniała kiedy wysłałam maila. Także jeśli chodzi o mnie, komunikacja była w porządku

Miro567

jedna z koordynatorek z zabrza twierdzi ze zarabia 10tys uwazacie ze to prawda?

Zależy co koordynuje

Kamil
@Miro567

Zależy w jakim dziale i co koordynuje, ale możliwe.

DIns
@Miro567

Koordynatorzy w działach operacyjnych mogą tyle zarabiać. W pionach kosztowych niekoniecznie.

Barbello
@Miro567

Dwa-trzy lata temu koordynatorzy zarabiali 7-10 tys, natomiast koordynatorki 3-4 tys., więc jeśli to prawda to miło, że coś się tam wreszcie zmieniło.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie TUV Rheinland Group na stanowisko Koordynator Sprzedaży w obszarze Bezpieczeństwa i Jakości Wyrobów (Field Sales Executive)? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nick

Na czym polega praca w tej firmie? To sprzedaż ubezpieczeń?

Nick Karter

Bardzo dobrze powiedziane -> sprzedajemy. Jednostki nie sprawdzają, nie certyfikują, ale sprzedają.

były klient
@Nick Karter

tak to prawda, kwestia ceny.

@były klient

Wiadomo, że target najważniejszy. Trzeba gonić króliczka. Dyrektor sam nie wyrobi przychodu.

olek

A czy ma ktoś informacje jak się pracuje w Centrum Usług Wspólnych TUV Rheinland w Katowicach? Czytałam, że działają tam dopiero od lutego i nie ma póki co nigdzie żadnych opinii.

Janek

up up ktoś coś wie?

@zainteresowany
@olek

Tez szukam informacji o Katowicach... jeśli mógłby ktoś podać informacje jak się pracuje jak atmosfera byłbym wdzięczny...

Sina
@olek

Kompletnie odradzam to miejsce!!!!!

Siii
@olek

Kompletnie odradzam to miejsce!!!

paul
@Siii

Dlaczego?

ktos
@Siii

Ja tez się przychylam dlaczego odradzasz to miejsce ?

@Sina

Jak sama widzisz na stronie jest wiele ciekawych osób odnośnie tego jak wygląda praca w TUV Rheinland Group. Twój komentarz poza negatywnym wydźwiękiem niczego nie wnosi do tego tematu. Będziesz tak wdzięczna i napiszesz coś więcej na temat tej firmy? Ile czasu w niej pracowałaś?

Sophie
@@zainteresowany

Rssc w Katowicach funkcjonuje juz dluzej niz od lutego :-) atmosfera jest na pewno na duży plus, bez nadęcia, po partnersku i uczciwie (przynajmniej z mojej subiektywnej perspektywy). Wiadomo, że są KPI, jakieś targety itd. ale jest to w każdym centrum i nikogo nie powinno dziwić. Pracuje się fajnie, ludzie się szanują, pomagają sobie, a jak ktoś ma tylko chęć i czas, może się zaangażować w dodatkowe projekciki czy inicjatywy. Pracowałam w kilku korporacjach, ale tu jest zdecydowanie najprzyjemniej i chce się przychodzić do pracy. Centrum się rozwija, więc jeśli komuś tylko chce się wyjść poza swój bezpieczny ogródek z pewnością znajdzie dla siebie nowe możliwości.

Bardzo dobrze! polecam:)

Cezary

Możecie podpowiedzieć coś więcej o samej pracy a może jak się pracuje w jakiej atmosferze za co z góry dzięki!

To firma nie jest Polska?

pe

polski oddzial od wielu wielu lat jedzie na marce i opinii zagranicznej. typowa franczyza z korzeniami prywaciarzy z lat 90 nastawiona na zysk za wszelka cene. wartosc dodana zerowa, wazne ze kasa sie zgadza

Tomasz

Czy ktoś wie jakie bonusy będą za ten rok w DP? Wynik był całkiem niezły.

Czy zdarzają się nadgodziny w TUV Rheinland Group?

