EURO.NET.PL SC

Cieszyn

Opinie o EURO.NET.PL SC

gonzo
@admin 04.08.2015 16:56
Chcesz pomóc innym podjąć decyzję czy podjąć pracę w firmie EURO.NET.PL SC? Dodaj komentarz na naszym forum....

Tak, bardzo chcę !! Niedawno się pozbyłem waszego neta i biorę od konkurencji. Nie ma porównania. Przesiadłem się z malucha do mercedesa !!!

gonzo

Miałem radio z innej firmy. Skusiłem się na internet światłowodowy od nich. Po czasie stwierdzam, że ta radjówka chodziła lepiej. Ping w grach tragedia. Oglądanie koncertów online raczej nie wchodzi w (usunięte przez administratora) a serwis za każdą wizytę kasuje i nic z tego nie ma. Dali mi jakąś końcówkę do światłowodu typu "no name" może tu jest problem?? Tak czy inaczej ja bym nie polecił. Na szczęście już zmieniłem operatora i teraz mam lepiej i taniej !!!

Karol

Jak widać każdy ma inne doświadczenia. Korzystam z internetu światłowodowego w domu jednorodzinnym i telefonu stacjonarki. Od ponad roku bez problemów. Ping na PS4 w granicach 10 ms. Mają na Podgórzu również serwis komputerowy ze zniżkami na usługi dla swoich klientów. POLECAM

Cieszyniak :-)

Na terenie Cieszyna mamy już o wiele lepsze oferty. Aktualnie na osiedlu podgórze ( banotówka ) rozwija się firma SilesNet dająca ofertę 1000/1000Mb/s za ~ 43zł miesięcznie. Zatem taniej i bez porównania download a szczególnie upload. W innych rejonach Cieszyna są także tańsze oferty jak również sieć światłowodowa firm takich jak np. Netia - ja osobiście korzystam dłuższy czas i działa wyśmienicie, łącze 50Mb/s bardzo stabilne. Natomiast kiedyś korzystałem z usług firmy euro.net na światłowodach, mimo to wiązało się to z przerwami, po wymianie routera itp.. problem nie umiał zostać rozwiązany. Z opini znajomych wygląda to podobnie, na łączach radiowych może tego nie będę komentować :-) Po prostu nie polecam. Pozdrawiam!

marian99

Polecam - najlepsza firma na Śląsku Cieszyńskim ! Solidnie zawsze na czas !

rafal20

Internet stabilny, obsługa sprawna i miła, ceny nie najwyższe. Polecam!

Zostaw opinię o EURO.NET.PL SC - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO.NET.PL SC