Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

Oki Nowy wpis

Planuje przeprowadzkę i już rozglądam się za pracą. Widzę tutaj sporo opinii, niektóre jeszcze z tamtego roku ale w internecie nie natrafiłem na żadną aktualną ofertę (usunięte przez administratora) Dodatkowo znalazłem zapis, że firma została wykreślona z rejestru. Ktoś mi rozjaśni tą sytuację? Firma już nie zatrudnia pracowników?

Marcin Nowy wpis

Byłem tam pomocnikiem 10 lat temu i było ok potem udali mie się wejść bs maszynę. Ale teraz co widzę po komentarzach to jest wielki (usunięte przez administratora)

Ktoś tu kasuje komentarze o extra bonusie świątecznym w kwocie 200 netto. Prawda kole w oczy??? 200 netto tylko w Skanem plus miejsce parkingowe jako benefit na zachęte.

Dorota

Netto zawsze lepiej niż brutto przecież. W Boże Narodzenie tyle samo dostajecie?

@Dorota

Tak, 300 zł brutto

Roman

Do tego są jakieś paczki albo dodatkowo bony?

@Roman

W tym roku dodatkowo paczki dla dzieci

Zawsze coś. a oprócz tego w ciągu roku wpadnie jakiś bonus, premia?

Lidia

Dzieciaki się ucieszą, miło z ich strony. A jakiś system premiowy jest? Może coś dodatkowego wpaść do wypłaty?

HR MASTER
@Lidia

Tak, może np wpaść obciążenie z wypłaty za "uszkodzenie" czegoś.

@HR MASTER

Często zdarzają się takie potrącenia? Jak duże to są kwoty? Jest to w ogóle wpisane w umowie?

@Monika

Nie jest :D Ale co to im przeszkodziło w tym :)

Dorota Nowy wpis
@Zyg

nie ma tego na umowie? czyli teoretycznie można się uprzeć i to odzyskać? ktoś próbował? pzt za co np., te obciążenia mogą być z czego wynikają? uszkodzenie czego mieli tu na myśli?

Onyja Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Mają ludzi w totalnym poważaniu. Niczego nie idzie załatwić. Kierownictwo szantażuje zwolnieniem pracownika bez powodu. Gdy Ty masz przyjść do pracy dodatkowo to w (usunięte przez administratora) potrafią Ci wejść, niestety jeśli Ty potrzebujesz wolnego jest zawsze problem. Co do pensji w dobie dzisiejszej inflacji śmiech na sali. Nie polecam omijajcie szerokim łukiem.

Jak szefostwo w Skanem Introl traktuje ludzi?

YOYO

To zależy od dnia :P

Dorota
@YOYO

No i po takiej opinii to całkiem nie wiadomo co myśleć. ;p Od dnia, bo? Jest tu jakaś spora zmienność? Jak potencjalnie mogłoby to wszystko wyglądać zależnie od sytuacji?

idumea

"u nas to oczywiste, ale napiszę, bo nie wszędzie tak jest: terminowa wypłata wynagrodzenia " . Szok i niedowierzanie - wypłata w terminie! Toż to większa atrakcja niz karuzela w Energylandi. Ale boomer musiał wpaść na ten tekst xD

@idumea

zapewne sama Pani HR to napisała. Cieszcie się że macie na czas wypłaty... i wyjątkowe dodatki których wszyscy mogą pozazdrościć.

Mikołaj

Hahah no faktycznie brzmi to groteskowo :D A te dodatki to co to takiego?

HAHA
@Mikołaj

Długopis i kalendarz? XD

HR MASTER
@HAHA

A pączek z auchana?

Mikołaj
@HR MASTER

To naprawdę widzę doceniają tu pracownika, pączki i kalendarze, zazdroszczę! Nic poza tym nie ma, już tak na serio?

Nick Nolte
@Mikołaj

Na serio to nadal jest extra bon świąteczny 300 brutto!!!

Hanna
@Nick Nolte

na kazde swieta, takze te jutro, wielkanocne?

A na święta to co ????? Trzy stówki w lepszym przypadku , gdzie prawie w każdej firmie dostają po tysiaku …… brak słów ……

300 brutto czyli niewiele ponad 200 na rękę... Żenada!

Świezynka

Dobre chociaż to????, na Wielkanoc w zeszłym roku nic nie było. Powodem był (usunięte przez administratora)

TRC

W normalnej firmie masz tysiaka na rekę, w Skanemie i w garażu u Janusza biznesu masz 300 brutto - czego nie rozumiesz?

