KADRY SERWIS Sp. z o.o.
3 27 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy KADRY SERWIS Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Kasia Nowy wpis

Jakie są plusy pracy w tej firmie?

Mirka Nowy wpis

Jak kontaktować się, jeśli oferta odpowiada?

Marlena

Dziękuję za pomoc polecam firmę

Krystyna Nowy wpis
@Marlena

Jak wywnioskowałam - agencja pracy tymczasowej KADRY SERWIS pomogła Ci w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia, co oczywiście bardzo cieszy. Powinnaś nam jednak przekazać trochę więcej konkretnych informacji, ponieważ na forum regularnie wchodzą osoby również zainteresowane tą agencją. Jaką dokładnie pracę udało Ci się znaleźć z jej pośrednictwem? Powiedz nam coś więcej.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Krystian

Praca super (magazyn), dziewczyny z biura także :) we wszystkim pomogą, wyjaśnią.

Krystyna
@Krystian

Rozumiem, że atmosferę pracy i relacje między pracownikami oceniasz pozytywnie. To dobrze, ale nie do końca wiem co chcesz powiedzieć przez stwierdzenie 'praca super'. Powiesz co dokładnie cenisz we współpracy z KADRY SERWIS?

xradzio987
Nazwa działu: Dział handlowy

Dziękuję za znalezienie pracy. Do dziś praca dzięki idzie mi lepiej.

Jakub
@xradzio987

Agencja zatrudnienia KADRY SERWIS załatwiła wszelkie formalności związane z dostosowaniem oferty pracy do Twoich potrzeb? Mógłbyś wrócić pamięcią do Twojej rekrutacji za ich pośrednictwem? Chciałbym dowiedzieć się, jak przebiegała cała rekrutacja i czego można się po niej spodziewać? Proszę o odpowiedź.

Arek

Chciałem Panią z Kadry Serwis podziękować za fachową pomoc oraz bardzo dobrą pracę.

Jakub
@Arek

Pracowałeś w ostatnim czasie w firmie KADRY SERWIS? A mógłbyś napisać, na jakim konkretnie stanowisku? Obecnie firma poszukuje pracowników na takie stanowiska, jak: mechanik utrzymania ruchu, pracownik magazynowy, czy nawet handlowiec. Zastanawia mnie w szczególności stanowisko pracownika produkcji. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Ilość obowiązków jest adekwatna do wynagrodzenia, które otrzymuje pracownik? Ciekawi mnie, jak to wygląda w Twojej ocenie.

Kasia

Hej, prześledziłam jedną z ofert pracy wyjątkowo długo się utrzymuje na różnych portalach z ogłoszeniami o pracę. Nawet byłam na rozmowie i kilka znajomych, każda z nas miała wyższe kwalifikacje niż wymagania przyszłego pracodawcy. Nie poinformowano mnie o tym ile czasu będą przetrzymywali moje CV! (RODO). Tak czy inaczej szkoda mojego cennego czasu.

Asia
@Kasia

Hej Kasia, a ja właśnie dostałam od nich pracę. Oferta trochę się utrzymywała, ale wybierali odpowiedniego kandydata. Pracuję dzięki nim jako pracownik biurowy i zdobywam doświadczenie w branży :-) ja podpisałam zgodę w związku z RODO, dane w każdej chwili można wycofać.

Iwona
@Asia

Wnioskuję, że jesteś zadowolona z pośrednictwa KADRY SERWIS. Czy możesz również napisać, jakie zostały zaproponowane Tobie początkowe warunki zatrudnienia w nowej firmie? Czy ta oferta pracy w rzeczywistości okazała się również atrakcyjna?

Kinga

ZERO informacji o zarobkach - napisali atrakcyjne wynagrodzenie, czytaj minimum krajowe praktycznie

Maciek

Pracuję dla nich przy pracach dorywczych, pieniądze mam zawsze po wykonanym zleceniu. Uczciwa firma, polecam.

Anita

Zero informacji o zarobkach - atrakcyjne a potem okazuje się że totalne dno.

XYZ

Nie polecam! Czekałam ponad tydzień na odpowiedź w sprawie rekrutacji, po czym zadzwoniłam, informacja ode mnie z prośbą o kontakt miała zostać przekazana do kierownika. Nie wiem czy to zostało zrobione czy nie, bo odpowiedzi nie dostałam. Pracownicy jak widać są nierzetelni w wykonywaniu obowiązków skoro nie można wykonać jednego telefonu z istotną dla kandydata informacją.

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy pod adresem : http://kadryserwis.pl/oferty-pracy/ Zamierzacie aplikować? Jakie pytania macie na temat współpracy z KADRY SERWIS? Zostaw komentarz-postaramy się pomóc.

