Cognitum Sp z o.o. (aktualnie Cognitum Services SA)

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Cognitum Sp z o.o. (aktualnie Cognitum Services SA)

Aktualność
Informujemy, że w 2019 roku nastąpiło przekształcenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Cognitum sp. z o.o. w spółkę akcyjną Cognitum Services S.A.
Informujemy, że wskutek przekształcenia zmianie ulegają odpowiednie dane:
COGNITUM sp. z o.o. , ul. Środkowa 8, 03-430 Warszawa, KRS 0000362305, REGON 142512477, NIP 5213574584
Została przekształcona w:
COGNITUM SERVICES SPÓŁKA AKCYJNA KRS: 0000805426, REGON: 384520816, NIP 1133004606

Zapraszamy na nasz aktualny profil: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24001197"
Nowy wpis

Aktualność
Informujemy, że wskutek przekształcenia zmianie ulegają odpowiednie dane:
Została przekształcona w:

ToK

Nieduża specjalistyczna firma, można się dużo nauczyć, pracowałem przez 1,5 roku jako programista C# i było naprawdę ok.

@ToK

Dziękujemy i życzymy powodzenia u nowego pracodawcy! Pozdrawiamy Zespół Cognitum

Kmna

A myślałem, że w korporacji jest dużo stresu :( :(

@Kmna

Szanowny użytkowniku portalu GoWork. Zapewniamy, że praca w Cognitum jest praca dająca dużą swobodę (umożliwiamy np. pracę zdalną). Praca w Cognitum jest praca w przyjacielskiej atmosferze w środowisku wysokiej klasy specjalistów. Zle moze sie czuc u nas jedynie osoba, której kompetencje nie współgrają z deklarowaną wiedzą w CV :) Pozdrawiamy Zespół Cognitum

Cognitum Nowy wpis

Szanowny użytkowniku portalu GoWork. Bardzo przykro nam to słyszeć, niestety nie jest nam znany powód tego niezadowolenia. Pracując z nami w Cognitum masz możliwość pracy przy międzynarodowych projektach dla klientów z całego świata (np. Szwajcaria, Australia, Stany Zjednoczone). Budujesz rozwiązania o zasięgu globalnym korzystając z najnowszych technologii, wykorzystując swoje umiejętności w implementacji komponentów uczenia maszynowego (Machine Learning) oraz sztucznej inteligencji (AI). Pracujesz z wysokiej klasy specjalistami, w elastycznym czasie pracy, za wysokie wynagrodzenie. Pozdrawiamy Zespół Cognitum

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Cognitum Sp z o.o. (aktualnie Cognitum Services SA)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
trt

hej, nie wiecie przypadkiem czy w najbliższym czasie w firmie Cognitum Sp. z o.o. będzie prowadzona jakąs rekrutacja, np. na stanowisko programsity C#

Tripek

Co racja to racja. Identyczna sytuacja. Rynek dla specjalistów IT jest teraz tak otwarty, że nie ma co dodatkowo stresować się o wynagrodzenie i zadawać sobie pytanie typu "będzie przelew / nie będzie" :(

admin

Na jakim stanowisku najlepiej jest pracować w firmie Cognitum Sp. z o.o.? Czekamy na Twoje opinie!

Cognitum Sp z o.o. (aktualnie Cognitum Services SA)