Zgadzam się z komentarzem

Abc

Kolejne święta i kolejne 200 netto, szok i niedowierzanie, jak firma dba o pracownika

Beata
@Abc

Piszecie o tej kwocie premii świątecznej 300zł brutto a czy poza tym są np. jakieś paczki czy upominki jak np. słodycze? Firmę nie stać na lepsze premie, może nie ma finansów na to?

aiwas

Wszystkie prognozy mówią, że pomimo pandemi koronawirusa nadchodzący czas to rynek pracownika, zatem jeśli szukasz pracy omijaj Skanem. No chyba że masz tak niską samoocenę, że gotowy jesteś zatrudnić się jako garb na jezdni to wtedy to miejsce dla ciebie, zwłaszcza jako pomocnik drukarzy.

Blablabla

u nas to oczywiste, ale napiszę, bo nie wszędzie tak jest: terminowa wypłata wynagrodzenia (w tym premie wg regulaminu - nie wg widzimisię kierownika, dodatek za pracę w godzinach nocnych, płatne nadgodziny (wg Kodeksu pracy) „NIE WG WIDZIMISIĘ KIEROWNIKA“ ????????????????????????????????????????????????

idumea

Pomocnik Drukarza- całkowite możliwe wynagrodzenie, tj. podstawa + premie: 3500 zł - 4725 zł / m-c (brutto) To jest wynagrodzenie za dwa miesiące pracy czy za miesiąc z nadgodzinami?

Zazdrość???

Jabadabub
@idumea

Zapomnieli dodać, że trzeba przyjść w soboty i premie wyrobić, żeby takie brutto było :)

Były pracownik.
@Jabadabub

A nadal potrafią "obciążyć" za "popsucie" jednorazowej palety? Tudzież za jakieś inne "przewinienie"?

idumea

Pomocnik drukarza - praca nie jest skomplikowana, ale wymaga trochę wysiłku fizycznego . W realu zapierdalasz jak murzyn na plantacji bawełny.

idumea

pomocnik drukarza - pracownicy, którzy się sprawdzili na tym stanowisku - mają możliwość awansu (np. praca w działach okołoprodukcyjnych) - to się dzieje . . Nie wiem co wy tam ćpacie że takie brednie wypisujecie.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Skanem Introl?

Zyg

Najmniejsza z możliwych i widmo premii której nie wyrobisz.

pgr

Rok 2021 a w Skanemie nadal bawią się w rady pracownicze jak w PGR-ach po połaczeniu ich w kombinaty w latach 70tych w PRLu. W sumie nc dzinego, w PGR-ach i Skanemienie pracowali całe rodziny, które poza PGR"ami i Skanemem świata nie widzieli.

Asdfqwe

Na hali (usunięte przez administratora) ze obrócić się nie idzie. Kilka dni stoją cylindry po druku bo nie ma kto odwieźć ich na regał. Koła dystansowe od sit moczą się tygodniami bo nie ma komu ich umyć. Na hali jeden pomocnik na 10 maszyn. Wszędzie braki w kadrze. Chętnych do pracy za takie pieniądze brak. Ale chyba pani z hr uważa ze skoro ogłoszenie o prace wisi to wszystko jest w pprzadku.

Owsik junior
@Asdfqwe

Brawo Szymek w Amazonie to był dopiero porządek no nie !!!

Ash
@Asdfqwe

Określenie "pomocnik drukarza" to w przypadku Skanemu spore nadużycie i przekłamanie. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak pomocnik drukarza.

@Asdfqwe

Niektóre ogłoszenia wiszą od grudnia i stycznia ale co się dziwić skoro benefitem jest miejsce parkingowe. Dobrze że nie napisali w ogłoszeniu o wynagrodzeniu wypłacanym w terminie, wtedy to dopiero byłby cyrk.

Anton LaVey
@Asdfqwe

Niech zgadnę, skoro są trzy zmiany i jest jeden pomocnik na zmianę to został tam juz tylko Szamoni, Wacek czekający na emeryturę i Guziec.Trafiłem? Faktycznie, poważna firma.

pgr
@Anton LaVey

Poważna firma? Przecież tam nadal bawią się w rady pracownicze jak w PGR-ach po połaczeniu ich w kombinaty w latach 70tych w PRLu.

hgfd

Pomocnik drukarza - wymagania: chęć do pracy i nauki nowych umiejętności . . Jedyną umiejętnością jaką tam nabędziesz to jeżdzenie z kiblami by potem aplikować do Remondis by jeździć na śmieciarce.

