Opinie o BORAM IMPORT EXPORT w Adamówka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BORAM IMPORT EXPORT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BORAM IMPORT EXPORT o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BORAM IMPORT EXPORT w Adamówka

Cześć, nadal ta stawka obowiązuje dla pracownika produkcyjnego 21 netto? chciałem się przyjąć do takiej pracy, ale prawdę mówiąc, liczyłbym na trochę więcej. czy po czasie ogólnie jakoś ta stawka godzinowa się zwiększa? Może ktoś tam pracował dłużej i coś wie.

Ayo
@Brak

Skoro nie ma co liczyć na żadne premie, to może jest szansa na jakieś benefity pozapłacowe? :) Jakaś karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna lub coś innego? :) Jeśli wiesz, to napisz.

Brak Nowy wpis

Stawka 21 na rękę, za cały msc około 5tys nic się zwiększyło i nie zwiększy.

Baśka Nowy wpis
@Brak

A premie, o ile są jakieś? Właśnie nie mogę znaleźć informacji w sieci, czy poza podstawą macie jakiekolwiek dodatki premiowe w firmie, może tu się dowiem czegoś. Jak tak to od czego są zależne tak w ogóle, jak to pracodawca sobie ustalił?

Brak Nowy wpis
@Baśka

Nie ma nic takiego, 21 h. Dodatkowo trzeba pilnować wpisywania godzin na "cieciowce" np pracujesz do 18 i nie zobaczą Cię lub coś innego to wpisze ze byłeś as do 16, co do hajsu nie ma na co więcej liczyć jak nie Ty to ktoś inny, non stop się ludzie zmieniają ale jest ok.

Ayo Nowy wpis
@Brak

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie BORAM IMPORT EXPORT jako Pracownik Produkcji. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Onna

Nie polecam, praca co prawda nie jest zła ale kierownictwo i podejście do pracowników daje dużo do myślenia, nadgodziny płatne tyle co normalnie albo i wcale jak nie przypilnujesz, jak skończysz to wyjdziesz, sytuacja powtarza się tydzień w tydzień. Nie zostajesz bo nie możesz, nikogo to nie interesuje, albo robisz do oporu albo żegnaj

Natalia
@Onna

no to faktycznie temat tych nadgodzin nie jest zbyt ciekawy. Ktoś rozmawiał o tym z szefostwem, by coś się zmieniło? Coś jeszcze poza tym jest takiego, co powinno być niepokojące? Piszesz, że podejście do pracowników daje dużo do myślenia. Podasz jakieś sytuacje oprócz wymienionych wyżej?

@Natalia

Szefostwo o tym wie ale tam liczy się tylko zysk, nie ludzie. Podejście do pracowników jest takie, kierownictwo uważa że poza BORAM nie masz prywatnego życia, każda próba rozmowy kończy się tekstem "to nie jest rozmowa na teraz", "nie odpowiada Ci, nikt cie tu nie trzyma". Takich sytuacji które można przytoczyć jest dużo więcej.

@Onna

tak ogólnie to ile osób w takich sytuacjach po tym gdy mogły coś takiego usłyszeć odeszły? nikomu to nie przeszkadza? tylu chętnych jest?

@Anna

Kilka osób odeszło wraz z końcem roku, te które sie nie podporządkowały zostały zwolnione. Chętnych z tego co mi wiadomo nie ma zbyt wielu, opinia ciągnie się za firmą i nawet stawki które proponują nie są w stanie zachęcić ludzi do pracy tam.

Grażyna
@Onna

Piszesz tak jakby dużo proponowali. Wiesz może ile dokładnie ta kwota wynosi? Jestem w takiej sytuacji że niewiele rzeczy może mnie zniechęcić...

