Opinie o BORAM IMPORT EXPORT w Adamówka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BORAM IMPORT EXPORT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BORAM IMPORT EXPORT o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BORAM IMPORT EXPORT w Adamówka

Weronika

@anonymous Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Dwa lata, to wystarczająco dużo czasu, by móc ocenić firmę. Czy firma BORAM IMPORT EXPORT zapewnia pracownikom dodatki socjalne lub program szkoleniowy? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

Nie wiem skąd bierzecie te opinie. 2 lata przepracowałem w tej firmie i wiem jedno ani klimatu, ani atmosfery, ani decyzyjności nie było. Szefostwo mocno dbało by nikt nie miał zbyt dużych zarobków, by nie jeździł zbyt dobrym (a na pewno nie lepszym samochodem od nich) a do tego wszechobecna "mamusia" (kto pracował to wie) chciała wiedzieć wszystko o wszystkich. Tymi pozytywnymi opiniami to pewnie cała rodzina próbuje się wybielić :) Ja nie polecam

Weronika

@Dominika Oceniłaś pozytywnie atmosferę w firmie BORAM IMPORT EXPORT. Czy możesz opisać jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna do firmy? Na jakie warunki i wynagrodzenie może liczyć osoba z doświadczeniem? Czy firma oferuje pracownikowi umowę o pracę i dodatki pozapłacowe?

Zenek

Czy firma prowadzi może rekrutacje? Słyszałem sporo dobrego i chcę aplikować.

Magazynier

Dyrektor pełna olewka niema czasu nawet wyjsc pogadać . Rozmawialem z jego kolezanka z pracy . Juz mnie odrzuciło ten brak szacunku do Pracownika.Pani przyszła niemiala zadnego pojecia o rekrutacji . Przegladala CV i dopytywala sie głupich uwag nie zwiazanych z rekrutacja . Ogólnie nie Polecam

Zadała mi pytania . z kim Pan mieszka ? czy jest Pan wolny? niewiem czy sie jej spodobałem ale Pytania nie na miejscu .

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BORAM IMPORT EXPORT?

Paweł P.

Bardzo dobrze. Atmosfera w firmie jest świetna! Takich dobrych relacji przełożonych z pracownikami jeszcze nigdzie wcześniej nie spotkałem.

Miki

Co słychać w firmie? Dawno nie pisaliście, warto starać się o pracę?

Bb

Witam, również pracowałam w tej firmie jakiś czas-rok2010-2011, atmosfera w pracy zależy w dużej części od własnego nastawienia i relacji z szefostwem i pracownikami- jak dla mnie wszystko było ok do czasu aż zaszłam w ciążę... od razu zostałam skreślona i zabrano mi premię....

wiktor

Nie kupujcie w tej daremne firmie złom sprzędach a jak reklamacja to się wypija tylko inspekcja handlowa

so true

Na pewno jest wszystko w porządku @Marcin i pracownik jest w pełni doceniany, ale wiadomo ostatecznie jakich zarobków można sie teraz spodziewać? Wysokość stawek jest dla mnie dość istotna, bo i tak szansa na jakieś socjale zawsze jest. Dzięki za odpowiedź

Weteran pracy

Ja jestem weteranem pracy,od komuny do prywatnej demokracji, to co zauważyłem w Boram to właściciele są nad podziw uprzejmi i kulturalni. Pracowałem w jednej firmie prywatnej i uważam że właścicieli /rodzinkę/ chyba nie leczonych wypuścili skąd nie powinni wyjść. W Boram mamusia kulturalna i tego nauczyła swoje dzieci, za co wszyscy pracownicy powinni jej dziękować. Piszecie o marnych poborach, niestety takie mamy czasy i pozostałość po PO, oni na nic nie mieli ,tylko na winko i ośmiorniczki.

rzeszowiak

skąd chcesz dojeżdżać z rzeszowa?? to chyba na głównego księgowego, bo inaczej to na benzyne nie wyrobisz. Ksiegowy ma około 5~6 tys miesiecznie (tzw. pensja uznaniowa) czyli w zaleznosci od humoru. wiekszosc zatrudnionych to na minimalnej plus magiczna pensja uznaniowa , zainteresowani wiedza o co chodzi. pozytywne opinie to chyba zostawia tylko rodzina

nika

witam jak traktuja pracownikó biurowych i czy sie opłaca dojezdzac z Rzeszowa

Hektor

Witam. ABSOLUTNIE nie pomijałbym opinii, które są tutaj napisane. Konkurencja nie zna szczegółów personalnych, ani sytuacji, które są opisane na tym forum oraz na innych forach - na temat tej firmy. Jeżeli ktoś poszukuje firmy, gdzie spędzi jakąś część życia - jak najbardziej ma prawo zasięgać opinii innych ludzi DOWOLNĄ METODĄ, także i tutaj. Przemyślcie to. Konkurencja ma ważniejsze rzeczy do roboty jak szukanie klientów, a tutaj wyraźnie piszą pracownicy, którzy mieli z tą firmą do czynienia w jakiś sposób. Oni też mają inne rzeczy do roboty, a jednak poświęcają swój czas na pisanie tutaj.

