Opinie o L'Occitane Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy L'Occitane Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w L'Occitane Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Occitane Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawski :)

Jakich można się spodziewać zarobków? :)

Me

Dosyc tego jak sa traktowani, pracownika maja za murzyna- brzydko mówiąc. Nie zależnie co by sie zrobiło i tak źle.

Meh

Myśle, że ludzie odchodzą bo maja czegos dosyc. Nie uważacie? Napewno w częsci tych komentarzy jest ziarno prawdy.

Boni

Wydaje mi się, że po prostu cześć dziewczyn odeszła i dlatego szukają.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
TotoRoto

Obserwując to co się dzieje w firmie, mam wrażenie, że pracują tam nieodpowiednie osoby, bo cały marketing leży. Wprowadzane są produkty, na które nie ma popytu, a wycofywane są te, o które później klienci pytają. A z punktu widzenia pracownika, to praca przyjemna, lekka, ale skoro firma wymaga od pracowników pewnych kompetencji, to wypadałoby zapłacić więcej niż prawie najniższa krajowa. Premii nie licze, bo są kosmiczne plany budżetowe, które często są ciężkie do zrealizowania. To, że jest zapis w regulaminie, że firma zapewnia odzież roboczą i zajmuje się jej praniem można włożyć między bajki. Zapewnia koszulki i fartuch, resztę trzeba mieć zgodne z przepisami i sobie samemu to kupić. Dodatku za pranie odzieży też nie ma. Jak na firmę, która jest na światowym rynku, to trochę słabo niestety. Mam wrażenie, że najbardziej oszczędza się na pracownikach, bo zwykle nie mamy nawet możliwości przetestowania nowych produktów, a potem nie bardzo wiadomo co o takim produkcie powiedzieć klientowi, bo nawet materiały szkoleniowe docierają do nas z opóźnieniem. Szkoda, że firma nie inwestuje w pracowników, do których później przywiązuje się klient, bo nie oszukujmy się, często są to stali klienci, którzy przychodzą do konkretnej konsultantki. Póki hajs się zgadza, to będą oszczędzać nadal, a nie ten klient, to następny.

321mmm

Dota// - 2016-04-15 02:45:40 To w takim razie G wiesz,jestes zwyklym robakiem pracujacym za smieszna kase i wykonujacym smiesznie prosta umyslowa prace,a ty tu pieprzysz o jakiejs wiedzy i gadce z klientem,niezla tepaczka z ciebie

Dota//

Pracuje w Loksi od grudnia, faktycznie jest kilka rzeczy, które mogliby poprawić, ale komentarze tu to jakis przerysowany dramat. Jestem ciekawa, które z jakiego miasta. Ja wypowiadam sie na temat Wawy, a z tego co wiem nacisk na Warszawe jest w tej firmie najwiekszy, sposrod wszytskich miast u nas. Na pewno musisz się znać na tym co robisz, ale to żaden minus. Dobre podejście do klienta, dobra gadka i wiedza o tym co mówisz - proste. Przychodza do pracy w loksi rownież studentki, w zasadzie w wiekszosci. Niestety wiele z tych dziewcząt jest niedorosłych i kombinują tylko co by tu zrobic zeby sie nei narobic. Tak odczytuje rowniez wiekszosc tych komentarzy tu. L'occitane to nie jest rossmann gdzie masz powywalac towar na połki, bo nic ambitniejszego Cie nie spotka. W loksi przede wszytskim uczysz sie obejscia z klienetem, dobrych technik sprzedazowych i wiele na temat kosmetyków w ogólnym pojeciu, nie tylko tych loksitanskich. Jak bedziesz nastawiona tylko i wyłącznie na dorobienie sobie nikłym wysilkiem, to nawet nie aplikuj. Praca w Loksi nie jest wcale ponad sily, a jesli jest chec, zeby sie jeszcze czegos nauczyc, to tam mozesz zagrzac miejsce. A kwestia atmosfery jest kwestią tego jaką sama bedziesz stwarzać. Jesli bedziesz probowala wymigac sie od wszelkiego wysilku nikt Cie nie bedzie za to ani lubil, ani szanował, wiec do kogo te pretensje?

basi1a0011

Ja pracuje w loccitane pół roku. Ogólnie w porządku prócz tego, że na zmianie jesteś zawsze sama. Jak chcesz zjeść to sa pretensje, że jesz na sklepie. Jak chcesz zamknąć to pretensja, że sklep zamknięty. Tak naprawdę dużo by nie stracili8 gdyby dali dwie dziewczyny na zmianie a wręcz przeciwnie - zyskali ! Kradziezy pełno, jak idziesz siku klient przejdzie i nie kupi i traca dużo więcej niż 50 zł dać drugiej dziewczynie. W Body Shopie zawsze sa dwie jak nie trzy dziewczyny. Słaby marketing w tej firmie strasznie. Wiecznie każą robić jakieś transfery , inwentaryzacja w kółko trzeba coś liczyć. Nie wspomnę ,że to wszystko za psie pieniądze i stoisz na nogach 11 h. To tyle. Reszta w porządku ")

Niki

dziewczyny,ja pracowałam w Rossmannie a wcześniej w Hebe i uwierzcie mi że tam praca jest tysiąc razy cięższa,tu pracuje ok 6 miesięcy i jestem zadowolona,nie musze chodzić na nocki i dokładać towar oraz wielu innych rzeczy !

