PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PYSZNE JEDZONKO" RAFAŁ MARGLARCZYK

Słupsk

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PYSZNE JEDZONKO" RAFAŁ MARGLARCZYK

Dominik

Witam bardzo chce pracować w restauracji jako pomoc kucharza bardzo tam mi sie podobało jak byłem na stażu ekipa szóstka z plusem teraz czekam z niecierpliwością bardzo bym chciał pracować Pozdrawiam Dominik

dominik

Pozdrawiam wszystkich pracowników Pana Janusza i Tomasza i szefa Pana Rafała oraz brygadzista Pana Michała oraz uczniów Jarka Damiana i Tadeusza

dominik

Byłem na stażu w tamtym roku 2015 byłem zadowolony Pozdrawiam

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PYSZNE JEDZONKO" RAFAŁ MARGLARCZYK - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PYSZNE JEDZONKO" RAFAŁ MARGLARCZYK