TESCO CHEŁM

Gdańsk

Opinie o TESCO CHEŁM

Darek S.

Omijac szerokim łukiem... szkoda czasu... nie traktuje się tam ludzi po ludzku.

zocha

do zasuwana potrzebuja wciaz nie zadowoleni kierowncy wiem bo tam pracowalam omjam tesco

Najgorszypracownik

Zarobki żadne, podejście do pracownika beznadziejne, brak szacunku, wykorzystywanie. Nieważne na jakim stanowisku jesteś - i tak zostaniesz obciążony obowiązkami, które wykraczają poza twoje obowiązki. Wiecznie tylko słyszę, że nic nie robię, że się obijam. Staram się naprawdę i wykonuje dużo pracy, a jeszcze kierownicy zarzucają na nas, pracowników niższych szczebli, swoje zadania, nie wspominając już o jakiejś pomocy czy wsparciu z ich strony. Dużo niepotrzebnych stanowisk typu specjalista na których są osadzone osoby, które nie mają pojęcia o tym co robia, ani żadnych kompetencji, o inteligencji już nic nie powiem, a do tego większość z nich czuje się ważna i wielka jakby co najmniej byli prezydentem. A w ramach oszczędności na miejsca po pracownikach, którzy odeszli, nie zatrudnia się już nikogo nowego, obowiązki działu zostają te same, a pracowników coraz mniej. Sam manager nie lepszy, nie ma szans na usłyszenie od niego podziękowania za wysiłek, albo pochwały, tylko krytyka. Nie polecam pracy nikomu, ewentualnie na chwilę na czas poszukiwania innej.

Ania
@Najgorszypracownik 26.03.2017 21:22

Tak właśnie jest !

szczery2016

Fajna sprzedaż internetowa jako piker ale nie zarobisz tam, dają tylko pół etatu, ale próbować możecie może to praca dla was

Altec

24.10.16 godz. 17.50 czynne dwie kasy. Mają wywalone na klienta,może wreszcie zamkną ten pogiety przybytek

tak, oni silnie w sprzedaż internetową wchodzą i dowód do domu, ale poza tym to wiadomo że jest ciężko ale bez paniki, jak to na sklepie bywa - pracy nie brakuje

ala

Hej, jak wygląda praca w TESCO przy sprzedaży internetowej? pozdrawiam

klient

Skandaliczne traktowanie klientów, chcących opuścić halę,bez zrobienia zakupów, krzyk pracownika wobec innych klientów, wymuszanie wychodzenia innym wyjściem. Połajanki, jak na pastwisku, tylko kija jeszcze brak!. Oznajmiam, że klient to nie bydło do przeganiania!. Kierownictwo winne tej sytuacji, że powoduje takie zachowania pracowników! Skandal!

Marcin Cacuszko

Tesco Gdańsk. Miałem przyjemność pracować tam za czasów Marka M. Taki w okularach 199 wzrostu. I w mojej ocenie takiego kłamcy jak szanowny pan M nie widziałem jak chodzie po ziemi. Facet jest po prostu głupkiem i tyle. Więżącym bywającym z reszto w pobliskim kościele. Co nie jest wadą ale świadczy o człowieku. Który otaczał się ludźmi, jak wszędzie oddanymi dla których to co mówi jest jedyna prawdą. I bardzo nie lubi innego zdania a jak się mówi prawdę to jest się nie wygodnym i złym. Lubił po porostu przy dupasów. Dopiero zmiana na innego śledzia wyczyściła tam układy i lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Na nowych oddanych nowemu szefowi. Generalnie praca jak się robi swoje i nie wchodzi się w konflikt z naczelnymi lizatorami to może być . Ale nie polecił bym jej nikomu bliskiemu : ) Niektórzy w tesco nie znoszą zmian i był lament, który jak w obecnej sytuacji w Polsce grupka przy władzy nazywa zamachem. A dla szeregowego pracownika obywatela nie zmienia się nic. Po prostu syf,

Darek S.
@Marcin Cacuszko 05.02.2016 12:55

Nie polecam takze...tej firmy... omijac szerokim łukiem...

bobik

MOBBING!!!!!!!!!!!!!!!!!

tymonko

no pewnie nawet jak nie masz większego doświadczenia to i tak Cię przyjma do pracy, wazne, zbeys umiał dobrze wydac reszte i poskanowac rózne produkty też w miare szybko, większej filozofii tutaj raczej nie ma jeśli chodzi o prace na kasie, wiem co mówie, bo ja mam doświadczenie. Ciekawi mnie to jakie warunki dają w tesco praconikom?

Jeśli chodzi o Tesco i wykładanie tam towaru to zdecydowanie odradzam dział przemysłowy. Istny burdel. Najlepsze to są braki bo niby jak robisz serwis dla konkretnej firmy to jesteś od 22 - 6 rano albo kończysz szybciej, ale jak nie ma jakiegoś towaru w półce i nie możesz go znaleźć to kierowniczka by chciała żebyś siedział od 22 do póki go nie znajdziesz. Gdzie masz płacone za wyłożenie towaru, a nie jego szukanie. A po magazynie i rakach raczej skakać nie możesz. Sama kierowniczka też nie wie gdzie są braki i ma pretensje o to do serwisanta i jak nie znajdziesz wszystkich braków to zabierają ci serwis, bo ona ma taki kaprys. Oceniam na mierny bo pracownicy są spoko i zawsze pomogą, na kierowniczke działu nie ma co liczyć bo sama nie wie gdzie co jest na magazynie, a kiedy Ty zaczniesz powoli ogarniać gdzie co jest to pewnie stracisz serwis. A i bym zapomniał, serwis MUSI być robiony w nocy - nieważne czy jesteś chory, czy nie mogłeś przyjść w nocy i chcesz go odrobić rano.

PANI

witam ! jestem stala klientka baru tesco w chelmie lubelskim i nawet mi sie tam podoba gdyby nie zachowanie pani lider ANNY taka niewysoka pani z pokreconymi lekko wlosami .widzialam jak bardzo ordynarnie i brzydko odzywa sie do swoich wspol pracowniczek a szczegolnie tych starszych .krzyczy do nich trzaska dzrwiami oraz rzucz tymi ich naczyniami tak ze az mozna sie zle poczuc w tej sytuacji.Nie wiem czy tak powinna wygladac praca gdy pani lider duzo mlodsza tak sie zachowuje w stosunku do swoich pracownikow.gdzie PROFESJONALIZM a moze ma przyzwolenie od kierownika?

Zatrudniają przez agencje pracy za marne grosze dają ci pseudo opiekuna która z łaską puści cię na przerwę oczywisćie jak się upomiesz po 5 godzinach pracy nie wspomne o traktowaniu pracowników nikomu nie polecam

falling

Miałem wtedy pracować w Tesco na Chełmie w Gdańsku.O nim mówiłem.

falling

Pewnego razu miałem pracować w tesco na stażu, ale oni mnie wywalili, bo podobno nie było opiekuna dla mnie, a ja mam już doświadczenie w wykładanie towaru w sklepie. Po nich było widać, że nie są chętni by mnie nauczyć obsługiwać kasę fiskalną, ale natomiast jak mają kogoś do siebie zatrudnić to mają bardzo wielkie wymagania.Jesieną ubiegłego roku była giełda w urzędzie pracy i mieli zatrudniać ludzi do Tesko na kowale i dużo ludzi oddało swe CV a za 2 dni znowu była oferta pracy do tego tesko, że poszukują ludzi do pracy. Po za tym z tego co słyszałem to nie trzeba tam dużo zbroić, żeby wylecieć. W takim razie więc Tesco bardziej jest za tym żeby wyrzycać ludzi, a nie przyjmować. Dlatego możesz złożyc do nich CV, ale jak oni się nie odezwą to nie wysilaj się, bo naprawde nie warto. Oni są bardzo wybredni.Gdyby mnie pewien urząd nie skierował na inny staż to bym nie miał żadnych pieniędzy i tych kierowników z tesco to nie obchodzi, że nie mam własnych pieniędzy i nie mogę sobie pozwolić na kupienie pewnych rzeczy.Im to głęboko zwisa i powiewa.I jak już mówiłem oni nie są chętni, by kogoś czegoś nauczyć,jak oni nie mają takiej potrzeby. Pewnie nie chce im się, bo tak jest wygodnie i nie interesuje ich to, że ktoś nie będzie miał pracy bo ma niskie kwalifikacje i jest nie w pełni dyspozycyjny. Na przykład ja umiem wykładać towar i robić etykiety,ale nie znam obsługi kasy fiskalnej i nie mam uprawnień na wuzek widłowy.Tylko ciekawe jak mógł bym zdodyć doświadczenie na kasie, jeśli w urzedzie pracy na kurs trzeba bardzo długo czekać, a firmy chcą osobę nawet z doświadczeniem na kasie. I to nie tylko tyczy się tesco, ale innych firm. Teraz pracodawcy chcą osobe z doświadnieniem nawet 3 i 5 letnim i z umiejętnościami, nawet jako osoba sprzątająca. Oni mają kolosalne wymagana. To jest paranoja. Jeszcze troche, a niektórzy lubie będą spalina ulicach. Kiedyś było zupełnie inaczej. Każdy miał pracę, a jak ktośjej nie miał to na własne życzenie.Natomiast tesco dla klijenta nie jest takie złe to dobry sklep.

anonim - 2009-08-31 13:53:18 Zgadzam się i z klientem, ale też z pracownikiem. Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy narodem zestresowanym, dlatego niekulturalnym w obie strony. Tam gdzie ludzi docenia się za ich pracę jest uśmiech i cierpliwość. Dopóty w naszym pięknym kraju niepewne jest jutro - tak będzie ! W nowym Tesco myślę, panuje małe zamieszanko z cenami promocyjnymi, ale tak jest chyba wszędzie. Ogólnie przestronnie. typowy oboz pracy, zero poszanowania pracownika, przez glabow kierownikow czesto po podstawowym wyksztalceniu!!!! Zenada!!!!

sprzedawczyni

pracuje jako sprzedawczyni od ponad roku, mamy w pracy pewne standardy ktore sa bardzo przestrzegane( tzn dzien dobry, do widzenia, paragon, ile reszty) mam pogodne usposobienie, zawsze usmiechnieta i co z tego mam??? klienci rzucaja pieniadze, odzywaja sie niekulturalnie, jak ide na przerwe na ktora przeciez zasluguje to sa wielkie fochy, az sie nie chce chodzic do pracy

KLIJENT - 2009-07-14 22:11:16 TOTALNY BURDEL I SYF. PRACOWNICY OBSŁUGUJĄ Z WIELKĄ ŁASKĄ. JAK ZA KOMUNY ŻAŁOSNE!!!! a ciekawe jak Ty byś obłsugiwał jak byś codziennie słyszał jaki z Ciebie złodziej szmata kurwa i inne wspaniałe słowa...gdyby nie tacy klienci bysmy zachowywali sie całkiem inaczej..!! nie pieprz jak nie wiesz co to jest paraca w handlu! jestesmy traktowani jak biali murzyni przez klientow a jestesmy takimi samymi ludzmi jak Wy!

KLIJENT

Zostaw opinię o TESCO CHEŁM - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO CHEŁM