@Grażyna

Z tego co mi wiadomo aktualnie proponują 20 zł netto na start aczkolwiek umowa zlecenie na miesiąc, a ile w tym prawdy tego nie wiem. Nigdy bym tam do pracy nie wróciła

programator

A ja myślę, że niektóre wypowiedzi są grubo przesadzone. Chociaż tak naprawdę to ile ludzi tyle opinii. Ja też tam pracowałam - i mam zupełnie odmienne zdanie. Wprawdzie po roku czasu zrezygnowałam z pracy ale tylko ze względu na odległość i pojawienie się możliwości pracowania na podobnym stanowisku ale bliżej domu. Moje odczucia związane z firmą boram są jak najbardziej pozytywne. Oczywiście na początku nie zarabiałam przysłowiowych kokosów ale z czasem zaczęło się to stopniowo zmieniać. Czułam się doceniana. Poza tym lubiałam swoją pracę i myślę, że to było podstawą budowania dobrych relacji "z górą" i pozostałymi pracownikami. Z kolei moje pozytywne nastawienie było wyczuwalne dla tej drugiej strony - co miało swoje przełożenie zarówno na płacę jak i przyjemną atmosferę pracy. Szef - normalny człowiek, choć tak naprawdę mało miałam z nim bezpośredniego kontaktu ale szefowa - to świetna, ciepła kobitka. Podsumowując - życzę każdemu pracy na miarę samego siebie i swoich własnych możliwości. A opinię wyrabiajmy sobie nie w oparciu o cudze lecz własne doświadczenia:)

Dominika
@programator

Zgadzam się. Ja tez o firmie Boram nie moge powiedzieć nic złego:) dogadywałam się przełożonymi, atmosfera w pracy jak najbardziej na plus

Byłem tam
@Dominika

Bo was Bogumił zastraszyłby

@Byłem tam

No i co wobec tego?xd

M
@programator

Witam firma okropna zatrudniają na kilka dni na umowę zlecenie, człowieka dopiero się uczy a inni donoszą tylko żeby się przypodobać szefowi, nie szanują wogóle ludzi a po rozwiązaniu umowy nawet nie chcą rozmawiać i wpuścić do biura bo boją się że dostaną niezły (usunięte przez administratora) najlepiej zatrudniać Ukraińców a Polaka kopnąc w (usunięte przez administratora).Masakra lepiej unikać tam pracy

Ep

Najgorsza firma!

klient
@Ep

Ja kupilem stolarkie aluminiowa w 2015r drzwi aluminiowe miesiac po montazu juz było tylko gorzej zadnej reakcji na zgłaszane usterki nie polecam .

Magazynier

Dyrektor pełna olewka niema czasu nawet wyjsc pogadać . Rozmawialem z jego kolezanka z pracy . Juz mnie odrzuciło ten brak szacunku do Pracownika.Pani przyszła niemiala zadnego pojecia o rekrutacji . Przegladala CV i dopytywala sie głupich uwag nie zwiazanych z rekrutacja . Ogólnie nie Polecam

Zadała mi pytania . z kim Pan mieszka ? czy jest Pan wolny? niewiem czy sie jej spodobałem ale Pytania nie na miejscu .

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie BORAM IMPORT EXPORT? 10 lutego na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Biurowy. Ktoś z Was aplikował?

New one

Minimalna krajowa + dodatek do paliwa. Na rozmowie oczywiście przyjmą Twoje warunki ale z zastrzeżeniem, że umowa próbna za najniższą, bo się Pan dopiero uczy i firma nie zarabia. Ale później to może być nawet więcej niż Pan oczekuje. Oczywiście po umowie próbnej albo dalej za najniższą albo "do widzenia"

Balance

Jak tam niewolniki? Dalej Was Gabi rzeźbi?

A ok, slangu waszego jeszcze nie znam, pewnie sporo będę mieć do nadrobienia. A skąd tu tak właściwie taka kultura donoszenia? Na co niby można donieść?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BORAM IMPORT EXPORT? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

byly pracownik

nie ma nadgodzin. Trzeba siedziec w pracy do skonczenia danej czynnosci po zakladzi chodza szpiedzy po biurze tez i donosza kto jak i co. No i ogólnie pracownicy sami po roku dwóch odchodza a oni nabierają nowy narybek i tak co roku. Płace to tragedia jak sie uda raz jest premia raz jej nie ma i nie ma wpływu na nią wypracowany zysk dla firmy. Ogólnie cały czas jest stalking jakieś dziwne akcjie typu nie idz na przerwe z pracownikiem A tylko za 15min zeby przypadkiem ktos czegoś prywatnie nie omówił. Tak naprawde lekceważą klientów ale i pracowników. Dewiza firmy to wszystko po kosztach łącznie z wypłatami a reklamacji nie ma.Byli już tam pracownicy któży z biura wypadali z płaczem bo

Ka
@byly pracownik

Potwierdzam . I nie polecam

Ona

W taki sposób, że siedzisz w robocie aż zrobisz. A nadgodziny to, wie Pan/Pani to nie praca w urzędzie, że się pracuje od do i idzie się z torebką do domu. Tutaj trzeba robotę dokończyć ale za to nie zapłacą i wolnego za to też nie odbierzesz. Średnio w tygodniu robi się od 5 do 10 nadgodzin za darmo!