Uprzejmy
@hgfd

I zapomniałeś o paletach wiec na magazyniera można aplikować bo obsługa wózka widłowego jest perfekcyjna :)

miły pan
@Uprzejmy

Nie zapominajmy o myciu kałamarzy z całej hali. Po miesiącu parktyki, z taką umiejetnością można śmiało wyjechać do Angli na zmywak.

swami
@hgfd

Dobrze że nie każą pomocnikowi kosić trawy i zamiatać parkingu. Chociaz w sumie, z takim doświadczeniem można by aplikowac o posade dozorcy.

Czy ten kierownik Darek który nic nie robi tylko oglada filmy na youtobe i pali papierosy a gdy jest potrzebny to go nie można znależć zostanie w koncu wywalony z firmy. On nikomu nie jjest potrzebny, znajdzie, kogos bardziej kompetentnego.

JT
@ja

Oj robi robi, gnoi wszystko co się rusza by połechtać swoje ego... ;)

Wacław Jarząbek
@ja

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza ten nasz kierownik.Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

Taki ktoś
@ja

Jak widzę odwagą nie gtzeszysz. Nadal obowiązuje zasada chowania się za nickiem i wylewanie szamba na pracowników. Trzeba było iść na stanowisko kiera i też byś filmy na (usunięte przez administratora) mógł oglądać, a jak nie palisz to byś się nauczył ????

Taki ktoś
@ja

Sam się wywal i to na zbity pysk. Mogłeś wykazać się inicjatywą i startować na kierasa też byś Youtuba oglądał. Odwagi- zero, tchórzostwo -najwyższy lewel.

@ja

No i jak przywiozą wodę mineralną dla "umysłowych" to pomocnik ma te zgrzewki wnosic po schodach na górę. I sprzatać gdy drukarzowi coś sie rozleje. (usunięte przez administratora) Skanem.

Ile zarabia pomocnik drukarza lub pracownik produkcji ? Jestem zainteresowany pracą ale nie napisanych wynagrodzeń, może ktoś by umiał określić mniej więcej jak to wychodzi ???

Zyg

Daj sobie spokój, jako pomocnik przeczołgają ciebie na wszystkie możliwe strony i zajadą jak starą kobyłę. Awans na "drukarza" to mrzonka. Będziesz sam latał jako nie pomocnik drukarza a "drukarzy" czyli sam na 5 maszyn i nim skończysz jedno zaraz będziesz miał pięć zadań dodatkowych już w kolejce. I wszystko za najniższą krajową. A i jeszcze wiecznie pretensje o wszystko i obojętnie co się stanie wszystko to będzie twoja wina.

Cappy

Daj sobie spokój. W Skanemie nie jesteś pomocnikiem drukarza tylko śmieciarzem który co chwilę jeżdzi z odpadami z maszyn. Ścinki, kible , palety. A gdy już to ogarniesz to wołają ciebie na kilka maszyn, byś robił zmiany, mył kałamarze, aniloxy...Nie dość że (usunięte przez administratora) na kilku maszynach z językiem na wierzchu to jeszcze ci powiedzą że nic nie robisz gdy na chwile sie zatrzymasz. I to wszystko za marne grosze. Wiecej zarobisz rozworząc jedzenie rowerkiem w Pyszne.pl itp. (usunięte przez administratora)

Cappy

W Skanemie pracują tylko ludzie, którzy poza Skanemem pracy nie widziali oraz nieudacznicy którym prace tam załatwili rodzice albo znajomi.Szukaj gdzieś indziej jeśli siebie szanujesz.

adhd

Jak myślisz, dlaczego nie napisali zarobków? Bo są tak śmieszne że aż wstyd im sie przyznać A o premii to zapomnij. I miej na uwadze że będziesz tam robił jeszcze za te kilka osób których brakuje bo sie pozwalniały.

Don Kasjo

Pomocnik drukarza 3000 brutto - jestes frajerem to zapraszam.

Zxcvbnm

Czyżby ktoś z jego nowej, przyszłej pracy?? Już tam trzęsiecie portkami? Człowiek jak każdy inny, poza tym to nie miejsce na pisanie na temat konkretnych osób z imienia i nazwiska.... Pracuj solidnie a będziesz miał jak u Pana Boga za piecem...

Xyz
@Zxcvbnm

Ja uważam że to odpowiednie miejsce. Nikt tu portkami nie trzęsienie a opinię warto zasięgnąć. Kto nie chce nie musi odpowiadać. A solidnie pracować musi każdy na każdym stanowisku.

@@@ja

To chyba nie jest odpowiednie miejsce do wypisywania takich rzeczy. Tu się zamieszcza opinie o firmie a nie o życiu prywatnym pracowników Skanemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl