alucolor

Kraków

Opinie o alucolor

firma która istnieje x lat nie wiedzieć czemu jako lakiernia proszkowa . dwóch właścicieli i jeden z nich psychopata .jako firma znana w wielu procesach o znęcanie się na pracownikach a warunki pracy lekko mówiąc spartańskie . kariera w tej firmie jest raczej bardziej kilkumiesięczna niż letnia gdyż pan [usunięte przez moderatora] czyk rozgrywa swoistą grę strategiczną o nazwie : udowodnić każdemu że jest złodziejem,sabotażystą i przestępcą gospodarczym.

Zostaw opinię o alucolor - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie alucolor