Opinie o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic w Kocierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic w Kocierz

Czy często w firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Filip Nowy wpis

Rekrutacja wewnętrzna nie zdarza się często ale jest możliwość samemu wyrazić chęć zmiany stanowiska i działu. Kilka zmian działowych było.

Od Lat Nowy wpis

Od Lat jeżdżę do Restauracji Kocierz ..Zawsze zabierałem tam żonę i rodzinę .Bywałem tam zwykle kilkadziesiąt razy w Roku Obiad,kolacja.. Niestety od Jakiś 3 lat jedzenie niemiłosiernie się popsuło .Kiedyś było wyśmienite ,świeże duże porcje ..Teraz płaci się nie małe pieniądze za podrzędnie wykonane dania ..Przykro mi z Tego powodu ..Jeżdżę w Te okolice ale Restauracji Kocierz już nie Odwiedzam niestety...

Irmina Nowy wpis

Centrum ma bardzo dobre opinie w internecie, jest dobrym pracodawcą. Ogólnie polecam pracę

Wiki

Tak skrajnie różne opinie i zupełnie nie wiem co myśleć. Interesuje mnie praca w hotelu i sądziłam, że mam szansę.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic na stanowisko Zastępca kierownika recepcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Edyta

@Rick, dziękuję za twoją opinię. Czy możesz coś więcej napisać na temat systemu pracy w firmie Stanpol? Czy to system pracy zmianowy? Czy w pracy pojawiają się nadgodziny i czy są one dodatkowo płatne? Nowe pokolenie kandydatów do pracy, posiada inne wymagania i priorytety. Może warto ich zachęcić i udzielić kilku dodatkowych rad?

@Edyta

Wypowiem się jako osoba pracująca tutaj od lat. System pracy nie jest stały i niezmienny. Grafik w dziale gastronomii jest ustalany w porozumieniu z pracownikiem czyli są akceptowane praktycznie wszystkie prośby o dni wolne, a także godziny pracy są dostosowane do studentów i uczniów. Menadżer gastronomii jest bardzo elastyczny i wyrozumiały pod tym względem. Działa to w dwie strony jednak. Jeśli jest jakiś bardziej gorący czas w ośrodku to wymaga się od pracownika aby był dyspozycyjny co jest zrozumiałe. W końcu to praca w poważnej firmie, a nie klubik młodzieżowy. Oczywiście pojawiają się czasem nadgodziny ale są raczej premiowane niż dodatkowo płatne. Pewne jest że tworzymy zgrany zespół i swojego rodzaju paczkę która pracuje razem, a także spotyka się poza pracą. Można tutaj zyskać grono fajnych znajomych, a w szczególności stabilizację i rozwój zawodowy. Chcąc się uczyć i rozwijać, można wiele osiągnąć bo pracodawca daje taką możliwość. Ważne jest by być zaangażowanym w pracę i traktować ją serio. Polecam.

Rick

Cześć pracuje na Kocierzu już 4 lata i jestem zadowolony ze nareszcie udało się komuś coś zmienić. Jeszcze 2-3 lata temu pracowali tam ludzie którzy nie dopuszczali innych osób do wiedzy, pracy a sami narzekali ze nikt inny nic nie robi. Teraz mamy szkolenia i wreszcie ktoś dzieli się wiedza i doświadczeniem a naprawdę widać zmiany na lepsze. Kiedyś nic się nie dało a wszyscy udawali ze robią wszystko a w efekcie nic. Myśle ze te złe komentarze to zazdrość a faktycznie teraz pomimo dużej ilości pracy i obowiązków przynajmniej wiem co i jak mam robić.

Edyta

@Karola, czy możesz dokładnie napisać dlaczego negatywnie oceniasz firmę Stanpol? Rozumiem, że miałaś na myśli atmosferę w pracy. Czy taka atmosfera panowała od początku twojej pracy w tej firmie? Czy starałaś się w pozytywny sposób wpływać na atmosferę? Twojemu wpisowi brakuje argumentów, warto byłoby przytoczyć konkretną sytuację.

@Edyta

Ja jako były pracownik ,ze stażem dwu letnim nigdy nie spotkałam się z niemiła atmosferą w pracy.

