Opinie o P.P.H.U. "GRAFIKOR" w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U. "GRAFIKOR". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.H.U. "GRAFIKOR" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. "GRAFIKOR" w Szczecin

Szukam

Witam, nadal państwo szukają pracowników do pracy?

@Szukam

Witamy, rekrutacja w trakcie, zapraszamy do składania CV :)

Agnieszka
@Szukam

Również podbijam pytanie ????????‍♀️ Jestem zainteresowana wspolpracą. Kontakt ze mną 501 467 487

@Agnieszka

Orientujesz się może czy gdzieś są jakieś ogłoszenia? Bo na ich stronie nie widzę takiego odnośnika a ofertę chciałabym najpierw przejrzeć

Agnieszka
@Renata

Nie powiem Ci moja droga, bo mi zwiniesz pracę

Renata Nowy wpis
@Agnieszka

Haha i tak pewnie się spóźniłam. ;p I co, wzięłaś co Twoje? ;)

Agnieszka Nowy wpis

Oczywiście i jestem zadowolona

Renata Nowy wpis
@Agnieszka

To chyba czas zmienić etykietę na "pracownik"? A dasz znać jak praca tutaj od samego początku wygląda, wgl jak było na rozmowie?

Agnieszka Nowy wpis

Tak

Ile jest zmian w P.P.H.U. "GRAFIKOR"?

Tymek

@Tymek

Godziny zmian są standardowe jak w większości firm ? Czy jednak nieco się różnią :)?

Tymek
@Anna

Nieco

@Tymek

To od której godziny tu się zaczyna praca?

Nie wiem

Honorata
@Tymek

A ogólnie trzeba robić 3 czy można się jakoś dogadać by pracować na 1 zmianę tylko?

Beata
@Honorata

Agata , Honorata , Małgorzata, Jowita , Judyta, Julita, Margarita, ..... I tak dalej. LITOŚCI

@Beata

W sensie, że lepiej nie dopytywać?

Pytać pytać

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do P.P.H.U. "GRAFIKOR". Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 24 kwietnia.

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Nie umieszczają DUŻO !!!! ogłoszeń. Ostatnio były ponad rok temu i zatrudnili chyba 1 osobę , która pracuje do dziś.

@Marek

potwierdzam :)

@Ewa

To rekrutują aktualnie czy nie?

Jarek

tak

Ciekawska

Proszę mi opowiedzieć czy praca jest trudna?Czy trzeba być doświadczonym w drukarstwie?Czy trzeba robić etykiety na akord?Jak to wygląda wszystko? Ile ludzi pracuje?

@Ciekawska

Absolutnie nie trzeba mieć doświadczenia w ,, drukarstwie" , ale z pewnością dobrze jest używać istniejących słów, bo współpracownicy mogą mieć problem ze zrozumieniem , co koleżanka ma na myśli . ,,Drukarstwo" ? A cóż to takiego ?

@MM

Przepraszam , zwracam koleżance honor . Rzeczywiście przypomniał mi się Gutenberg , istnieje drukarstwo.

JackSparrow
@MM

Gratuluję za wpis roku! Ktoś kto pracuje w drukarni i nie zna języka polskiego, i słowa "drukarstwo" to już dno i totalna parodia :D . Więc może omijajcie tę firmę bo praca wśród takich niedouków może okazać się cięższa do zniesienia niż na budowie .

@JackSparrow

Poważnie? Mierzysz ludzi jedną miarą? I w sumie ocenisz jak krytycznie z powodu jednego wyraziku?xd A słyszałeś kiedyś o tym, że ludzie popełniają błędy? No chyba, że tylko kapitan JackSparrow jest tylko taki nieomylny. ;p

Firma P.P.H.U. "GRAFIKOR" poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jakie wartości są cenione w P.P.H.U. "GRAFIKOR"?

MM

Przede wszystkim miłość, wierność i uczciwość małżeńska :)

Marzenka

Dzień dobry, proszę o szczerą, prosto z mostu informację: Zarobki - konkretnie: Ile miesięcznie na rękę obecnie w 2021r??? Czy praca jest dobra dla słabej kobiety, czy tam się dźwiga? Czy są nienormalne normy i wiecznie ściganie i wyrabianie dziennego targetu? Proszę o SZCZERE i konkretne odpowiedzi, kawa na ławę.

@Marzenka

*Czy są narzucane zbyt wysokie normy i czy jest presja o wyrabianie dziennego targetu? Proszę o konkrety, bez owijania w bawełnę w stylu "zarobki super, praca nie do końca ciężka".

@Marzenka

Szanowna Pani, jesteśmy lekko zaskoczeni Pani pytaniami. Żadne z tych "złych" rzeczy, o które Pani pyta nie mają u nas miejsca! Domyślamy się jednak,że została Pani niezbyt fajnie potraktowana w poprzednich miejscach zatrudnienia. Na wszelkie szczegółowe pytania odpowiadamy na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy do składania CV. Pozdrawiamy

@Pracodawca

Dziekuję za odpowiedź jednak bylabym bardziej usatysfakcjonowana, gdyby odpowiedzieli pracownicy :) I nie dowiedziałam się na temat zarobków. Naprawdę nie jest to tajemnicą. A jeśli jest, to znaczy, że istnieje ryzyko, że każdy zarabia inaczej, tj. ile sobie wytarguje na rozmowie. Wiele firm ma jasno określone zarobki i odpowiadają wprost. Mnie to interesuje priorytetowo.

@Marzenka

oj Marzenko , coś czuję , że z takim nastawieniem roszczeniowym to chyba Cię nie zaproszą na rozmowę . Ja pracuję tu ponad 5 lat to chyba stawki nie są głodowe , bo bym dawno padł . A tak z innej beczki : jaką maszynę flexo potrafisz obsługiwać , przewijarkę może chociaż jakąś ? A może chociaż drukarkę termiczną żeby sobie opisać kartony z towarem ?

@Krojczy

Nadal nie otrzymałam odpowiedzi na moje rzekomo roszczeniowe pytanie: Ile zarabia się w tej firmie. Naprawdę, uwierzcie, że jest to bardzo normalne pytanie. Tzn. jest to normalne pytanie w innych firmach, tutaj jak widać nie. Chciałam pomóc innym zainteresowanym. Idąc tym tokiem myślenia, wszyscy są roszczeniowi, bo wszyscy bezczelnie chcą wiedzieć, ile zarabia się w danej firmie przed zatrudnieniem... Nawet Ty, będąc pracownikiem, nabierasz wody w usta. Czy firma zakazuje informowania, ile się zarabia? Czy podpisuje się w warunkach umowy, że zarobki są objęte tajemnicą (tak bywa) ? To też jest podejrzane, bo jest to normalne informacja. Odpowiem na Twoje pytania pytaniami: Jaką maszynę flexo, przewijarkę, drukarkę termiczną potrafiłeś obsługiwać zanim zatrudniłeś się w tej firmie? :) :) Wiadomym jest, że na początku wszyscy się uczą. Nie rozumiem sensu tych pytań. Chcesz mnie poniżyć, abym się skuliła, przyznała, że nic nie umiem, w związku z czym nie mam prawa wiedzieć, ile się w tej firmie zarabia ani nie powinnam oczekiwać zbyt wiele, skoro nie mam doświadczenia w branży? To także dobrze by nie świadczyło o firmie- dobry pracownik powstaje dzięki dobremu szkoleniu, dobrym zarobkom i dobrej atmosferze w pracy. O ile nie aspiruje się na wyższy szczebel, doświadczenie zawodowe nie ma znaczenia- jedynie predyspozycje i chęci do nauki.

@Marzenka

Aż mnie głowa rozbolała od tego potoku słów droga Marzenko. Patrząc na godziny w których piszesz ( zawsze po 22 ) chyba cierpisz na bezsenność. Kończę bo muszę odpocząć, nabrać sił do roboty w poniedziałek, za którą dostanę tajemniczą wypłatę. Bez odbioru

@Marzenka

............... karawana jedzie dalej ????

specjalista
@Marzenka

Tak się gapimy we trzech w monitory , bo akurat sobota pracująca, i nie możemy się doczekać aż zaczniemy Cię uczyć. Oj będzie się działo

Szczery
@Marzenka

Odnośnie pensji to dowiesz się na rozmowie, mogę tylko powiedzieć, że tak jak w innych firmach tną pensję, zwalniają ludzi itp tłumacząc się covidem, to u nas wszyscy dostali dwukrotnie ( w 1 i 2 fali, wiosna i jesień) extra kasę żeby sobie kupić maseczki, płyny do dezynfekcji. I to dla siebie do domu a nie do pracy, bo w pracy tego wszystkiego jest od groma. Tak właśnie nas traktują. Chyba to coś mówi o firmie?!!

Zainteresowana

Czy praca jest ciężka?warunki płacowe ?

@Zainteresowana

Niekoniecznie ciężko, finanse nieźle

@MM

@MM brzmi świetnie. Mógłbyś podpowiedzieć, czy wykształcenie wyższe nie dyskwalifikuje kandydata w sytuacji, gdy w ogłoszeniach o pracę na produkcji mowa jest zazwyczaj o zawodowym lub technicznym? No i czy przydaje się obsługa plotera?

Wojciech

Wielu z Was rekomendowało pracę w Grafikor, ale było to już jakiś czas temu, więc postanowiłem zapytać jak oceniacie tę firmę w tym momencie? Dbają o pracownika? Ważne jest przede wszystkim stabilne zatrudnienie, można na nie liczyć w tym miejscu?

Zadziwiony :)
@Wojciech

Niesamowite są te programy zachęcające do dyskusji. A jakie fajne imiona mają nadawane - Wojciech ! . Odpowiem więc maszynie. Tak , w dalszym ciągu polecam.

Czy w P.P.H.U. "GRAFIKOR" są paczki/bony świąteczne?

Witamy, zapraszamy do składania CV. Będzie szansa aby się przekonać, czy Św. Mikołaj jest w Naszej firmie szczodry, gdyż Boże Narodzenie tuż ... tuż .. :) Pozdrawiamy serdecznie Firma Grafikor

Mateusz

Witam. Czy są premie dla pracowników w tej firmie?

specjalista

Z czystym sumieniem polecam, praca ok , atmosfera luz

druk

atmosfera jest super zwłaszcza dzieki pani perfekcyjnej z biura która tylko gra w konkursach;) wielka samozwancza pani kierownik

Zespół Grafikor
@druk

Witamy ciężko nam polemizować z osobą , która prawdopodobnie była pracownikiem naszej firmy ,a która została poproszona o dobrowolne odejście z naszego zespołu z uwagi na zachowania wobec współpracowników ( również wobec "koleżanki od wygrywanych konkursów" : ) pracującej z nami do dziś ) , niebezpiecznie zmierzających do mobbingu. Czytających ten komentarz prosimy o zwrócenie uwagi jak długo zwlekaliśmy z reakcją na wpis krzywdzący naszą firmę i naszą koleżankę, niemniej w dobie pozyskiwania informacji z sieci zarówno przez ewentualnych pracowników , jak i Klientów , nie mieliśmy wyjścia. pozdrawiamy serdecznie

Marnowacz czasu

Szkoda marnować ich cenny czas jak to sami twierdzą...

Zespół Grafikor
@Marnowacz czasu

Witamy szkoda że nie ujawnił Pan swojej tożsamości i nie podał , że jest/był Pan pracownikiem firmy , której właściciel ma kilka firm o podobnych nazwach i ma jedną małą wadę : nie płaci za towar dopóki nie postraszy się Go sądem . Tak informacja wiele by tłumaczyła , dlaczego wystawił nam Pan taką opinię . Pozdrawiamy serdecznie

ByłyProdukcyjny

Aktualnie poszukują na stanowisko pracownika produkcji, atmosfera sprzyja, warunki pracy jak najbardziej godne polecenia

Zbynio

Na jakie stanowiska firma potrzebuje ludzi? Jakie zarobki wchodzą w grę?

Krojczy

Polecam, dobra atmosfera można czuć się swobodnie jak u siebie

Heniek

Może ktoś podpowie jak się pracuje w firmie i czy warto próbowac dostac pracę w firmie?

Gosik

Witam serdecznie, czy ktos pracuje w tej firmie? Prosze napiszcie mi czy warto ubiegac sie tam o prace? chodzi mi o atmosfere i o zarobki.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. "GRAFIKOR" - Szczecin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. "GRAFIKOR"?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. "GRAFIKOR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.P.H.U. "GRAFIKOR"