Infoconsulting

Poznań

Opinie o Infoconsulting

Weronika

@pracowNick na jakim stanowisku pracujesz w Infoconsulting? Co według Ciebie jest najlepsze w pracy w firmie? Z czego jesteś zadowolona najbardziej? To ważna opinia dla tych co chcą się zatrudnić w tej firmie, ale nadal się zastanawiają.

pracowNick

Pytanie zadane już jakiś czas temu, ale ostatnio również prowadzona była taka rekrutacja, tylko, że do Warszawy. W firmie jest multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie. Mam doświadczenie pracy w różnych firmach i oceniam, że bardzo dobrze traktuje się tutaj pracowników. Moim zdaniem warto.

pracowNick

Weronika

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Infoconsulting? Jak przebiegła Twoja rozmowa? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? Podziel się swoimi radami z przyszłymi kandydatami.

mi

czy to prawda że firma poszum,uje w tym miesiącu księgowego do Warszawy? legendy na mieście głosza że firma daje multisporta - czy to jest prawda czy tylko ploteczka?

Zostaw opinię o Infoconsulting - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infoconsulting