Bolek

Pracuje za ich pośrednictwem w Łozienicy jest wszystko pozytywnie bardzo miła obsługa.Płacą zawsze na czas.

Tak12Nie

Jan kowalski

Niepowazna agencja pracy. Wysyłając CV na konkrata ofertę oddzwaniaja i proponują mi zupełnie cos innego niż applikowalem , a później po uświadomieniu ich błędu dalej wciskając ofertę na która nie aplikowalem a na końcu panienka strzela Focha i nie dają mi danych do pracodawcy na którego ofertę aplikowalem ! Jeszcze każą mi się tłumaczyć dlaczego nie chce , jakąś paranoja to chyba ja decyduje co mi odpowiada a co nie .

Tak10Nie
kadry serwis
@Jan kowalski

To, że proponujemy inne oferty to chyba dobrze, tym bardziej, że druga oferta, którą Panu zaproponowano, była atrakcyjniejsza finansowo. Zawsze można coś wybrać lepszego dla siebie. A z tego, co widzę w swoich elementach wysłanych - otrzymał Pan potwierdzenie spotkania (w tym dokładny adres firmy) drogą elektroniczną. Prosiłabym o zweryfikowanie swojego wpisu, ponieważ staramy się wykonywać swoją pracę nienagannie.

Tak7Nie
Jan kowalski
@kadry serwis

Proszę, o wykreślenie mnie z państwa bazy danych, nie zamierzam korzystać z państwa usług, po zapoznaniu się z firma która otrzymałem od państwa za pośrednictwem maila i za poznaniem się z opiniami byłych pracowników również na forum gowork.pl, nie będę jechał w czwartek do pracodawcy i podejmował u niego zatrudnienia. Ps proszę uprzejme do mnie więcej nie dzwonić , bo to co robią państwa pracownicy podchodzi juz pod stalking !

Tak46Nie

Jolka

Witajcie, zastanawiam się nad praca u nich przy produkcji w Skarbimierzucach. Ktoś pracował? Słyszałam pozytywne opinie i chciałabym potwierdzenia. Wiem, ze kasa na czas, bo koleżanka pracowała u nich kiedyś na wykładaniu. Jolka

Tak5Nie

Większość z Was podnieca się ofertami jaki mają w swej ofercie Kadry Serwis a tak naprawdę umowy które sporządzają są tak przemyślane aby wyzyskać pracownika. Poza tym piszą w ofertach iż proponują umowę o pracę po czym podsuwają do podpisania umowy zlecenie na mego niekorzystnych warunkach. Tragiczna firma..... oszuści.

Artek
@anonim

No nie wiem, ja zostałem poinformowany, ze najpierw mam umowę zlecenia na okres próbny, a potem mam umowę o pracę... dostałem ją i w tym momencie jestem całkowicie zadowolony. Fajna praca.

Grigor

Odnośnie oferty pracy Doradca ds. Nieruchomości miałem przyjemność być na rozmowie. Jakby nie patrzeć 3000 zł brutto to ok. właśnie 2000 netto, więc nie rozumiem problemu. Byłem bardzo zainteresowany właśnie powyższą ofertą pracy, jak na każdym stanowisku prowizyjnym (bo na takich pracuję już od 5 lat) trzeba się postarać, aby otrzymać wysokie wynagrodzenie.

makler

brak profesjonalizmu , umieszczają ogłoszenie na stronie urzedu pracy ze szukaja specjalista ds nieruchomosci ( podstawa 3000 brutto)- taka informacja na stronie UP na swojej stronie maja to samo ogłoszenie - wynagrodzenie stałe + prowizja , Pani podała ze 2000 netto po czym powiedziała ze jednak nie ma podstawy i kwestia dogadania z potencjalnym pracodawcą , nie jest dziwne ze nie ma podstawy bo tak czesto jest w nieruchomosciach ale po co wprowadzają w bład potencjalnych kandydatów

Ewa

Jedna z najlepszych agencji w Szczecinie. Miła i profesjonalna obsługa. Przelewy zawsze terminowo.

Tak3Nie1

Andy

Są OK. Praca różna, zależnie gdzie wyślą ale kasa zawsze na czas! Polecam!

ssss

Fajna agencja, kasa zawsze w terminie, ja pracowałem na nockę w markecie to kasa zawsze była na drugi dzień.

TakNie

Witam Czy ktoś pracował dla tej firmy?? Właśnie delegowali mnie do pracy rozładunkowej, może ktoś ma jakieś opinie o słowności i terminowości wypłat?? Dostałem umowę na dwa tygodnie i nie wiem czy płaca w terminie.

Tak8Nie

Zostaw opinię o KADRY SERWIS Sp. z o.o. - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie