J&M Job Service
2 30 52 5 1
PAtryk Nowy wpis

Nie pomagają w niczym, są nie kompetentni i żałośni, miałem jechać do pracy w niedzielę ale nie było dla mnie łóżka, wiec zmieniłem datę wyjazdu na następną niedziele, i było wszystko ok do dzisiaj gdy zadzwoniła Dominika i powiedziała że firma mnie już nie potrzebuję. Zadzwoniłem bezpośrednio do pracodawcy w Niemczech, sam się skarzył na tą agencję. Ludzie omijajcie szerokim łukiem i uważajcie na nich !!!!

Artur Nowy wpis
@PAtryk

Rzeczywiście, taka sytuacja jest zupełnie niedopuszczalna. Czy są jeszcze inne powody dla których odradzasz pracę poprzez tę agencję? A może mógłbyś mimo tej sytuacji przybliżyć jakie warunki Ci zaoferowano?

XOXO Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@PAtryk

U nas było tak, że po 3 dniach w firmie zjawił się zoll, praca trwała aż 5 dni po czym Dominika zadzwoniła i poinformowała nas o tym, że niemiecka firma już z nimi nie współpracuje i niestety ale pracy już nie mamy. Prosząc Dominikę o zaliczkę, okazało się, że zaliczek nagle nie ma, pomimo tego, że mówione było co innego. W mieszkaniu mogliśmy zostać rzekomo do poniedziałku po czym w niedzielę o 13 okazało się, że przyszła ekipa sprzątająca, a nas już dawno miało nie być. Mieliśmy 20 minut na spakowanie się i opuszczenie domu. Dzwoniąc do Dominiki niejednokrotnie i pisząc smsy o zwrot kosztów przyjazdu zostaliśmy bez odpowiedzi. Nie odebrała telefonu ani razu. Nie wszyscy mieli transport do domu, zostali na ulicy i nikogo to tak naprawdę nie interesowało. Tyle dobrego, że właściciel mieszkania był miły i pozwolił tej osobie zostać na jeszcze jedną noc. Opinie na temat tej firmy niby zawsze były dobre, ale ostatnio coś im współprace nie wychodzą

Jolanta Nowy wpis
@XOXO

Również nie chciałabym zostać tak "wystawiona na lód" przez J&M. I ciekawi mnie to, o co pyta wyżej Artur. Jakie warunki zatrudnienia Wam zaoferowano i przede wszystkim, jakie były zapisy umowy.

Tymoteusz

Podpowiedzcie jak agencja organizuje wyjazd do pracy i czy pomagają w trudnych sytuacjach?

Jacek

Tak rzadko piszecie na forum. Jest jakiś powód tego, dobra praca?

Gacek
@Jacek

Podobnie myślimy :)

Fish

Zweryfikowany użytkownik

Hej. Dopiero zaczynam karierę przez to biuro. Jak będzie pierwsza wypłata to napewno napisze. Operator cnc.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
iIza

Witam Czy ktoś ostatnio pracował w firmie Job Servise Natalia Rajtar .może mi o tej firmie coś napisać czy są wiarygodni czy wypłacaja kasę tak jak sie umawiaja

Tak29Nie
Anonim
@iIza

Bardzo dobra agencja pracy , super oferty pracy , polecam wszystkim !

Tak1Nie

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o J&M Job Service jako pracodawcy.

Hanna

Jak obecnie wyglada sytuacja w J&M Job Service? Może ktoś z Was pracuje w tej firmie i mógłby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem. Będzie to pomocne przy ewentualnym podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Tak25Nie1

Pati

A czy wie ktos cos wiecej o tm zamknieciu? czy oni faktycznie juz nie istenieja/

martyna

NIE POLECAM, JEDEN WIELKI SZWINDEL !!!! LUDZIE, SZUKAJCIE INNEJ ROBOTY

Marek

firmy już nie ma !!!. Po prostu zniknęła z dnia na dzień. Wie ktoś co się stało?

Krystian
@Marek

Firma nie zniknęła tylko połączyła się z drugą... (każdy pracownik dostał takową informację na meila lub kiedy się skontaktował z firmą)

kasia
@Krystian

a z kim się połączyli? z jobsplusem?

