Makro Cash&Carry Polska S. A.

Kraków

Opinie o Makro Cash&Carry Polska S. A.

grzesiek

witam, nie polecam pracy na dziale nabiał, jest tam kierowniczka G. która swoich pracowników ma za nic, boją się cokolwiek powiedzieć, zostają po godzinach bo jej wiecznie nic nie pasuje, nawet jak pójdziesz na L4 lub NŻ co się zdarza opie***li Cię i zrówna z ziemią że tak nie wolno itp itd, dyrektorstwo Makro powinno się nią zainteresować i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje

Porter

Czesc. Prosze o informacje czy sa przyjecia i jakie sa warunki zatrudnienia do dzialu horeca? Wogole nie ma opini nt Krakowa. Dziekuje

Kędy

Witam. Jak sie ma dzial gastronomi w Krakowie? Prosze o informacje. Chcialbym aplikowac. Pozdrawiam

Masz nowe wiadomości na temat firmy Makro Cash&Carry Polska S. A. oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Makro Cash&Carry Polska S. A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash&Carry Polska S. A.