Opinie o LEROY MERLIN Sp. z o.o. w Bielsko-biała Bohaterów Monte Cassino 419

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LEROY MERLIN Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LEROY MERLIN Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEROY MERLIN Sp. z o.o. w Bielsko-biała Bohaterów Monte Cassino 419

driver222

Przy zakupie zlewozmywaka i baterii bardzo pomogła nam P.(usunięte przez administratora).Miła i kompetentna :) Brawo! Dziękujemy:)

Jarosław

Świetna obsługa P.Rafała z działu łazienek ! polecam

stach

Ludzie bądźcie odpowiedzialni..epidemia idzie w złym kierunku...a Wy idziecie kupić jakieś pierdoły niż zadbać o zdrowie własne i ludzi w około... siedźcie w domu!!!!

Jak jest z pakietem medycznym w LEROY MERLIN Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Weteran

Tak

Wywiad

Pytała się czy wiem ci to mobbing

Leszek

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje, może słyszał ktoś?

Ryszard
@Leszek

Jeśli nadal jesteś zainteresowany, to w Bielsku Białej dostępne są 2 oferty pracy, które można znaleźć na stronie: https://www.kariera.leroymerlin.pl/praca-w-sklepie/ Dotyczą one stanowiska kasjera/kasjerki oraz logistyka/magazyniera. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany. A może już aplikowałeś?

Fred
@Ryszard

Może i są stanowiska oferowane w internecie ale są albo dla konkurencji dla picu aby tylko byly nie po to by rzeczywiście zatrudnić , kiedyś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, niczego mi nie brakowało miałem chęci pracy, doświadczenie no ale nie spodobałem się osobie rekrutującej.... Państwo hrabia...najlepiej jest ocenić człowieka nic o nim nie wiedząc ...

Staszek

Tak cicho zrobiło się na wątku, czy jest powód takiej sytuacji?

Klientka

Masakrycznie śmierdzi w toaletach????????????

zmsalamon@INTERIA.PL

Po telefonie do działu budowlanego z pytaniem o kostkę brukową Pan z działu oddzwonił i profesjonalnie poinformował. Po przyjezdzie kostka brukowa była przygotowana. Brawo Panie LUCJANIE takich sprzedawców więcej.

Aneta

Fajna obsługa duży wybór dywanów polecam

Agnieszka

@Daniel Z moich ustaleń wynika, ze firma zdobyła pod koniec ubiegłego roku certyfikat "HR najwyższej jakości". Również na stronie https://www.kariera.leroymerlin.pl/ znajduje się wiele materiałów multimedialnych opowiadających o pracy w sklepach tej firmy. Zachęcam Cię do opisania w opinii jak przebiegł proces rekrutacyjny u tego pracodawcy. @Obecnie @anonymous Przypominam że ujawnianie danych osobowych, także ich inicjałów narusza regulamin tego serwisu.

Daniel

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto aplikować?

Obecnie

R. P. Już od dawna niej dyrektorem

L.O.gistyk

Aktualizacja opinii (usunięte przez administratora) jak najbardziej, ale są działy gdzie problem nie występuje, a są działy gdzie problem jest - wiedzą o tym wszyscy ale nikt nic z tym nie robi , zastanawiają się tylko dlaczego nie ma chętnych do pracy na niektóre działy. (usunięte przez administratora) Kolesiostwo pozostało - stara gwardia i różne korelacje pozafirmowe pomiędzy osobą zarządzającą a podwładną czyli nieprzestrzeganie regulaminu Etyki zawodowej - ale dla niektórych to problem nie istnieje Finansowo - klapa Przeliczając kasa/ilość pracy *jakość pracy = poziom zasiłku dla bezrobotnych chcesz zajechać swoje zdrowie psychiczne, fizyczne - zapraszam - tutaj jest miejsce dla ciebie tylko nie zapominaj od dnia pierwszego przymilać się do pary koordynatorów oraz Kierownika ;)

#fuckyourselfandsavethemoney#
@L.O.gistyk

Mobbing i kariera "na czopka" - czyżby nic się nie zmieniło i czyżbyś mówił o ogrodzie? Ale potwierdzam-nie na wszystkich działach. Wielu pracowników to naprawdę spoko ludzie-tylko utknęli w tym gó.nie bo zwątpili, że jest świat poza zielonym trójkątem. A jest. Trzeba tylko wyjąć język z czyjegoś odbytu i się rozejrzeć. Polecam.

Obiektywny

Donosiciele to chleb powszedni w tej firmie, czego to grupa zakompleksionych ludzi nie zrobi aby mieć lepiej u kierownika. Im lepszym donosicielem jesteś tym masz lepsze chody u kierowników. Klienci chamy, kierownictwo nie zwraca na to uwagi - mobbing na porządku dziennym. Płaca mizerna za pracę w weekendy i ciężką harówę. Niektórzy kierownicy to czyste bydlaki. Nie polecam.

Stary

Brak szacunku dla pracowników, czegolnie na działach takich jak ogród. Zapraszam tylko takie osoby kto lubi żeby do nich mówiono wulgarny sposób, może ktoś to lubi. Hmm a dekoracje (dekoracje + dywany) to fałszywe podejście do ludzi, robi tak że zawsze to Ty będziesz najgorszy. Inni znów dostali chorych ambicji. Pracownie nie zgodnie z BHP to też już norma. Jak szanujesz Ciebie i zdrowie to na pewno nie ta praca...

Lekko zawiedziona lecz już silniejsza

SPÓŁKA-nazwa ok ale KLIKA pasuje lepiej. A OGRANICZENI ludzie dyrygują tymi, którzy na prawdę ciężko pracują. Zarabiają tylko ci na górze, dla których liczą się cyferki a nie ludzie. A jak się odezwiesz nie po ich myśli lub powiesz prawdę to uwzględnią to w tzw. "podwyżkach" podsumowujących rok. Ludzi do pracy brak, powoli będą organizować łapanki lub wybudują baraki dla Ukraińców. Jeśli masz szacunek do siebie-poszukaj pracy gdzie Cię będą szanować. Czyli nie tu.

khg

@Anna niestety firma LEROY MERLIN nie prowadzi teraz rekrutacji

gość

Leroy Merlin Bielsko-Biała - ci co sie odzywaja za dużo lądują na dywaniku - i wypad z pracy

powiem tak...ta firma wpędza się w coraz większe gó...no!!ludzie pracują za glodowe pensje,przebierają się za dziwne stwory.Pracuje tam i niestety coraz czesciej mam ochotę uciec...Ludzie po 5-10 latach cięzkiej pracy mają głodowe pensje...Kierownictwo tez tylko wymaga,nowy dyrektor,nowa kierowniczka kas...tylko chcą wyników.No przepraszam bardzo ale stawka mnie nie puszcza zeby sie do każdego szczerzyć!!odradzam pracy w tej firmie - praca bez perspektyw!!

welwetowa

ta firma schodzi na psy z każdym dniem...wyzysk na kasach...doradcy oczywiście dostali podwyżki...tzn ci nowi haha nic nie wiedzące szczury!!Marzę o innej pracy!!

Zostaw merytoryczną opinię o LEROY MERLIN Sp. z o.o. - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w LEROY MERLIN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LEROY MERLIN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEROY MERLIN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LEROY MERLIN Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEROY MERLIN Sp. z o.o.