Karola

Koszmar, koszmar, koszmar... Ludzie zwalniają się masowo, odchodzą dobrzy pracownicy, a to za zasługą " fenomenu " nowej władzy, która to zatrudnia swoich znajomych i to na kierownicze stanowiska!!! Nikogo chyba już nie dziwi, że "kolesiostwo" w wydaniu P. Dyrektor to norma. Na weselach sama młodzież pracuje, na recepcji poza psiapsiółką dyrektorki za niedługo już nikogo nie będzie. Zastanów się dwa razy zanim podejmiesz tam pracę. Odradzam!

@Karola

… w końcu zaczęła się praca a nie "obijanie" i "zlewanie " wszystkiego, pracowałam tam przez dwa lata i nie zostałam zatrudniona przez pokrewieństwo tak jak TY to opisujesz, musiałam jednak zrezygnować ponieważ wyprowadziłam się do innego miasta i dojazd "trochę" by nie odpowiadał, myślę że koszmar to panował zanim tak jak to określiłaś pojawiła się " nowa władza", zastanów się zanim zaczniesz kogoś oczerniać , PS: Twój przyszły pracodawca powinien zastanowić się nad zatrudnieniem Ciebie...

Edyta

@etatowy, a jak wygląda atmosfera między pracownikami w Stanpol? Czy pracownicy są do siebie życzliwie nastawieni? Czy mają wpływ na ustalany grafik w pracy? Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny. Wiele firm rozwija się w szybkim tempie i poszukuje nowych osób do pracy, w innym przypadku firmy te mogą przestać być konkurencyjne.

@Edyta

Atmosfera jest dobra choć zależna od tego z kim na zmianę się trafi. Można liczyć na wsparcie starszych stażem osób, szefostwo i menadżerowie nie wprowadzają nerwowej atmosfery co jest ważne. Oczywiście zdarzają się nerwowe sytuacje jak wszędzie, ale w tej branży trzeba umieć sobie radzić ze stresem. Prośby o dni wolne w grafiku zgłasza się wcześniej i praktycznie zawsze są uwzględniane z wyjątkiem podbramkowych sytuacji. Pracownicy zamieniają się również między sobą, a więc jest dość elastycznie z grafikiem. Rynek pracy jest na tyle aktywny że można dostać propozycję pracy bezpośrednio od Gościa przy stoliku co się zdarza. Zwykłe podkupywanie pracowników.

Edyta

@etatowy, czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia? Czy firma Stanpol oferuje pracownikom dodatki poza płacowe? Na przykład kartę sportową lub opiekę medyczną? Ile trwa okres próbny w tej firmie? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

@Edyta

Jestem zadowolony z wynagrodzenia bo wynagrodzenie to nie tylko pieniądze ale i pełny etat, a więc i składki, urlop, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji. Oczywiście zawsze mogłoby być lepiej bo wiem że są tacy którzy zarabiają lepiej ode mnie. Uważam że stawki powinny być jawne, albo przynajmniej ustalone progi zaszeregowania jak w dużych poważnych firmach. Dodatkowym wynagrodzeniem są premie uznaniowe. Korzystamy też z ubezpieczenia grupowego co jest na duży plus firmy. Niestety nie mamy karty sportowej nad czym większość ubolewa. To byłby na prawdę fajny bonus dla pracowników, ale nie istnieje tutaj pakiet socjalny ani wczasy pod gruszą i to chyba główny powód. Okres próbny trwa około miesiąca jeśli pracownik szybko się wkręci i pracuje. Jeśli są osoby które potrzebują nieco więcej czasu to też go dostają i okres próbny trwa wtedy dłużej. W niektórych działach funkcjonują tzw. deadline, czyli określony czas jaki pracownik ma na wdrożenie się do pracy. Czas szkolenia jest sukcesywnie kontrolowany, przez co kandydat otrzymuje wsparcie i wskazówki.

Leszek

Na jaką umowę można liczyć na początek?

@Leszek

Po okresie próbnym można liczyć na umowę z etatem, wszystko w zależności od zaangażowania i chęci zdobywania wiedzy.

Edyta

@Miłosz, a pracujesz jeszcze w Stanpol? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu, aby firma była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w Stanpol? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Miłosz
@Edyta

@Edyta przecież napisałem jasno, że nie polecam tego miejsca i podtrzymuję to! Aplikować zawsze można, jak się chcesz przekonać na własnej skórze i nabawić się nerwicy. Póki nie zmieni się Dyrektorka wraz ze swoją całą kliką którą ściągnęła i nadal werbuje to dobrej atmosfery i chęci pracy w tym miejscu nie będzie.

sdfghjkl
@Miłosz

Poniżej mnimalnej - to są grosze.

Edyta

@wieloletni pracownik Rozumiem, jeszcze raz Ci dziękuję za odpowiedź. Dla pozostałych użytkowników, którzy byliby zainteresowani pracą w firmie Stanpol pozostawiam link z aktualnymi ofertami pracy - http://kocierz.pl/kontakt/praca Firma poszukuje pracowników na kilka stanowisk, jednak według tego, co użytkownik @wieloletni pracownik pisze - można śmiało kontaktować się z firmą w sprawie potencjalnej pracy na innym stanowisku. Gdyby ktoś zdecydował się na aplikowanie do firmy i został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną - zachęcam Was do wypowiedzi na temat tego, co zostało Wam zaproponowane.

Edyta

@wieloletni pracownik Dziękuję Ci za odpowiedź. Zatem, z tego co udało mi się zrozumieć, praca w firmie Stanpol znajdzie się, jeśli osoba chętna do niej się do firmy zgłosi, tak? Ponadto, orientujesz się może jakie mogą zostać zaproponowane warunki na takim okresie próbnym? Będę Ci w imieniu swoim oraz innych osób zainteresowanych pracą tutaj wdzięczna.

@Edyta

Dla osób szukających pracy, na pewno się znajdzie. Nie wiem jakie warunki są proponowane na okresie próbnym ale wiem że na pewno można się dogadać.

Edyta

@wieloletni pracownik Zdecydowanie się zgadzam, że kwestia wynagrodzenia jest sprawą zupełnie indywidualną, która najpewniej jest ustalana podczas rozmowy rekrutacyjnej i jednym zaproponowana stawka będzie odpowiadać, a innym nie, dlatego nie chciałabym się na ten temat zbyt wiele rozwodzić. Zatem, z tego co mówisz, najlepszym wyjściem dla osoby, która chciałaby zacząć pracę w firmie Stanpol, będzie kontakt z firmą i osobiste dopytanie o aktualne oferty pracy, czy zapotrzebowanie na pracowników, dobrze Cię rozumiem? Jeszcze jedna kwestia, która mi się nasunęła. Wspomniałeś, że firma oferuje umowę o pracę. Czy ta forma zatrudnienia jest oferowana na samym początku współpracy, czy podczas swego rodzaju okresu próbnego, pracownik otrzymuje inną umowę? Wiem, że zadaję Ci wiele pytań, jednak widzę, że posiadasz wiele informacji na temat firmy Stanpol, dlatego chciałabym abyś tą wiedzą podzielił się ze mną oraz innymi użytkownikami. Na pewno wielu osobom tym pomożesz. Z góry dziękuję.

@Edyta

Trzeba się skontaktować z ośrodkiem i poprosić o skierowanie do konkretnej osoby odpowiedzialnej za dany dział, zabrać CV, uśmiech i chęci do pracy. Z pewnością uda się dobrać stanowisko zgodnie z potrzebami pracownika. Myślę że zawsze jest jakiś okres próbny który jest ważny i dla pracodawcy i dla pracownika. Jedna i druga strona ma czas na podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy. Warto zapytać i spróbować.

Edyta

@wieloletni pracownik Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. Na jakie konkretnie stanowiska firma Stanpol poszukuje pracowników? Ponadto, jeśli mógłbyś poruszyć temat proponowanych warunków dla nowych osób, to będę wdzięczna.

@Edyta

Myślę że w każdym dziale znajdzie się miejsce dla osoby chętnej do pracy. Z pewnością można liczyć na umowę o pracę na etat w różnym wymiarze godzin. Co do zarobków nie mogę nic powiedzieć bo nie wiem jakie teraz stawki dla nowych osób są ustalone, to raczej kwestia indywidualna.