Kora

Zależy od działu, ale tak, zdarzają się nadgodziny niepłatne - odbiera się później dni wolne.

@Kora

A czy jest tak jak być powinno? Czyli 1,5 godziny za 1 godzinę nadliczbową?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TUV Rheinland Group?

Inspektor

Jeśli pytasz o premie (co roku są wysokie- 2 koła brutto ) to wpływają na konto, dodatkowe profity sa za to u spawalników. Tam jest wiele możliwości zarobku. Ile? Zalezy kto płaci i kto dzieli. Większość jednak wpada do menagarów i inżyniera sprzedaży. Dewiza, że kazdy jest zadowolony nie zawsze tu dziala. W sumie rzadko działa.

Tak 15kinmonth

Po roku od aplikowania otrzymałem powiadomienie: "Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i przesłanie swojego CV na stanowisko Specjalista ds. Administracji Zleceń oraz czas poświęcony na wypełnienie kwestionariuszy aplikacyjnych. Po etapie selekcji aplikacji informujemy, że do kolejnego etapu rekrutacji wybraliśmy osoby, których doświadczenie jest w większym stopniu dopasowane do specyfiki pracy na oferowanym stanowisku. Jeśli została wyrażona na to zgoda przesłana aplikacja pozostanie w naszej bazie kandydatów i jeśli tylko pojawią się oferty adekwatne do Pani/Pana profilu zawodowego, podejmiemy kontakt w celu zaprezentowania szczegółów. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i życzymy powodzenia w rozwijaniu dalszej kariery zawodowej. Z pozdrowieniami Beata xxx" Ja również życzę powodzenia w rozwijaniu dalszej kariery zawodowej.

Nixa

Firma nie dba o pracownika. Wszędzie cięcia i oszczędności. Kryzys niewątpliwie idzie. Fale odejść powstrzymuje głównie roczny bonus. Zresztą i tak rotacja spora. Ogólnie nie polecam.

Lechu
@Nixa

Dużo tego bonusa dostałaś za 2019? Na ile można liczyć?

Nixa
@Lechu

Nie licz na zbyt wiele. KPIje praktycznie nie do zrealizowania. Ale może zależy od działu.

Lechu
@Nixa

Myślę, dyrektorzy i kierownicy rozdzielają premię między siebie (wiem to). Radziłbym znaleźć lepszą, inną pracę niż czekać rok za rokiem na 2 tysiące premii. Albo..... dołączyć do zespołu "konsultantów " DP w Zabrzu. Współpracują z jedną firmą z Konina. Jak im "wystawisz" klienta i Cię nie oszukaja to może dostaniesz prowizję .

ziom

Dług technologiczny tej firmy jest większy od długu Greckiej gospodarki. Jak ktoś ma ochotę na powrót do przeszłości to się tu odnajdzie. Praca niewątpliwie stabilna od wielu, wielu, wieeelu lat. I można tak tu siedzieć do końca życia przetważając starodawne procesy..

ziom
@ziom

chodzi o oddział w Katowicach -centrum usług wspólnych.

ucho

Lesiu gumowe ucho :) ilu ludzi Ci juz zwiało koleszko Wojtusia?

@ucho

Przyszli nowi, lepsi. Muszą tylko zacząć odróżniać elektrodę otuloną od drutu litego : )

Aneta

Sugerujesz, że w chwili obecnej firma TUV Rheinland Group otwarta jest na nowe wakaty i przyjmuje nowe osoby do pracy? Powiedz proszę, gdyż nie mogę doszukać się wiadomości a propos tego, a z pewnością wiele osób zaglądających na to forum zainteresowanych jest pracą w tym miejscu. Czy w firmie prowadzone są szkolenia dla osób nie do końca wtajemniczonych w fach?

Stokrotka999
@Aneta

Są prowadzone szkolenia dla osób nie do końca wtajemniczonych :)

@ucho

Ale najlepsi wrócili : ) to najważniejszy sukces dla firmy.

