Opinie o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic w Kocierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic w Kocierz

spoko firma, pozdrawiam zwłaszcza panią Anię z hotelowego spa, dużo się u niej nauczyłam :)

Patrycja

polecam Kocierz jako miejsce pracy, zwłaszcza jak ktoś chce trochę poznać branżę hotelarską, można się wiele nauczyć i dość dobrze zarobić

Kaśka

jeśli chodzi o Kocierz to bardzo przyjemne miejsce, do wypoczynku i do pracy :)) niestety, to drugie też jest konieczne :)) dorabiam tam czasem jako kelnerka i jestem z tego naprawdę zadowolona

spoko hotel i firma, pracowałem tam ponad rok i dużo się nauczyłem, a kasa też była w porządku

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic na stanowisko Zastępca kierownika recepcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Marzena

bardzo spoko firma, można zarobić dobre pieniądze, a poza tym są fajni ludzie

Agnieszka

dorabiałam tam przez ponad rok i byłam zadowolona, polecam

Maciej

spoko pracodawca, polecam każdemu kto chce trochę zarobić i nauczyć się paru rzeczy w branży hotelarskiej :)

Martyna

fajny hotel, fajne miejsce do pracy, mogłam tu sobie dorobić i poznałam fajnych ludzi

He he :)

Nooo :) cały czas brakuje ludzi do pracy i wszędzie widać ogłoszenia o pracę. Nie ma się co dziwić przy takich zarobkach i zarządzaniu. Czekają na kolejnych naiwnych He he :)

:-)

Właściciele nie zwalniają tempa. Piszą sobie opinie za opinią bo ludzi do pracy potrzeba, a w hotelu krucho :)

Anka

dobre miejsce pracy, zarobki są OK, przełożeni też, a sam hotel też bardzo fajny :)

jako kelnerka jestem całkiem zadowolona z pracy w Kocierzy, fajny hotel i fajni ludzie, a zarobki też całkiem w porządku

spoko firma, troche cisnęli z robotą, ale płacili dobrze, więc i tak byłem zadowolony :) dobra firma na start

Patryk

pracowałem tam jako kelner. było nieźle, muszę powiedzieć, a w sumie nie muszę :) warunki pracy ok, wiadomo bycie kelnerem to czasem ciężki kawał chleba, ale można było zarobić

Aga

ja byłam tam kelnerką i byłam zadowolona z warunków, kasa OK, warunki ogólnie też :)

Patryk

ja też tam dorabiałem jako kelner i było całkiem OK, można było spoko zarobić

A.B.

Duży obiekt, ostatnio mocno inwestują, odnawiają, dyrekcja jest spoko, atmosfera również. Sporo dzieje się w restauracji, polecam tego pracodawcę

Laura

Wyścig szczurów prowokowany menadżerami i włascielem- wygryźć się nawzajem za wszelką cenę, a jak już pozostał z ciebie wrak człowiek, to do widzenia.

spoko firma, ja byłem zadowolony z pracy tam, zrezygnowałem z powodów osobistych, ale ciepło wspominam to miejsce, dużo sie nauczylem, poza tym mega fajni ludzie

Krzysztof
@Marcin

to prawda, ludzie są tam super, trzeba to przyznać :) ale sama praca też jest OK

monika

spoko miejsce do roboty, trzeba się przykładać, ale da się dobrze zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic - Kocierz