Kocierz

Opinie o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic

O.N.A

Nie polecam tego pracodawcy! Nie potrafi dotrzymać słowa. Na co innego się umawia, a w trakcie zatrudnienia zmienia warunki. Naobiecywać złote góry i wymagać, a jak się spełnia wszystko co założone w planach, to właściciele się wyłamują. Dobrze zrobiłam że tam już nie pracuje. Jest grupa osób która wodzi za nos właścicieli i tej grupie wszystko wolno, a reszta musi się dostosować.

MJ

Pracuję na Kocierzu prawie 12 lat od samego początku. Zarobki w porządku, warunki pracy również. Pracodawca daje szansę rozwoju, szkoleń i zdobywania umiejętności. Wystarczą dobre chęci. Polecam tego pracodawcę.

mola

Ciekawe, że w pozytywnych komentarzach jest jeden taki sam styl? Chyba coś tu nie pasuje?

Nick
@mola 07.10.2017 00:04

i na dodatek komentarze pisane są bardzo regularnie.

Michał

fajnie mi się tam pracowało, wspominam to z dużym sentymentem i tęsknię za (niektórymi ;) ludźmi; kasa też przyzwoita

Kasia

spoko firma, pozdrawiam zwłaszcza panią Anię z hotelowego spa, dużo się u niej nauczyłam :)

Patrycja

polecam Kocierz jako miejsce pracy, zwłaszcza jak ktoś chce trochę poznać branżę hotelarską, można się wiele nauczyć i dość dobrze zarobić

Kaśka

jeśli chodzi o Kocierz to bardzo przyjemne miejsce, do wypoczynku i do pracy :)) niestety, to drugie też jest konieczne :)) dorabiam tam czasem jako kelnerka i jestem z tego naprawdę zadowolona

Marcin

spoko hotel i firma, pracowałem tam ponad rok i dużo się nauczyłem, a kasa też była w porządku

Marzena

bardzo spoko firma, można zarobić dobre pieniądze, a poza tym są fajni ludzie

Agnieszka

dorabiałam tam przez ponad rok i byłam zadowolona, polecam

Maciej

spoko pracodawca, polecam każdemu kto chce trochę zarobić i nauczyć się paru rzeczy w branży hotelarskiej :)

Martyna

fajny hotel, fajne miejsce do pracy, mogłam tu sobie dorobić i poznałam fajnych ludzi

zmęczona

Kaśka
@zmęczona 11.08.2017 02:41
Zgadzam się z poprzednikami. Praca za groszę o ile zapłacą. Zarobki marne a atmosfera to istna katastrofa....

@Praca za groszę o ile zapłacą tobie chyba płaci, ale konkurencja za negatywne wpisy i to faktycznie grosze, bo i wpis słaby Jak dla mnie całkiem spoko miejsce do roboty

He he :)

Nooo :) cały czas brakuje ludzi do pracy i wszędzie widać ogłoszenia o pracę. Nie ma się co dziwić przy takich zarobkach i zarządzaniu. Czekają na kolejnych naiwnych He he :)

:-)

Właściciele nie zwalniają tempa. Piszą sobie opinie za opinią bo ludzi do pracy potrzeba, a w hotelu krucho :)

Anka

dobre miejsce pracy, zarobki są OK, przełożeni też, a sam hotel też bardzo fajny :)

Kasia

jako kelnerka jestem całkiem zadowolona z pracy w Kocierzy, fajny hotel i fajni ludzie, a zarobki też całkiem w porządku

Marcin

spoko firma, troche cisnęli z robotą, ale płacili dobrze, więc i tak byłem zadowolony :) dobra firma na start

Patryk

pracowałem tam jako kelner. było nieźle, muszę powiedzieć, a w sumie nie muszę :) warunki pracy ok, wiadomo bycie kelnerem to czasem ciężki kawał chleba, ale można było zarobić

Aga

ja byłam tam kelnerką i byłam zadowolona z warunków, kasa OK, warunki ogólnie też :)

Patryk

ja też tam dorabiałem jako kelner i było całkiem OK, można było spoko zarobić

A.B.

Duży obiekt, ostatnio mocno inwestują, odnawiają, dyrekcja jest spoko, atmosfera również. Sporo dzieje się w restauracji, polecam tego pracodawcę

Laura

Wyścig szczurów prowokowany menadżerami i włascielem- wygryźć się nawzajem za wszelką cenę, a jak już pozostał z ciebie wrak człowiek, to do widzenia.

Marcin

spoko firma, ja byłem zadowolony z pracy tam, zrezygnowałem z powodów osobistych, ale ciepło wspominam to miejsce, dużo sie nauczylem, poza tym mega fajni ludzie

Krzysztof
@Marcin 01.07.2017 21:53

to prawda, ludzie są tam super, trzeba to przyznać :) ale sama praca też jest OK

monika

spoko miejsce do roboty, trzeba się przykładać, ale da się dobrze zarobić

ania

może ktoś z was miał pecha, ja tam długo pracowałam i byłam zadowolona, nie miałam takich przebojów, pracowałam legalnie i kasa też była wystarczająca

:) ??

