Akademia Metamorfozy

Mikołów

Opinie o Akademia Metamorfozy

Kamila

Nie polecam mialam u.owiona wizyte przez telefon po przybyciu na miejsce pani stwierdzila ze ona nic takiego nie ma z racji ze byla to wizyta o 19.30 zostalam bez fryzury jest to nieodpowiedzialne . Pani statala zwalic wine na wszystko ale nie umiala sie przyznac do swojego bledu WIEC JESLI CHCECIE BYC PEWNI WIZYTY TO NAPEWNO NIE TEN SALON BO PO PRZYBYCIU PANI POWIE ZE TO NIE TU MIMO ZE ADRES I TELEFON SIE ZGADZA I ONA NIEWIE JAK TO !!!!

pracownica

nie wiem czy dobrze trafiłam ale jako obecna pracownica metamorfoz (wioletty szewczyk) jestem pozytywnie nastawiona co do tej firmy; personel, zarobki, atmosfera - praca ok POLECAM

Zostaw opinię o Akademia Metamorfozy - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Metamorfozy