zośka

Nie grupa starych pracowników ma być zwolniona, tylko grupa starych pracowników kopnęła go w dupę i sama poszła jeden po drugim..

witold sum

BORAM IMPORT EXPORT słyszałam plotki że poszukuje obecnie dużej grupy nowych pracowników, a sp-ora grupa starych ma być zwolniona. nie wiem na ile są to pogłoski prawdziwe a na ile ploteczki puste. może ktoś z was coś więcej powiedzieć na ten temat jeśli ma dobrą orientację w sprawach kadrowych w firmie?

aaaa

Nikt nie chce zaszkodzić firmie tylko chce ostrzec innych przed pracą tam.szkoda słów na temat tej firmy

Szczery

Musisz dobrze kombinowac, zeby CI nawet brewka nie drgnela to zarobic mozna. Rzeszow czy Adamowka, to samo. Lepiej poszukaj czegos innego.

gosia

Boram poszukuje obecnie pracownika biurowego, możecie napisać, czy u nich w biurze panuje dobra atmosfera?

robol
@gosia

o tak możesz pomarzyć

alphard

Pracowałem tam płaca na produkcji przy składaniu okien mniej niż najniższa krajowa ci ktorzy zarabiali wiecej to znajomi szefa reszta załogi nie przekroczyła najnizszej krajowej wszyscy z produkcji ,lepiej zarabiali na oklejarce hala obok , według mnie fatalna firma ktora okrada swoich pracownikow a co sezon są nowi a okien od nich tez nie polecam

robotnik

robotnik - 2013-05-07 22:03:21 robotnik - 2013-05-07 22:01:26 franeko - 2013-04-03 10:37:10 Czytam sobie opinie po mojej konkurencji i dochodze do jednego wniosku, Ci ludzie którzy tak oczerniają różne firmy między innymi tą o której teraz piszę dostali albo po d...e w pracy bo im się nie chciało robić i pracować solidnie i rzetelnie albo jako klienci nie dostali akurat korzystnej dla nich oferty. Poza tym zauważyłem, że tą akurat firmę oczernia jedna lub maksymalnie dwie osoby. Wiem, że takich ludzi jest mase którzy chcą zaszkodzić firmie w której niby pracowali i z jakimiś żalami odeszli lub zostali zwolnieni - po prostu chcą się w pewien sposób zemścic, a nie mają jaj powiedzieć tego co im na sumieniu leży prosto w oczy. W mojej karierze zawodowej spotkałem się już z takimi przypadkami ale wszystko da się zwalczyć. Za oczernianie i szkodę wizerunku firmy można sporo zapłacić, a i do wszystkich da sie dotrzeć. Współczuje właścicielom firmy którzy niestety, ale mieli styczność z takimi ludzmi i walczcie z nimi, pamiętajcie o tym, że to Wy pracodawcy utrzymujecie ludzi którzy pracują dla Was więc Ci którzy Was oczerniają szkodzą wszystkim zatrudnionym w tej firmie, wiadomo niedociągnięcia się znajdą ale bez przesady. Wiem co to za firma i wiem, że jest wielkim dla mnie konkurentem ale jak widzę jak pracownicy czasem traktują swoich pracodawców to szla...człowieka trafia. Nie ma firm doskonałych ;) pozdrawiam wszystkich myślących czytelnikówW momencie poszukiwania rzetelnego źródła informacji o danej firmie radzę pomijać wiedzę zgromadzoną na GoWork. Zgłosiłem się i dostałem tam prace mimo tych dziwnych opinii. Nie mam zbyt wygórowanych ambicji jak co niektórzy. Na chwile obecną jestem zadowolony.W momencie poszukiwania rzetelnego źródła informacji o danej firmie radzę pomijać wiedzę zgromadzoną na GoWork. Zgłosiłem się i dostałem tam prace mimo tych dziwnych opinii. Nie mam zbyt wygórowanych ambicji jak co niektórzy. Na chwile obecną jestem zadowolonyW momencie poszukiwania rzetelnego źródła informacji o danej firmie radzę pomijać wiedzę zgromadzoną na GoWork.

Zostaw merytoryczną opinię o BORAM IMPORT EXPORT - Adamówka

• Jak się pracuje w BORAM IMPORT EXPORT?

Zobacz opinie na temat firmy BORAM IMPORT EXPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BORAM IMPORT EXPORT?

Kandydaci do pracy w BORAM IMPORT EXPORT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BORAM IMPORT EXPORT