Ryszard Pinkosz Firma Handlowo - Usługowa Dekar-Pin

Kraków

Ryszard Pinkosz Firma Handlowo - Usługowa Dekar-Pin

Opinie o Ryszard Pinkosz Firma Handlowo - Usługowa Dekar-Pin

J.T

Nie polecam tej firmy absolutnie! Oszukują na materiałach i robociźnie -przykładowo koszt okna dachowego 900zł w kosztorys wpisane 2200( takie nadwyzki odnoszą się do wszystkich używanych materiałów) dodatkowo nie wykonują pracy w terminie, brudzą, nie sprzątają po sobie, i nie chcą wywieźć naprodukowanych przez siebie odpadów osobisty! Na fakturach dużo materiałów które maja iść na inną budowę, a płaci za nie ktoś kto się nie zorientował że ma je wliczone w koszta.

Zostaw opinię o Ryszard Pinkosz Firma Handlowo - Usługowa Dekar-Pin - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryszard Pinkosz Firma Handlowo - Usługowa Dekar-Pin