BORAM IMPORT EXPORT

Adamówka

Opinie o BORAM IMPORT EXPORT

wiktor

Nie kupujcie w tej daremne firmie złom sprzędach a jak reklamacja to się wypija tylko inspekcja handlowa

so true
użytkownik zarejestrowany

Na pewno jest wszystko w porządku @Marcin i pracownik jest w pełni doceniany, ale wiadomo ostatecznie jakich zarobków można sie teraz spodziewać? Wysokość stawek jest dla mnie dość istotna, bo i tak szansa na jakieś socjale zawsze jest. Dzięki za odpowiedź

Weteran pracy

Ja jestem weteranem pracy,od komuny do prywatnej demokracji, to co zauważyłem w Boram to właściciele są nad podziw uprzejmi i kulturalni. Pracowałem w jednej firmie prywatnej i uważam że właścicieli /rodzinkę/ chyba nie leczonych wypuścili skąd nie powinni wyjść. W Boram mamusia kulturalna i tego nauczyła swoje dzieci, za co wszyscy pracownicy powinni jej dziękować. Piszecie o marnych poborach, niestety takie mamy czasy i pozostałość po PO, oni na nic nie mieli ,tylko na winko i ośmiorniczki.

rzeszowiak

skąd chcesz dojeżdżać z rzeszowa?? to chyba na głównego księgowego, bo inaczej to na benzyne nie wyrobisz. Ksiegowy ma około 5~6 tys miesiecznie (tzw. pensja uznaniowa) czyli w zaleznosci od humoru. wiekszosc zatrudnionych to na minimalnej plus magiczna pensja uznaniowa , zainteresowani wiedza o co chodzi. pozytywne opinie to chyba zostawia tylko rodzina

nika

witam jak traktuja pracownikó biurowych i czy sie opłaca dojezdzac z Rzeszowa

Hektor

Witam. ABSOLUTNIE nie pomijałbym opinii, które są tutaj napisane. Konkurencja nie zna szczegółów personalnych, ani sytuacji, które są opisane na tym forum oraz na innych forach - na temat tej firmy. Jeżeli ktoś poszukuje firmy, gdzie spędzi jakąś część życia - jak najbardziej ma prawo zasięgać opinii innych ludzi DOWOLNĄ METODĄ, także i tutaj. Przemyślcie to. Konkurencja ma ważniejsze rzeczy do roboty jak szukanie klientów, a tutaj wyraźnie piszą pracownicy, którzy mieli z tą firmą do czynienia w jakiś sposób. Oni też mają inne rzeczy do roboty, a jednak poświęcają swój czas na pisanie tutaj.

zośka

Nie grupa starych pracowników ma być zwolniona, tylko grupa starych pracowników kopnęła go w dupę i sama poszła jeden po drugim..

witold sum
użytkownik zarejestrowany

BORAM IMPORT EXPORT słyszałam plotki że poszukuje obecnie dużej grupy nowych pracowników, a sp-ora grupa starych ma być zwolniona. nie wiem na ile są to pogłoski prawdziwe a na ile ploteczki puste. może ktoś z was coś więcej powiedzieć na ten temat jeśli ma dobrą orientację w sprawach kadrowych w firmie?

aaaa

Nikt nie chce zaszkodzić firmie tylko chce ostrzec innych przed pracą tam.szkoda słów na temat tej firmy

Szczery

Musisz dobrze kombinowac, zeby CI nawet brewka nie drgnela to zarobic mozna. Rzeszow czy Adamowka, to samo. Lepiej poszukaj czegos innego.

gosia

robol
@gosia 30.05.2014, 19:31
Boram poszukuje obecnie pracownika biurowego, możecie napisać, czy u nich w biurze panuje dobra atmosfera?...