Taaaak, jasne. Nagle tyle pozytywnych opinii w ciągu 1 miesiąca, akurat przed sezonem. Dobrze działa dział marketingu w hotelu u Sordyli, ale niestety guzik prawda co tu jest napisane. Wszyscy zadowoleni a ogłoszenia o pracę non stop widnieją na OLX i facebooku. Na dodatek cała grupa Ukrainców pracuje bo ich można orżnąć o kasę i opinii tutaj nie zostawią. Zarobki marne, żeby nie powiedzieć gorzej. Praca- najlepiej na czarno. Szefostwo pozatrudniało "ekspertów" od hotelu i gastronomii i robią czystki, a syn właściciela, któremu się wydaje że rządzi nie ma nic do gadania. Nie dość, że nowych pracowników się traktuje jak śmieci to jeszcze ci wieloletni pracownicy ina dodatek zaufani traktowani są jak ostatnie zło- żenada! Nic tylko odradzać to miejsce, bo szkoda nerwów! Są lepsze miejsca pracy w okolicy.

Monika
@:) ?? 14.06.2017 23:51

na czarno to może ty robiłeś, ja pracowałam tam 2 lata i było całkiem spoko, a odeszłam, bo się przeprowadzałam, a sama robota była niezła, byłam kelnerką i ze swej pracy dało się spokojnie wyżyć

@Monika 20.06.2017 17:14

może tobie sie tak trafiło, ja znam inne przypadki i wcale nie jest tak kolorowo

basia

spoko miejsce, pracowałam tam sprzatajac pokoje i z kasy byłam zadowolona, po za tym fajni ludzie w pracy

anka

ja bylam tam 2 lata na recepcji i bylam zadowolona z tej pracy, troche sie nauczylam, troche zarobilam, jak to w zyciu ;)

Krzysiek

hej, ja pracowałem w Kocierzy w marketingu i było spoko, fajny klimat, można się dogadać z szefostwem, poza tym na kasę też nie narzekałem

baśka

pracowalam przy sprzataniu pokojow i bylam zadowolona, placili na czas i przyzwoicie i nie bylo kwasow w pracy

Monika

jako kelnerka w Kocierzy byłam naprawde zadowolona, mozna bylo sporo zarobic a szef tez byl w porzadku

karol

byłem tam zatrudniony przez 2 lata i robiłem przy obsłudze hotelu, kasa w porządku, właściciele tez

Krystyna

sprzątałam pokoje hotelowe w Kocierzy i gdyby nie sytuacja osobista, to dalej bym tam pracowała, bo kasa była niezła a do tego można sie bylo dogadac w roznych sprawach

robert

spoko hotel i firma, pracowałem tam kelnerując w restauracji i było dobrze i zarobić się dalo i wziasc wolne kiedy trzeba

małgorzata

pracowałam tam sprzątając pokoje i nie mogę zlego słowa powiedzieć pieniądze były przyzwoite, szef się nie czepiał byle pierdoły jak to nie raz jest. ogulnie polecam

roman

ja kelnerowałem w Kocierzy można było dobrze zarobić i w sumie nie bylo żadnych kwasów :)

Zofia

sprzątałam tam pokoje i byłam zadowolona z roboty firma w porzondku i placila na czas

Aga

ja tez byłam zatrudniona tam w housekipingu i byłam zadowolona z kasy i ogolnie atmosfery w hotelu :)))

Wiktoria

ja pracowałam tam przy sprzątaniu pokojow i polecam to miejsce pracy. pensja troche powyzej tego co w okolicy a poza tym morzna sie bylo dogadac co do roznych warunkow

aśka

pracowałam tam jako kelnerka i moim zdaniem to bardzo dobry pracodawca, płacił dobrze i ogólnie warunki pracy też były OK, gdyby nie przeprowadzka, to pewnie dalej bym tam pracowała

Praca w tym ośrodku to moje najgorsze doświadczenie zawodowe. Właściciele nie szanują personelu a zarobki gorsze niż w biedronce. Nikomu nie polecam chyba ze chce się nabawić nerwicy. Cieszę się ze już tam nie pracuje bo tylko zmarnowałem mój czas. NIE POLECAM

M.
@anonim 01.08.2011 19:38

zarobki gorsze niż w Biedronce? w zupełności się nie zgadzam. Byłem kilka razy jako kelner na kilku imprezach jako pomoc. naprawdę dobra stawka jak na region i inne hotele w pobliżu.

Zostaw opinię o Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic - Kocierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanpol Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kocierz Hotel & Spa ul. Beskidzka 206 Targanic