rem -budex

Opinie o rem -budex

Feczn

No wiadomo, że jak się już znajdzie coś dobrego, to przecież nie chce się tego zostawiać nawet @sazor. A Rem-Budex daje dobre zarobki i jest też ubezpieczenie.

młody_na_budowie

Słowa kojarzące się z pracą w Rem-Budex Czesław Iwanicki: stresująca, wyczerpująca, niepewna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: fikcyjne, nierealne, Atmosfera i ludzie tam pracujący są: w większości alkoholikami, nieżyczliwi, uszczypliwi, złośliwi... Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 10-11 zł/h netto w dół, Najbardziej podobało mi się w Rem-Budex Czesław Iwanicki: Najbardziej nie podobało mi się w Rem-Budex Czesław Iwanicki: brak zainteresowania wypadkiem na terenie budowy w godzinach wykonywanej pracy, przyczyna niesprawiedliwego zwolnienia na podstawie pomówienia, nie piszesz i nie stawiasz = nie pracujesz... pracownicy kierują pod tym względem pracodawcą w 100%

romanpelka4290@wp.pl

witam pracowalem w finlandi na elektrowni atomowej przez rem budex chwale sobie profesjonalne zalatwienie kontraktu przez ta firme gdyby mi sie trafil nastepny od nich to bym pojechal bez wachania

Słowa kojarzące się z rem -budex (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w rem -budex: Najbardziej nie podobało mi się w rem -budex:

Zostaw opinię o rem -budex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rem -budex