o tak możesz pomarzyć

alphard

Pracowałem tam płaca na produkcji przy składaniu okien mniej niż najniższa krajowa ci ktorzy zarabiali wiecej to znajomi szefa reszta załogi nie przekroczyła najnizszej krajowej wszyscy z produkcji ,lepiej zarabiali na oklejarce hala obok , według mnie fatalna firma ktora okrada swoich pracownikow a co sezon są nowi a okien od nich tez nie polecam

robotnik

robotnik - 2013-05-07 22:03:21 robotnik - 2013-05-07 22:01:26 franeko - 2013-04-03 10:37:10 Czytam sobie opinie po mojej konkurencji i dochodze do jednego wniosku, Ci ludzie którzy tak oczerniają różne firmy między innymi tą o której teraz piszę dostali albo po d...e w pracy bo im się nie chciało robić i pracować solidnie i rzetelnie albo jako klienci nie dostali akurat korzystnej dla nich oferty. Poza tym zauważyłem, że tą akurat firmę oczernia jedna lub maksymalnie dwie osoby. Wiem, że takich ludzi jest mase którzy chcą zaszkodzić firmie w której niby pracowali i z jakimiś żalami odeszli lub zostali zwolnieni - po prostu chcą się w pewien sposób zemścic, a nie mają jaj powiedzieć tego co im na sumieniu leży prosto w oczy. W mojej karierze zawodowej spotkałem się już z takimi przypadkami ale wszystko da się zwalczyć. Za oczernianie i szkodę wizerunku firmy można sporo zapłacić, a i do wszystkich da sie dotrzeć. Współczuje właścicielom firmy którzy niestety, ale mieli styczność z takimi ludzmi i walczcie z nimi, pamiętajcie o tym, że to Wy pracodawcy utrzymujecie ludzi którzy pracują dla Was więc Ci którzy Was oczerniają szkodzą wszystkim zatrudnionym w tej firmie, wiadomo niedociągnięcia się znajdą ale bez przesady. Wiem co to za firma i wiem, że jest wielkim dla mnie konkurentem ale jak widzę jak pracownicy czasem traktują swoich pracodawców to szla...człowieka trafia. Nie ma firm doskonałych ;) pozdrawiam wszystkich myślących czytelnikówW momencie poszukiwania rzetelnego źródła informacji o danej firmie radzę pomijać wiedzę zgromadzoną na GoWork. Zgłosiłem się i dostałem tam prace mimo tych dziwnych opinii. Nie mam zbyt wygórowanych ambicji jak co niektórzy. Na chwile obecną jestem zadowolony.W momencie poszukiwania rzetelnego źródła informacji o danej firmie radzę pomijać wiedzę zgromadzoną na GoWork. Zgłosiłem się i dostałem tam prace mimo tych dziwnych opinii. Nie mam zbyt wygórowanych ambicji jak co niektórzy. Na chwile obecną jestem zadowolonyW momencie poszukiwania rzetelnego źródła informacji o danej firmie radzę pomijać wiedzę zgromadzoną na GoWork.

albo

albo - 2012-12-19 18:39:40 tak w pełni podtrzymuje wszystkie słowa jak wyżej .

Robotnik

franeko - 2013-04-03 10:37:10 Czytam sobie opinie po mojej konkurencji i dochodze do jednego wniosku, Ci ludzie którzy tak oczerniają różne firmy między innymi tą o której teraz piszę dostali albo po d...e w pracy bo im się nie chciało robić i pracować solidnie i rzetelnie albo jako klienci nie dostali akurat korzystnej dla nich oferty. Poza tym zauważyłem, że tą akurat firmę oczernia jedna lub maksymalnie dwie osoby. Wiem, że takich ludzi jest mase którzy chcą zaszkodzić firmie w której niby pracowali i z jakimiś żalami odeszli lub zostali zwolnieni - po prostu chcą się w pewien sposób zemścic, a nie mają jaj powiedzieć tego co im na sumieniu leży prosto w oczy. W mojej karierze zawodowej spotkałem się już z takimi przypadkami ale wszystko da się zwalczyć. Za oczernianie i szkodę wizerunku firmy można sporo zapłacić, a i do wszystkich da sie dotrzeć. Współczuje właścicielom firmy którzy niestety, ale mieli styczność z takimi ludzmi i walczcie z nimi, pamiętajcie o tym, że to Wy pracodawcy utrzymujecie ludzi którzy pracują dla Was więc Ci którzy Was oczerniają szkodzą wszystkim zatrudnionym w tej firmie, wiadomo niedociągnięcia się znajdą ale bez przesady. Wiem co to za firma i wiem, że jest wielkim dla mnie konkurentem ale jak widzę jak pracownicy czasem traktują swoich pracodawców to szla...człowieka trafia. Nie ma firm doskonałych ;) pozdrawiam wszystkich myślących czytelnikówFraneko a zatrudniasz ludzi ?Chetnie bym zaznajomił sie z Twoja firma