Absolutnie Państwu odradzam współpracę z tym Ubezpieczycielem. Pod każdym względem brak kompetencji. Zgłaszanie szkody elektronicznie praktycznie nie funkcjonuje. Musiałam zgłosić telefonicznie, ażeby po 4 dniach otrzymać samochód zastępczy. Kontakt z rzekomym likwidatorem istnieje tylko na piśmie. W praktyce nawet po wielu monitach nie oddzwania. Nawet jeśli sprawa jest nagła i pilna. Po prostu brak słów. ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Robix
@Ewa

Jak to ubezpieczycielem? Myślałem, że tu się pisze opinie o jednostce certyfikacyjnej...

Paulina
@Robix

TUV Rheinland to część międzynarodowego koncernu - dostawcy przemysłu. Rzeczywiście, zajmują się głównie certyfikacją wyrobów. Może wiesz coś o pracy w tej firmie. Szukają nowych osób?

Aneta

Dla TUV Rheinland Group pracownicy to najważniejszy kapitał. Dlatego inwestują w ich rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wymiany doświadczeń i inne formy dzielenia się wiedzą. Pracują w międzynarodowej strukturze, zorientowanej na pracę w zespole, pełnej szacunku i otwartości. Dzięki temu ich specjaliści mogą rozwijać swój potencjał, w praktyce wykorzystywać nową wiedzę, a także zaplanować długofalową karierę w naszej firmie. Odpowiadałoby Wam coś takiego? https://www.tuv.com/poland/pl/kariera/ - na tej stronie znajdziecie więcej informacji na temat kariery w tym przedsiębiorstwie. A może ktoś z Was ostatnio się tam zatrudnił i opowie nam o swoich początkach? Zapraszam do dyskusji!

@Aneta

3 lata pracy i zero szkoleń, pomimo próśb o uczestniczenie w kursach prowadzonych przez pracowników firmy. Najwyraźniej źle trafiłem bo nie zauważyłem żeby o pracownika się dbało.

Dawid

Po tych 3 latach pracy na pewno masz już wyrobione zdanie o TUV Rheinland Group, szkoda że piszesz o braku szkoleń, może jednak powiesz coś na temat zarobków i atmosfery w firmie? Jestem ciekaw tych kwestii, liczę na Twoją odpowiedź.

Bury

Bardzo nieładnie zachowanie osób rekrutujacych w Poznaniu. O tym, że nie są zainteresowani moją osobą jako pracownikiem poinformowała mnie zmiana statusu na pracuj. pl. pomimo, że Pan z którym była rozmowa oraz pracownica HR zadeklarowali się, że poinformuj mnie telefonicznie o wyniku rekrutacji w ciągu tygodnia. Wielki minus dla oddziału w Poznaniu.

Dawid
@Bury

Mimo tego, że nie jesteś zadowolony z tego, w jaki sposób pracodawca postąpił po rozmowie rekrutującej, to będziesz tak uprzejmy i przybliżysz nam, jak wyglądał cały proces rekrutacyjny? Chciałbym wiedzieć, czy składał się on z jednego, czy dwóch etapów? Jeżeli możesz, to napisz coś również o samej rozmowie. Będę wdzięczny za informacje.

Niki

Jak się wam pracuje w Katowicach?

@Niki

Wątek, na którym zabrałeś swój głos, dotyczy pracy w TUV Rheinland Group z Zabrza. Nie zaś z oddziału w Katowicach. Możesz poszukać wątku, który dotyczy Katowic, bądź masz też możliwość założenia takiego oddzielnego wątku. Usprawni to komunikację między użytkownikami forum pracującymi w tym samym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o TUV Rheinland Group - Zabrze

• Jak się pracuje w TUV Rheinland Group?

Zobacz opinie na temat firmy TUV Rheinland Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TUV Rheinland Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TUV Rheinland Group
1.3/5 Na podstawie 149 ocen.
  • 17 Stycznia 56
    02-146 Zabrze