WyleGlobal

Toruń

Opinie o WyleGlobal

Iwona

A jak obecnie wygląda praca w WyleGlobal? Chętnie dowiemy się więcej o tym co Wam w pracy tutaj odpowiada, a co warto by jeszcze zmienić. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad pracą w firmie?

Michał

ani strony, ani danych w internecie.. kurcze, co się z tą toruńską firmą dzieje?

wróbel Grześ

na mieście szczerze mówiąc ptaszki ćwierkają same pozytywne rzeczy o WyleGlobal jako pracodawcy, więc tym bardziej przekonany jestem że się chyba u nich zatrudnię. czy ogólnie teraz są jakieś potrzeby kadrowe i szukają w firmie jakichś nowych pracowników? byłbym wdzięczny za info jakie mieliby wymagania i i jakie dawaliby warunki, okej?

samio
@wróbel Grześ 08.01.2015 12:50

szkoda tylko , że wszędzie piszecie to "podobno" co świadczy tylko o tym , że wiedze macie przekazywaną od człowieka do człowieka. Niestety , ale ja miałem nieskrywaną przyjemność sam kontaktować sięz tą firmą i wszystko nie wygląda oczywiście tak różowo jak to niektórzy tutaj przedstawiają. Co Wy na to?

hans78

po prostu 10euro pisza 8 daja na dzielo jezdzisz za swoje jesz za swoje masz wyplate21 dnia miesiaca mi sie zgadzalo ale kokosy nie byly a to sa koszta 700km jechac BYLEM I SIE ZAWINELEM a babka fajna hm w szczecinie ....hi

robek
@hans78 26.08.2013 16:19

trzeba bylo jechac babke ogladac do szczecina a nie 700 kilosow za robota biegac ,nie podniecaj sie tak na przyszlosc

Tedy

Po przeczytaniu tych opinii moja chęć współpracy z nimi z nimi wygasa?. pozostaje pytanie jechać za pożyczone Euro na I-szy miesiąc, czy odradzasz?

łysy

hahaha,cos z firma musi byc nie tak skoro i jako wczesniejszy wyleglobal i jako fortman nie placi ludziom. ja bylem tylko na rozmowie, inny jak widze pojechali i nie do konca sa zadowoleni.

jasper

pracowałem w kwietniu 10 dni w Koloni, zwolnili nas bez podania przyczyn, sześciu. Zapłacić mieli do 21 maja. Jeszcze nic nie mam na koncie. Jest 30 maj. Dzwonię co parę dni do biura, tylko wymijające odpowiedzi typu szefa nie ma, lub szef ma problemy, zapłacimy w połowie tygodnia.. Chcę iść tu w Niemczech na policję..

kaliii
@jasper 30.05.2013 18:47

jak zo sie zchrzaniles robote to co sie dziwisz .

iq

nie ma pracy idealnej bo przeciez w kazdej trzeba robic... ale nie mow mi ze wyplata na czas sie nie nalezy do (usuniete przez administratora)...co ty z wyleglobal jestes?

NIKKA

jak wierzysz w durne opinie internetowe to poszukaj innej pracy:) chyba masz rozum i umiesz sam myśleć a nie sugerować się opinią innych :) powodzenia w szukaniu "idealnej" pracy!!!!! :)

kolo

i ty mówisz abym nikogo nie obrażał ??? a sam obrażasz ludzi wyzywając ich od w(usuniete przez administratora) hmmm...a skoro z mojej opinii wyciągnąłeś tylko tego psa no to chyba trafiłem w czuły punkt...a wracając do czasu oczekiwania na pieniądze to zawsze koło 20 każdego miesiąca mam je na koncie...wiadomo są poślizgi spowodowane przelewami pomiędzy bankami ale nigdy nie trwało to dłużej niż 3-4 dni...Pozdrawiam i życzę poszukiwania pracy bo ja już swoja mam he he he :)

1573o

mam ofertę pracy w FORTMAN-GROUP i niewiem co robić, bo niestać mnie na długie czekanie na pieniądze!

kolo

Ale tu bzdurnych komentarzy się narobiło , he he...Pracuję w tej firmie już długo i nigdy nie miałem żadnych problemów i takich jak ja jest duże grono a narzekają tylko Ci co przyjeżdżali i zamiast robić to zachowywali się jak psy spuszczone ze smyczy(usuniete przez administratora)bądź byli jako pseudo fachowcy...ale cóż nikt wam nie zabroni wyrażać swoich opinii, moja jest jak najbardziej pozytywna...Polecam wszystkim

Mariusz

Wyleglobal ogłasza się teraz jako Fortman- group

anonim4

Mój mąż tam pojechał. i co mam się spodziewać tego samego? pojechał zarabiać a nie tracić jak narazie dla mnie tam lipa. Jak by byuł pewny że zapłacą za miesiąc pracy to by został ale z tych opinii wynika że nie płacą.

Lipa

Rzecz miała miejsce w zeszłym roku. Przerobiłem miesiąc na umowie o dzieło (bez ubezpieczenia). Po moich prośbach dostałem umowę o pracę (3500 zł brutto za 200 g. pracy). Podpisałem, lecz w ten sam dzień poprosiłem o zaświadczenie, iż de facto będą mi płacić X euro na godz. Nie doczekałem się oświadczenia, natomiast chciano bym już jechał na nast. wyjazd. Odstąpiłem od umowy (za por. str.). Wypłatę za przepracowany miesiąc otrzymałem z półtora miesięcznym opóźnieniem, po moich kilku telefonicznych upomnieniach. Nigdy nie zapomnę słów(usuniete przez administratora) (?): Chce pan wypłatę, a przecież nie pojechał pan na kolejny wyjazd, więc powinien pan dostać karę, a nie wypłatę o_0 WYSTARCZY?

Rafał

Odradzam wszystkim tą firme najgorsza w jakiej pracowałem( usunięte przez administratora )Obiecują kokosy a ich nie dają NIE POLECAM NIKOMU

rafmen

łuki - 2011-10-27 13:54:56 ja znam ta firme, i mam bardzo dobre doswiadczenia, wszystko jak trzeba i dlatego moge ci ją polecicsam nie wiem ...hyhy berlin do tego ......

łuki

Jacek

Ja tam jestem zadowolony, kasa na czas, godziny pracy spoko i sama praca też nie była ciężka wiedziałem na co jadę... także jak najbardziej + ! na pewno jeszcze skorzystam z ich ofert

marcel

w żadnym wypadku nie wiązać się z tą firmą jażdzisz po Niemczech do pracy na własny koszt nawet po 700 kilometrów( usunięte przez administratora )odradzam jak najdalej od firmy

to co ludzie piszą o firmie to prawda sam się ostatnio przekonałem( usunięte przez administratora )

anonim2

a to ciekawe .... bo z moich informacji, ktore posiadam, nie znam nikogo kto nie mialby zaplacone za wykonana prace...

!!!

nie polecam!!!!!

ANONIM

CZY KTOS ZNA TA FIRME

Zostaw opinię o WyleGlobal - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WyleGlobal