Handlopex S.A.

Rzeszów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Handlopex S.A.
4 2 6 1

Opinie o Handlopex S.A.

okf

No niby na samym początku organizowane są szkolenia zarówno produktowe jak i handlowe @interrr, no ale mimo to nadal wymagane jest przynajmniej 3 letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy. Tego nie ominiesz

Pati

Witam Was wszystkich. Możecie mi powiedzieć czy warto pracować w waszej Firmie na st. PH, jaka podstawa i jak duże regiony, jak z klientami i z planami miesięcznymi. Za wszystkie info bardzo dziękuję. Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej bez żadnych perspektyw na dzień jutrzejszy, a pojawiła się szansa na to właśnie stanowisko.

Zostaw opinię o Handlopex S.A. - Rzeszów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handlopex S.A.