Markiewicz Paweł

Absolutnie nic nie kupować od tej firmy!!! Przestrzegam!!! Okna, drzwi Bubel - nie odpowiadaj na reklamacje, moja sprawa trafiła do sądu.

EP
@Markiewicz Paweł

Witam. Jestem ciekawa jak pańska sprawa w sądzie z firmą boram. Niestety ja też będę musiała udać się do sądu.

Anita
@Markiewicz Paweł

Witam Pana , też mam problem z oknami z tej firmy może mi Pan powiedzieć co u Pana się dzieje? U nas już tyle telefonów było do tej firmy i każdy ręce umywa, nie ma winnych. Ciężko się dodzwonić .

Ep

Czy miał już ktoś sprawę w sądzie z firmą boram? Jestem ciekawa jak się kończą.

Czarny

Najgorsza firma jaka istnieje na rynku.Zobaczyli że jest ruch w oknach to montują masówkę, najwyżej klient będzie reklamował, ale i tak tego nie uznamy.12 lat temu zakładałem okna z Boram-u w budynku gospodarczym , i do tej pory jestem zadowolony.Coś mnie skusiło i zmieniłem rok temu w całym domu,dodatkowo drzwi wejściowe.Żona się poddała już z reklamacjami ,ale nie jak.Będę w niedługim czasie zakładał sprawę w sądzie najwyższym, dodatkowo jestem już umówiony z mediami,nie odpuszczę.Drzwi aluminiowe zewnętrzne to totalna porażka, w zimie jest szron od wewnątrz,gnije mi mur.Po zgłoszeniu reklamacji ,coś podregulowali uszczelkę zmienili i dalej to samo.Szyby w oknach pod światło widać kurz,piach w środku okna,tak jakby żle było wyczyszczone przed montażem.Na niektórych oknach widać jakby szlifowanie szlifierką.Dużo by tu pisać ale najważniejsze żebyście Państwo omijali tą firmę szerokim łukiem,chyba że macie czas chodzić po sądach.

Ogłoszenie na Główny Księgowy do BORAM IMPORT EXPORT pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Główna Księgowa

Niepoważna firma.. ogłoszenie na GK a proponują najpierw umowę zlecenie, szok, przecież to nielegalne ! i to jeszcze Głównej Księgowej, która odpowiada m.in. za rozliczenie płacowe a ma sama sobie naliczać zleceniówkę. Nie wierzę, że znajdą takiego frajera

Justa

Tragedia!!!! Okna po niecalym roku do wymiany, niestety reklamacja nie uznana. Czyli chcesz zaoszczedzic, placisz podwojnie.Podejscie do klienta totalnie nieprofesjonalne, brak odpowiedzi na maile, Zero reakcji.

Ciągle ogłoszenie o pracę pracowników szukają ? Mi się wydaje że szukają klientow aby ktoś zobaczył ich firmę . Ogłoszenia to mit bo od 3 miesięcy wisi jedno ogłoszenie odświeżane co dwa dni nie polecam

Gdzie sprzedają swoje towary ?

Polduś

@Kolejny wystawiony Klient Czyżbyś był z konkurencji? Każdy klient, zanim kupi, dobrze sprawdza towar!

Kolejny wystawiony Klient
@Polduś

Nie, nie jestem z konkurencji. Ja nie wiem czy BORAM w ogóle ma konkurencję.... Żeby konkurować trzeba coś reprezentować.

