Lebo Recruitment

Wejherowo

Opinie o Lebo Recruitment

Julita

@Wiesio ale co dokładniej masz na myśli? W jakim sensie Lebo Recruitment pomogło Ci się nauczyć, jak poszukiwać pracy na rynku i polskim i zagranicznym? To dość ciekawe spostrzeżenie - możesz napisać o tym coś więcej? Może inne osoby również zwrócą na ten aspekt uwagę.

Wiesio

dziękuję za pomoc i wsparcie gdy byłem bez pracy :-) chociaż nie udało się za waszym pośrednictwem znaleźć mi pracę jednak pokazaliście mi jak aktywnie szukać

Julita

@Iza a możesz napisać coś więcej o samym zatrudnieniu? Czy firma oferuje umowę o prace? Czy początkowo jest to inna umowa, a z czasem warunki zatrudnienia ulegają zmianie? Jak wielu pracowników, tak wiele różnych potrzeb i priorytetów w zatrudnieniu. Twoja opinia pomoże je zweryfikować.

Iza

W Lebo Recruitment pracuje już dość długo i aż miło jak się czyta opinie o firmie. Ta praca jest super .

Piotr

jestem zadowolony z konsultanta Pawła rzeczowy i pomocny :-)

Julita

Lebo Recruitment jest wyspecjalizowaną firmą w rekrutacji osób na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze a działają od 10 lat w wielu krajach Europy.

Gregor

Od dawna przymierzałem sie do złożenia w Lebo swojego cv. Wiedziałem, że to fajna firma ale jak poczytałem wpisy to myślę, że będzie trudno się dostać. Nigdzie nie ma ofert pracy bo ludzie tu pracujący mają dobrze.

Lukasz

Firma dająca bardzo duże możliwości rozwoju. Świetny i zgrany zespół konsultantów. Profesjonalne podejście do klientów i kandydatów.

Tadeusz

jestem zadowolony gdyż zmniniłem pracę dzięki tej firmie na lepszą mam nadzieje.

miniek

cześć! a co powiecie o pracy jako Kierownik Działu Jakości FMCG?

Lorrelei

jestem zadowolony z obsługi, to mała firma i moze dlatego mają czas na rozmowę o rodzinie, pracy itp, wskażą kierunek rozwoju zawodowego; dojrzali i doswiadczeni ludzie; ja np: wolę małe firmy bo one nie traktują cię jak setnej srubki na linii montażowej. Wiadomo ze zawsze mozna coś zrobic lepiej , sprawniej i odebrać telefon o 23:00:-), ale generalnie: polecam

fredi

Dziękuję za sprawną rekrutację do nowego pracodawcy i do usłyszenie za 2- 3 lata czy kto to wie he he

faq

firma Lebo jest agencją pracy która specjalizuje się w rekrutacjach dla branży hvac

Zostaw opinię o Lebo Recruitment - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lebo Recruitment