Moscato

Słuchajcie,zespół i atmosferę tworzą ludzie.Praca w Loksi jest wymagająca,przychodzisz tam nie po to aby odbębnić swoje i iść do domu.Prawdą jest,że najczęściej konsultantka jest sama na zmianie i zajmuje się wieloma rzeczami.Wszystko jest kwestią nauki i dobrego zorganizowania.Nie jest to praca dla osób leniwych i myślących, że przychodzą tam tylko sprzedawać.Prawdą jest,że oprócz obsługi odpowiadasz na @,robisz porządki na sklepie,liczysz inwentaryzację,czasami transfery do innych sklepów.Ale czy to są obowiązki pracy w kamieniołomach,jak niektórzy to porównują ? Czy w innej pracy nie robi się tego samego ?Robi się dokładnie to samo.Najgorsze jest to, że czytając złe opinie mam wrażenie,że piszą to osoby którym wydaje się że praca to zabawa. Co do rekrutacji i tego że pracownicy się zmieniają- przede wszystkim konsultantki to studentki,które z czasem chcą związać się ze swoim zawodem,albo robić staże pod kątem wykształcenia.Nie doszukujcie się w rotacji od razu czarnego tła. Prawda jest taka,że albo masz wolę do pracy dynamicznej i wielowymiarowej jaką daje Loksi,albo szukaj pracy odpowiedniej pod własne tempo i charakter. Pracuję w tej firmie 3 lata i bardzo tą pracę cenię.

Ania01100

Pracuje tam około miesiąca. I już nie mam siły. Na początku było znośnie. Obiecywali złote góry (po okresie szkoleniowym miałam dostać umowę) po czym okazało się, że jednak nie ma etatu, przeoczyli, nie ma... Naloty kierowników regionalnych, ciągłe telefony i pytania - "Musisz zrobić dzisiaj plan" niby pracuje się na wspólny sukces a tak na prawdę pracujesz na fajną premię dla kierownika. I tak jak wyżej, jesteś sama... Cokolwiek chcesz zrobić zamykasz sklep, nie daj boże nie odbierzesz sklepowego telefonu to Cię zlinczują. Praca ciężka za 10zł brutto (nie studiuje). Źle się czujesz, masz gorączkę i tak musisz przyjść bo przecież sklep musi być otwarty a jest jedna osoba na zmianie ewentualnie są tak zwane zakładki, głównie soboty 2-4 godziny we dwie. Nie wiem co mogłabym jeszcze powiedzieć. Cieszyłam się, bo chciałabym aby praca z kosmetykami była moim głównym źródłem dochodu ale cóż. Z premią od wykonanego planu miesięcznego i tak wyszło mniej niż najniższa krajowa, a narobi się człowiek po łokcie.... po maratonie 6 dni po 11 godzin masz dzień-dwa wolnego i nic nie zrobisz, nie wstaniesz nawet z łózka bo odpadną Ci nogi. Pretekstem żeby usiąść jest dokładanie towarów do najniższych szuflad. Inaczej nie masz co marzyć a i tak co usłyszysz? Nie przesadzaj.... Kierownik jak wiadomo robi tak, aby jemu było dobrze. Inwentaryzacje... połowa asortymentu na zapleczu, musisz to policzyć ale nie wolno ci ani zniknąć bo coś ukradną ani też zamknąć sklepu na 10 minut bo to straty... Jeśli ktoś ma mocny kręgosłup i wytrzymałe nogi może spróbować. Ja się przekonałam, że to nie dla mnie. Muszę dowiedzieć się jak to jest z wypowiedzeniem umowy zlecenia (której w nawiasie pisząc jeszcze nie dostałam) od około miesiąca biuro nie ma czasu jej wysłać. ... Mam nadzieję, że wypowiedź nie jest zbyt chaotyczna i da się z niej coś wyczytać.

xyz

Atmosfera jest fatalna, nie napiszę na jakim stanowisku bo to będzie tak jakby podpisać się z imienia i nazwiska

tralala

Nie polecam też pracy w biurze, dużo obiecują a potem jest zderzenie z rzeczywistością ;-)

Panda32
@tralala

Tzn? Możesz rozwinąć swoją myśl? W biurze ale na jakim stanowisku?

eryk

premi nie maja dlaczego....A ja zaryzykuje i wysle cv tylko chciałbym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować... na co kłada najwiekszy nacisk pytania sa trudne czy mozna wybrnąc i odpoiwedziec odpowiednio do zadanego pytania...

Loksitanka

Praca w L'Occi jest ekstra! We Wrocławiu jest świetna atmosfera, dziewczyny są kontaktowe a praca z nimi to czysta przyjemność. Wynagrodzenie jest zadowalające, premie do zdobycia, tylko że trzeba się starać :) Praktycznie w każdym miesiącu jest kosmetyk z nowości do przetestowania. Generalnie praca na wielki PLUS :)

kiki

Pełen etat i dostajesz 1380 netto zapomnij o premi

aa

Ile sie zarabia na pełny etat? Konkretnie, może ktoś podać kwote? I jaki rodzaj umowy?>

ggg

generalnie pytanie miałam takie : To jst woda, sprzedaj Mi ją ! i patrzą jaka jesteś sprzedażowo ale nie idz tam pracować !

kalaa

A ktoś powie jak wygląda rozmowa ? Jakie są pytania zadawane? I czy jest dzień próbny? Czy po tej rozmowie ma się od razu pracę czy trzeba czekać na telefon.? ;)

Koko

Ciężko powiedzieć, ale watpię w to bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o L'Occitane Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Occitane Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy L'Occitane Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Occitane Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Occitane Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w L'Occitane Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Occitane Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Poleczki 35
    02-822 Warszawa

L'Occitane Polska Sp. z o.o.