LEROY MERLIN Sp. z o.o.

Opinie o LEROY MERLIN Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Agnieszka
 Opinia

@Daniel Z moich ustaleń wynika, ze firma zdobyła pod koniec ubiegłego roku certyfikat "HR najwyższej jakości". Również na stronie https://www.kariera.leroymerlin.pl/ znajduje się wiele materiałów multimedialnych opowiadających o pracy w sklepach tej firmy. Zachęcam Cię do opisania w opinii jak przebiegł proces rekrutacyjny u tego pracodawcy. @Obecnie @anonymous Przypominam że ujawnianie danych osobowych, także ich inicjałów narusza regulamin tego serwisu.

Daniel
 Opinia

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto aplikować?

Obecnie

R. P. Już od dawna niej dyrektorem

L.O.gistyk
 Opinia

Aktualizacja opinii (usunięte przez administratora) jak najbardziej, ale są działy gdzie problem nie występuje, a są działy gdzie problem jest - wiedzą o tym wszyscy ale nikt nic z tym nie robi , zastanawiają się tylko dlaczego nie ma chętnych do pracy na niektóre działy. (usunięte przez administratora) Kolesiostwo pozostało - stara gwardia i różne korelacje pozafirmowe pomiędzy osobą zarządzającą a podwładną czyli nieprzestrzeganie regulaminu Etyki zawodowej - ale dla niektórych to problem nie istnieje Finansowo - klapa Przeliczając kasa/ilość pracy *jakość pracy = poziom zasiłku dla bezrobotnych chcesz zajechać swoje zdrowie psychiczne, fizyczne - zapraszam - tutaj jest miejsce dla ciebie tylko nie zapominaj od dnia pierwszego przymilać się do pary koordynatorów oraz Kierownika ;)

#fuckyourselfandsavethemoney#
@L.O.gistyk 06.02.2018 22:41

Mobbing i kariera "na czopka" - czyżby nic się nie zmieniło i czyżbyś mówił o ogrodzie? Ale potwierdzam-nie na wszystkich działach. Wielu pracowników to naprawdę spoko ludzie-tylko utknęli w tym gó.nie bo zwątpili, że jest świat poza zielonym trójkątem. A jest. Trzeba tylko wyjąć język z czyjegoś odbytu i się rozejrzeć. Polecam.

Obiektywny
 Opinia

Donosiciele to chleb powszedni w tej firmie, czego to grupa zakompleksionych ludzi nie zrobi aby mieć lepiej u kierownika. Im lepszym donosicielem jesteś tym masz lepsze chody u kierowników. Klienci chamy, kierownictwo nie zwraca na to uwagi - mobbing na porządku dziennym. Płaca mizerna za pracę w weekendy i ciężką harówę. Niektórzy kierownicy to czyste bydlaki. Nie polecam.

Stary
 Opinia

Brak szacunku dla pracowników, czegolnie na działach takich jak ogród. Zapraszam tylko takie osoby kto lubi żeby do nich mówiono wulgarny sposób, może ktoś to lubi. Hmm a dekoracje (dekoracje + dywany) to fałszywe podejście do ludzi, robi tak że zawsze to Ty będziesz najgorszy. Inni znów dostali chorych ambicji. Pracownie nie zgodnie z BHP to też już norma. Jak szanujesz Ciebie i zdrowie to na pewno nie ta praca...

Pomocna?
Lekko zawiedziona lecz już silniejsza
 Opinia

SPÓŁKA-nazwa ok ale KLIKA pasuje lepiej. A OGRANICZENI ludzie dyrygują tymi, którzy na prawdę ciężko pracują. Zarabiają tylko ci na górze, dla których liczą się cyferki a nie ludzie. A jak się odezwiesz nie po ich myśli lub powiesz prawdę to uwzględnią to w tzw. "podwyżkach" podsumowujących rok. Ludzi do pracy brak, powoli będą organizować łapanki lub wybudują baraki dla Ukraińców. Jeśli masz szacunek do siebie-poszukaj pracy gdzie Cię będą szanować. Czyli nie tu.

khg

@Anna niestety firma LEROY MERLIN nie prowadzi teraz rekrutacji

gość
 Opinia

Leroy Merlin Bielsko-Biała - ci co sie odzywaja za dużo lądują na dywaniku - i wypad z pracy

ja
 Opinia

powiem tak...ta firma wpędza się w coraz większe gó...no!!ludzie pracują za glodowe pensje,przebierają się za dziwne stwory.Pracuje tam i niestety coraz czesciej mam ochotę uciec...Ludzie po 5-10 latach cięzkiej pracy mają głodowe pensje...Kierownictwo tez tylko wymaga,nowy dyrektor,nowa kierowniczka kas...tylko chcą wyników.No przepraszam bardzo ale stawka mnie nie puszcza zeby sie do każdego szczerzyć!!odradzam pracy w tej firmie - praca bez perspektyw!!

welwetowa
 Opinia

ta firma schodzi na psy z każdym dniem...wyzysk na kasach...doradcy oczywiście dostali podwyżki...tzn ci nowi haha nic nie wiedzące szczury!!Marzę o innej pracy!!

wypalony
 Opinia

W tej firmie istnieje takie coś jak przymusowe zostawanie w pracy-jak masz jakieś plany po pracy to módl się byś zdążył wyjść o czasie. Strasznie wkurzające. Praca irytująca. Jest wiele innych minusów. Szukam czegoś innego bo na dłuższą metę się nie da.

Młody
 Opinia

Jest również w Leroy w Bielsku grupa osób z dłuższym stażem na niskich stanowiskach wiec wszyscy chyba nie donoszą na siebie

Członek z żelaza
 Opinia

Świetna praca. Dla ludzi bez znajomych i rodziny. Hobbystów. Wolontariuszy. Ale nie normalnych młodych ludzi którzy chcą "stanąć na nogi", dzielić czas na pracę i własne zainteresowania-wydłużyli godziny pracy, stawki oczywiście w miejscu, premia-podobno takie cos istnieje-nawet jak coś wychodzi to ukrócą o połowę, bo klika mało zarobiła (kij, że ludzie j... jak głupi i słuchają prymitywnych-by nie rzec debilnych uwag klientów). Mobbing. Buractwo. Nie polecam.

Zostaw opinię o LEROY MERLIN Sp. z o.o. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEROY MERLIN Sp. z o.o.

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.