Handlopex
3 5 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Od ostatniej opinii związanej z Handlopex minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

anonim Nowy wpis

Mam takie samo pytanie ile zarabiają operatorzy wózka widłowego,magazynier

asdf Nowy wpis

czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda praca oraz płaca na stanowisku magazynier - kierowca?

Daro

A ja jestem zadowolony. Nie kręcę boków to i GPS mi nie przeszkadza choć ostatnie pomysły są dość dziwne. Jak się nie podoba to zmień pracę. Jestem kierowcą. Też nie jest łatwo jeździć po np zaśnieżonych trasach w sezonie. I co z tego, że skończę o 21 skoro jak zjadę o 11 to idę do domu. Co do wypowiedzi "Zapakować opony na samochód i rozwieść po podległym terenie to i małpa potrafi, podobnież przetaczając opony na magazynie." to życzę koledze powodzenia jak będzie jechał przeładowanym autem po lodzie, ale nie narzekam bo wykonuję co do mnie należy i jak by mi nie pasowało to bym się zwolnił. Chciałem tu pracować od dwóch lat i się udało. Płaca na średnim poziomie ale atmosfera w pracy jak najlepsza. Kierowniczka jest dobra - robi swoje, ale jakoś trzeba utrzymać w ryzach 15 chłopa jak jest jedna kobieta. Da się pogadać a jak trzeba to i się zgarnie [usunięte przez moderatora] Kończąc wolę robić to co lubię i w dobranej ekipie niż zarabiać więcej i pracując z ludźmi których "nienawidzę". Pozdrowienia dla całej ekipy z Wrocławia.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Handlopex - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie