Opinie o Escape-Monika Wróblewska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Escape-Monika Wróblewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Escape-Monika Wróblewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Escape-Monika Wróblewska w Warszawa

Strzeżcie się! Nowy wpis

@Anonimowy - w punkt! Ogromna rotacja, umowy zlecenie, (usunięte przez administratora) ciągłe zmiany w projekcie(usunięte przez administratora)

Pracodawca Nowy wpis

Oświadczam, że zarzuty powołane w treści komentarza są nieprawdziwe, zaś wyrażone opinie nie znajdują oparcia w rzeczywistości. Firma podjęła już stosowne działania prawne nakierowane na ochronę jej praw.

Przykro Nowy wpis
@Pracodawca

Zamiast przyznać się do winy i zmienić politykę firmy tak aby pojawiły się tutaj prawdziwe pozytywne komentarze to Pracodawca pokazuje tutaj brak jakiegokolwiek poziomu i wręcz udowadnia, że jak im coś nie pasuje z pracownikiem to najchętniej weszliby z nim na drogę sądową. Sami udowadniacie swoją postawę tymi postami i przestrzegacie przed rozpoczęciem pracy u Was. Aż przykro się robi.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Escape-Monika Wróblewska?

Anonimowy

Umowę zlecenie od ręki. Umowę o prace nigdy :)

Pracodaca Nowy wpis
@Anonimowy

Dominika

Polecam firmę ESCAPE Monika Wróblewska. Miałam przyjemność pracować tu 4 lata. Miła, kameralna atmosfera pracy; właściciele dbają o dobre relacje z pracownikami, doceniają zaangażowanie i własną inicjatywę, wykazują się elastycznością w nietypowych lub problematycznych sytuacjach. Istnieje możliwość doszkalania się poza miejscem pracy. Życzliwi, sympatyczni współpracownicy są również niewątpliwym atutem tej firmy. Dział obsługi klienta to bardzo dobra opcja dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności językowe, sprzyja temu codzienny kontakt z klientami z Wlk. Brytanii i innych krajów. Firma rozwijająca się, oferująca fajne możliwości i benefity.

rozczarowana
@Dominika

niestety, od tego czasu firma zeszła na psy, kontakt szef - pracownik nie istnieje, lub jest fałszywy, bardzo duża rotacja pracowników. brak spójności. nie polecam tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Escape-Monika Wróblewska - Warszawa

Escape-Monika Wróblewska
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Pełczyńskiego 28B lok. 32
    01-471 Warszawa