jol

robotnik - 2013-04-02 16:18:14 Witam.Mam pytania odnośnie tej firmy.Jaka panuje tam atmosfera na chwile obecna,w urzedzie pracy w P-sk jest ogłoszenie ze szukaja montażystów.Czy pensja pozwala na normalne przeżycie miesiąca czy tez na jego wegetacje,z jednoczesnym dorabianiem po za firma. Bede wdzieczny za infoKrótko i chyba na temat Twoich pytań: NIE :)

franeko

Czytam sobie opinie po mojej konkurencji i dochodze do jednego wniosku, Ci ludzie którzy tak oczerniają różne firmy między innymi tą o której teraz piszę dostali albo po (usunięte przez administratora) w pracy bo im się nie chciało robić i pracować solidnie i rzetelnie albo jako klienci nie dostali akurat korzystnej dla nich oferty. Poza tym zauważyłem, że tą akurat firmę oczernia jedna lub maksymalnie dwie osoby. Wiem, że takich ludzi jest mase którzy chcą zaszkodzić firmie w której niby pracowali i z jakimiś żalami odeszli lub zostali zwolnieni - po prostu chcą się w pewien sposób zemścic, a nie mają jaj powiedzieć tego co im na sumieniu leży prosto w oczy. W mojej karierze zawodowej spotkałem się już z takimi przypadkami ale wszystko da się zwalczyć. Za oczernianie i szkodę wizerunku firmy można sporo zapłacić, a i do wszystkich da sie dotrzeć. Współczuje właścicielom firmy którzy niestety, ale mieli styczność z takimi ludzmi i walczcie z nimi, pamiętajcie o tym, że to Wy pracodawcy utrzymujecie ludzi którzy pracują dla Was więc Ci którzy Was oczerniają szkodzą wszystkim zatrudnionym w tej firmie, wiadomo niedociągnięcia się znajdą ale bez przesady. Wiem co to za firma i wiem, że jest wielkim dla mnie konkurentem ale jak widzę jak pracownicy czasem traktują swoich pracodawców to szla...człowieka trafia. Nie ma firm doskonałych ;) pozdrawiam wszystkich myślących czytelników

gk
@robotnik 02.04.2013, 16:18

jak tu dorobisz pracujesz prze 13godzin dziennie jak chcesz i masz na godzinę 10 zł jak dobrze pójdzie to chyba pensja nie jest najwyższa

programator

A ja myślę, że niektóre wypowiedzi są grubo przesadzone. Chociaż tak naprawdę to ile ludzi tyle opinii. Ja też tam pracowałam - i mam zupełnie odmienne zdanie. Wprawdzie po roku czasu zrezygnowałam z pracy ale tylko ze względu na odległość i pojawienie się możliwości pracowania na podobnym stanowisku ale bliżej domu. Moje odczucia związane z firmą boram są jak najbardziej pozytywne. Oczywiście na początku nie zarabiałam przysłowiowych kokosów ale z czasem zaczęło się to stopniowo zmieniać. Czułam się doceniana. Poza tym lubiałam swoją pracę i myślę, że to było podstawą budowania dobrych relacji "z górą" i pozostałymi pracownikami. Z kolei moje pozytywne nastawienie było wyczuwalne dla tej drugiej strony - co miało swoje przełożenie zarówno na płacę jak i przyjemną atmosferę pracy. Szef - normalny człowiek, choć tak naprawdę mało miałam z nim bezpośredniego kontaktu ale szefowa - to świetna, ciepła kobitka. Podsumowując - życzę każdemu pracy na miarę samego siebie i swoich własnych możliwości. A opinię wyrabiajmy sobie nie w oparciu o cudze lecz własne doświadczenia:)

albo

tak w pełni podtrzymuje wszystkie słowa jak wyżej

xxxx

heh dokładnie...ja też odradzam te firmę, miałam tam \"zaszczyt\" pracować jakiś czas...żenada! tam akurat nie było pod tym względem rewelacji, stąd taki klimat... a lizustwo można pominąć bo wszędzie się ktoś taki znajdzie;)

Zostaw opinię o BORAM IMPORT EXPORT - Adamówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORAM IMPORT EXPORT