@Polduś

bORAM MA SŁABY TOWAR I NIE UZNAJE ZADNYCH REKLAMACJI

Paweł Orłowski

Witam! Byłem zainteresowany kupnem okien do nowego domu w Dysie pod Lublinem naczytałem się tyle złych rzeczy że długo się wahałem. Ale przejazdem stwierdziłem że muszę to sprawdzić i ku mojemu zaskoczeniu pan w garniturze oprowadził mnie po hali produkcyjnej i byłem w szoku!To co się naczytałem było totalną bzdurą panowie przyjechali na pomiar wymierzyli i po upływie 3 tygodni miałem okna zamontowane bardzo profesjonalnie zamontowane .Okna były zamontowane w 2012 roku nigdy ich nie regulowałem z okleiną nic się nie dzieje okna się nie rozleciały jak czytałem w opiniach w 100%POZYTYW dla niedowiarków mogę podać numer tel 512607441

@Paweł Orłowski

I im się czasami uda coś dobrze zrobić. Ciekawe jak by pan zareagował na odrzucanie wszelkich reklamacji jako niezasadne? Pomijam fakt, że nie mają stałych ekip do montowania i jest to loteria kto wstawia czy z doświadczeniem czy na pańskich oknach się dopiero uczy.Proszę sprawdzic wycene okien telefonujac do biura z ta ktora robil panu wyceniacz z Boramu bo tam moga byc niezłe roznice wynikajace z naciagania prowizji. A I JESZCZE JEDNO MAJA PROFILE METALOWE WALAJACE SIE PO PLACU KORODUJACE BO JAK TWIERDZA KLIENT TEGO I TAK NIE WIDZI

Witam. Chciałabym zapytać o firme, jaka jest asmosfera w firmie i czy warto złożyć CV ? :) Proszę o odpowiedź :)

Mógłby się ktoś odezwać ?

Mała

Osobiście nie radzę. Na początku wszystko pięknie,ładnie. A po czasie (usunięte przez administratora) Na dodatek Ukraińcy pomiatają i rządzą człowiekiem

byly pracownik

Nie polecam. Maja slaby produkt dzial reklamacji nie. Relacje w pracy bardzo zle. Stosunek do pracownika jak w kołchozie. Premie nie sa adekwatne do osiagnietych wyniko. No i oczywiscie sa pracownicy specjalni tak zwana rodzina

Kolejny wystawiony Klient

Podzielam zdanie ws reklamacji. Przed zakupem przedstawiciel jak miód, chwalił, że okna które bierzemy są ich diamentem wręcz... i na chwaleniu się kończy. Okna tragiczne, serwis tragiczny, montaż tragiczny ale reklamacja to już w ogóle koszmar jakiś. Zero kontaktu, zero zainteresowania, zbywanie, przekładanie terminu naprawy. KOSZMAR! żaluję, że nie wzielismy okien od innej firmy....Nie wiem jak można w ten sposób traktowac Klienta, który płaci ciężko zarobione pieniądze i oczekuje w zamian rzetelnej usługi! Ludzie błagam omijjajcie ich szerokim łukiem i nie złudźcie się ceną! Lepiej dopłacić i mieć spokój niż pozornie zaoszczędzić

Raf
@Kolejny wystawiony Klient

Tak jest,banda (usunięte przez administratora),okna lipa jak(usunięte przez administratora)..powykrzywiane po dwoch latak,po trzech pekniecia na lonczeniach,obsluga biura porazka,dzial reklamacji mozna powiedziec ze nie istnieje,obsluguja gi jakies siksy bez pojecia,maja klijenta w (usunięte przez administratora)omijac!!!!!

Karol

Dużo pytań i żadnej informacji, zastanawiam się jaki może być powód?

Xxxx

Najgorsza firma jaką znam przed zakupem masło maślane przedstawiciel taki miły i herbatka itd a jak po zakupie reklamacja telefonów nie odbiera nie przyjeżdża masakra nie polecam Moje sugestie dla BORAM IMPORT EXPORT: Dajcie o klienta bo tylko oni was utrzymują a konkurencja jest ogromna

Weronika

@anonymous Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Dwa lata, to wystarczająco dużo czasu, by móc ocenić firmę. Czy firma BORAM IMPORT EXPORT zapewnia pracownikom dodatki socjalne lub program szkoleniowy? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o BORAM IMPORT EXPORT - Adamówka

• Jak się pracuje w BORAM IMPORT EXPORT?

Zobacz opinie na temat firmy BORAM IMPORT EXPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BORAM IMPORT EXPORT?

Kandydaci do pracy w BORAM IMPORT EXPORT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BORAM IMPORT EXPORT