Tak5Nie

Co jest z tą firmą ? biuro w krk zamknięte telefony milczą gdzie się można z nimi skontaktować ?

gabi

Ja też jestem zainteresowana pracą przy sortowaniu ziemniaków pod Hanowerem.Proszę o opinie grazynka452@o2.pl

Tak2Nie

kasienka28l

Witam czy ktoś wyjeżdża z ta firma w weekend 5.09.15 do pracy do sortowania ziemniaków pod Hannover?a może jakieś opinie, bo niewiele pisze na forum?proszę o kontakt kasienka259@wp.pl

Zakonnik

Z kolei w § 2 opisany został kontratyp dozwolonej krytyki: Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut: 1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub 2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu.

TakNie

Firma moglaby byc w porzadku gdyby nie szefostwo ktore jest nieudolne i opryskiwe, nikt nie lubi pracowac w takej atmosferze. A komentarz Pana "prawnika" to typowa zagrywna zarzadu ktorzy odrazu skarza prawnikiem jak sie komus cos nie podoba i probuje wyrazic swoje zdanie. Jesli firma jest zla i zle traktuje ludzi to maja prawo to powiedziec

Tak3Nie

Malgo

Czy może wypowiedzieć się ktoś kto wyjechał do Niemiec i pracuje na stanowisku pokojówki? Jak ta praca wygląda? Jak z językiem? Z góry dziękuję za wszystkie wpisy.

Małgorzata R.

Firma Job Service jest ok.

Mirka

Pracuję w Agencji J&M Job Service jako pokojówka od kilku miesięcy i jestem zadowolona ze współpracy. Wszystko jest zgodne z ustaleniami, które zostały mi przekazane jak zaczynałam pracę.

Karol K.

Bardzo dobra Agencja Pracy.Pozdrawiam.

Pracownik tymczasowy

Firma Job Service jest w porządku. Nie rozumiem po co ludzie wypisują takie bzdury w internecie.

Monter paneli Anglia

haha zaprazam wszystkie laski dzisiaj do mie na impreeeee....beeee

Szukąjaca pracy
@Monter paneli Anglia

Prosze nie wypisywac bzdur na tym forum!

Monter paneli Anglia

hahha pieniadze moze i na czas ale obciete godziny pracy najpierw przy podpisywaniu nie ma 4 godz a przy wyplacie nastepne 3 i pol znikaja......

M.K.

BARDZO DOBRE POŚREDNICTWO.

Monter

Bardzo dobre pośrednictwo. Nie biorą pieniędzy za znalezienie pracy. Pracowałem razem z synem i jestem z nich zadowolony.

dzisiaj
@Monter

pobieranie opłaty za pośredniczenie w znalezieniu pracy jest karalne,

STANISŁAW

Jeżdżę z Job Service od lat i mam na ich temat dobrą opinię. Praca przy krowach jest ciężka ale można za to przyzwoicie zarobić. Nie to co w Polsce.

Hanna C.

Ja pracowałam u nich czterokrotnie. Bardzo dobra agencja. Pieniądze dostawałam zawsze na czas i zgodnie z przepracowanymi godzinami. Polecam !

dzisiaj
@Hanna C.

od "ja" nie rozpoczyna się zdania,poprawnie jest "Pracowałam... ale to co piszesz jest nie prawdą bo nie pracowałaś,

Juby

A ja sobie popijam browca i mówię wam, że robota jest dla traktorów :-) he,he,he :-)

J. Kamczatka
@Juby

hyba ci sie fora pomyliły.

Prawnik

Przytaczam Art. 212. Kodeksu Karnego Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Stary
@Prawnik

Te prawnik puknij się i nie zastraszaj innych bo to jest też karane Wystawiłeś tym postem świadectwo tej firemce lepsze od 100 negatywnych opinii (cnota krytyk się nie boi)

Prawnik

Przytaczam Art. 212. K.K. Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

monter

Widze ze niektorym bardzo zalezy aby opinie nie pochlebne znikaly......

Tak1Nie

Zostaw opinię o J&M Job Service - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie