Opinie o Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. w Poznań

Każdemu odradzam pracy w tej firmie sam zaraz odchodzę nie dość że jako kierowca muszę siadać na wszystkim to jeszcze zmuszają nas do pracy na ładowarkach beż uprawnień. Tragedia ....

kierowca
@Maja

Nie tyle co podwyżki ale zmieniony system wynagrodzenia na gorszy rzecz jasna

Chciałabym dowiedzieć się, więcej o pracy. Na liście z wymagania chcą praktycznej znajomości systemów finansowo-księgowych, ale nie ma nic o konkretnym programów. Jak znam Płatnika, to wystarczy, czy chodzi im o jakiś inny rodzaj programu? Pisze o ofercie pracy dla głównej księgowej.

Interesant

A jakie są stawki za pracę że tak narzekasz Słyszałem o podwyżkach w Waszej firmie?

pracownik Nowy wpis

I co odesłes? wszyscy tak mówicie A wciąż tam pracujecie?

Maja Nowy wpis
@pracownik

A mieliście te podwyżki, o których była mowa wyżej? Nie wiem czemu nikt się do nich nie odniósł. I te uprawnienia a raczej ich brak mnie zaciekawił, czy faktycznie takie sytuacje się zdarzały? Co wtedy z ponoszoną potencjalną odpowiedzialnością?

kierowca Nowy wpis
@Maja

Nie tyle co podwyżki ale zmieniony system wynagrodzenia na gorszy rzecz jasna

Jaki jest styl zarządzania w Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.?

Jaka stawka na operatora pompy bo widzę że szukacie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta? Podziel się swoją opinią.

Volov

Firma na chwilę obecną zwalnia pracowników a nie poszukuje nowych.

Kamila
@Volov

A dlaczego? Źle się dzieje finansowo czy po prostu ktoś słabo sobie radził?

No i co z tymi kompetencjami ludzi w firmie? Pytam, bo jednej klient zaznaczał ich brak a ciekawa byłabym czego od kandydatów wymagają. wiecie coś na temat przyjmowania osób bez doświadczenia? Można liczyć na jakieś ewentualne szkolenie?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Specjalista ds. obsługi klienta w Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.?

sądząc po osobach zatrudnionych to niewielkie

Irena
@pracownik

Trochę wygląda na kąśliwą uwagę, masz coś do sposobu działania pracowników firmy?

klijent
@Irena

ich brak kompetencji i wiedzy

Jolanta

Mąż myśli o pracy w firmie, ale przeraziła nas kwota wynagrodzenia, którą napisał ktoś z was. 200 godzin i 3500 zł? Serio? Jakiś pracownik może się wypowie, czy tak faktycznie jest? :/

Karl
@Jolanta

Zdecydowanie więcej....

@Karl

Więcej tzn ile? To czemu tak właściwie ludzie tutaj tak zmyślają?

Robert

Dzień dobry poszukuję pracy na Kat CE. Na państwa stronie internetowej nie mogę odnaleźć ofert.Proszę o przesłanie mi odpowiedniego adresu e-mail bym mógł aplikować o pracę w państwa firmie

Dominika

Cześć, powiedzcie proszę, czy w Waab zatrudniane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Nie wszystkie firmy posiadają stanowiska, odpowiednie dla takich osób,,, a jak tu?

pawel

jak dla mnie firma godna polecenia

Kierowca
@pawel

Z jakiego powodu? Może rozwinąć to wiadomość.

Poszukiwacz

Witam, chciałbym się dowiedzieć na jaka stawkę można liczyć na początek jako kierowca kat c+e, czy soboty są obowiązkowe oraz jaki mniej więcej jest dzienny czas pracy ? Pozdrawiam

Driver
@Poszukiwacz

Dowiedziałeś się kolego czegoś bo ja też się zastanawiam nad waab

Gabriela
@Driver

Podbijam, @Poszukiwacz @Driver Jak się czegoś dowiecie, to dajcie proszę znać tutaj. Interesuje mnie, ile płacą i czy weekendy wolne, bo w ogłoszeniu na betonomieszarkę jest mowa tylko o atrakcyjnym systemie wynagradzania.

Driver

Koledzy podpowiedzcie czy aplikować na kiero w waab? Weekendy wolne i czy z czwórkę zarobię? Z góry dzięki za info.pozdrawiam

Kuba

@Tomasz Każdy zarabia tyle na ile warta jest jego praca, proste robotyąa mało płatne!

Krzysiek

Jaką macie atmosferę w pracy? Interesuje mnie firma i chciałbym aplikować , powiedzcie warto?

marek
@Krzysiek

Warto! atmosfera raczej z tych rodzinnych. jest OK. a na tle konkurencji nawet bardzo OK.

Tomasz
@marek

Atmosferą rodziny nie nakarmisz a za 17 zł przy 200h w miesiącu to nawet nie 3500 zarobku.

Mam pytanie o zarobki na pompach w w/w firmie. Jak wygląda czas pracy weekendy itp.

Anim
@Tomek

Jak wszędzie som zlecenia to ogień A weekend w sobotę po 15 zaczniesz kasa u konkurencji lepszą tu tylko sprzęt jest w miarę sprawny

@Anim

Różne rzeczy juz widzialam, ale "som" zamiast "są" w jezyku polskim to hit hitow!

Zzz

Przemo1958 podpisuj się prawdziwymi danymi . Wojciech P. Widać po sposobie wypowiedzi że nie jesteś poznaniakiem . Sam się sprzedałeś. Jak Tobie tak zle w WAAB to po co w nim jeździsz ?

Zzz
@Zzz

„Zeta” „Betonik pierwsza klasa” „Przewoźnik” „Na Poznaniu” itd...

Sylwia

Jak najbardziej masz prawo do negatywnej opinii o pracy w WAAB Wytwórnia Betonu, ale bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo na forum. Rozumiem, że obecnie jesteś zatrudniony w tym miejscu. W jakim trybie odbywa się praca?

Kierowca

Ile można zarobić jako kierowca?kat.c.Prosze o jakieś info dzięki.

Anim
@Kierowca

17 zeta na godzinę na start

admin

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie WAAB Wytwórnia Betonu Sp z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Szymon
@admin

Szymon Jaka atmosfera panuje w firmie waab ? Jak chcecie wiedzieć to atmosfera jest całkiem spoko bardzo zgrana ekipa pracować trzeba wszędzie a tutaj są świetni ludzie z którymi można się pośmiać i porzartowac często sami sobie organizujemy wypady czy to na miasto czy nad morze i ogólnie nie można tu nikomu nic zarzucić szef i kierownictwo zawsze też pomagają w potrzebie tak więc o co chodzi nie wiem wydaje mi się że ten co to napisał (Przemo) sam nie potrafi pracować w zespole i zgrać się z innymi pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.?

Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Lutycka 83
    60-478 Poznań

Waab Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.