Dawid

Edyta a Ty to rozumiem ktos z kadry zarządzającej? Polecam usiasc z pracownikami i zaczac SLUCHAC co maja do powiedzenia a nie wypuszczac ludzi na forum. Praca na kocierzu jest dobra jak juz pali sie grunt pod nogami na miesiąc/ dwa choc i wtedy przybedzie Ci niejeden siwy wlos na glowie. Ja tam bylem na praktykach, potem zaczalem prace dorywcza ale jak szybko zaczalem tak szybko skonczylem. Nie mozna traktowac ludzi w ten sposób bo NIKT nie bedzie tam chciał pracowac a Ci zmuszeni z różnych powodow beda przychodzili jak za kare!

Pracownica
@Dawid

Dawid! Nie przyszło Ci przez myśl, że Twoja krótka kariera na Kocierzu to być może nie wina dyrektorki czy innych osób tylko Ciebie samego? Zapewne Jestem starsza niż Ty, bo mam 30 lat, ale mogę jedno przyznać : tylko nieliczne młode osoby które przychodzą na praktyki nadają się do tego zawodu. Życie samo weryfikuje! I domyślam się, że w Twoim przypadku zweryfikowało ☺

Dawid
@Pracownica

Oj mylisz się kolezanko i to bardzo. Jezeli tak faktycznie by bylo to nie przychodziliby ludzie z ulicy bo byloby wiele wykwalifikowanych pracownikow. Problem w tym ze ludzie wykwalifikowani, z doświadczeniem z faktyczna wiedzą nie chca pracować za takie pieniądze. Zostaja Ci ktorzy maja małe bądź zerowe doświadczenie bo na start wiadomo ze nikt kokosow nie dostanie... skoro uważasz ze jest tak fajnie to dlaczego ciągle brakowalo ludzi do pracy? Dlaczego duże imprezy na ponad 100 osób obslugiwalo się w 3-4 osoby??

Edyta

@wieloletni pracownik Dziękuję Ci za tę informację. Chciałabym jeszcze spytać czy firma Stanpol aktualnie poszukuje ludzi do pracy? Nigdzie takowych informacji nie udało mi się znaleźć, dlatego właśnie kieruję to pytanie do Ciebie. Jeżeli coś wiesz, to zachęcam Cię do odpowiedzi.

@Edyta

Tak. Są poszukiwani pracownicy ponieważ firma ciągle się rozwija i ciągle podnosi standard obsługi i obiektu.

Edyta

@Wieloletni pracownik Dziękuję za tę opinię. Nie napisałeś nic na temat pakietu socjalnego czy benefitów, które w firmie Stanpol występują. Dlatego właśnie, jeśli to nie jest dla Ciebie problem, chciałabym Cię prosić, abyś nakreślił innym użytkownikom jak one wyglądają. Pomoże to na pewno innym podjąć decyzję dotyczącą wysłania swojego CV do firmy Stanpol. @Miłosz W swojej wypowiedzi napisałeś same negatywne rzeczy, jednak nie napisałeś nic konkretnego, co faktycznie nie podobało Ci się w pracy w firmie. Dlatego jeśli możesz, to opisz proszę wszystkie za oraz przeciw. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardzo cenna.

@Edyta

Co do pakietu socjalnego czy benefitów: w pomieszczeniu socjalnym mamy dostęp do kawy i herbaty bezpłatnie, a także ciepły posiłek personalny. Mamy możliwość korzystania z siłowni w niższej cenie, jest możliwość korzystania z kursu języka angielskiego, mamy rabat na korzystanie z atrakcji ośrodka, a także rabat na korzystanie z karczmy poza godzinami pracy wraz z rodziną. Od niedawna kursuje autobus z Andrychowa na Kocierz w przystępnych godzinach. Jest szansa rozwoju, szkoleń, zmiany stanowiska między działami oraz możliwość awansu. Z pewnością jeśli chcesz pracować i angażujesz się, masz szansę osiągnąć sukces.

Byly pracownik

Najlepiej niech każdy przyjdzie i na wlasnej skórze sie przekona czy mu pasuje czy tez nie.????

Zostaw merytoryczną opinię o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic - Kocierz