Opinie o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Polecam

Pracoadowca bardzo dobry, stabilna praca i wynagrodzenie na czas. Polecam bardzo :)

szymn
@Polecam

zgadzam sie ;D

Dino

Zamawiałem u nich meble i wszystko było w jak najlepszym porządku. Nie mam zastrzeżeń

Niniek883
@Dino

Zaufana firma, z której mieliśmy okazję korzystać już 3 raz i na pewno jeszcze skorzystamy :) Polecam

@Niniek883

Super jakości meble!

nicc
@Dino

Moge potwierdzic, naprawdę dobra firma

Unia

Praca w Unii Meble nie jest zła, warunki dobre, praca stabilna. Pracuję na magazynie, wydawałoby się, że ciężko, jednak pracuje się przyjemnie.

Miko

Praca nie jest zła, jesli chodzi o wynagrodzenie to zbyt duzego szału nie ma da się , ale jest okej . Polecam pracę w Unii Meble.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Jestem pracownikiem i mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony. Znam dobrze firmę.. rzetelna, uczciwa i konkretna kadra..

Pracownik - haha

lanek
@pracownik

Zgadzam się, nie mam zastrzeżeń co do pracodawcy. Po za tym plus za atmoferę, dawno nie miałem takiej w żadnej rpacy

Nikita2998
@pracownik

Co do samego traktowania pracowanika to rzeczywiście jest bardzo okey. W tej firmie czuje się lepiej niż w jak dostąd pracowałem i był jednym słowem wyzysk. Teraz jest dobrze wreszcie i każdemu mogę polecić pracę w tym miejscu

@lanek

mam podbnie, wszedzie gdzie pracowalem atmosfera byla kiepska, tutaj az sie chce chodzic do pracy:)

klientka

Nie polecam zakupów w salonie meblowym w Domotece w Warszawie.(usunięte przez administratora) zgodnie z rekomendacjami sprzedawcy, poprosiłam o dostawę kurierem (zgodnie z informacją jaką uzyskałam - dostawa własnym transportem nie zapewnia wniesienia). Paczka została wysłana kilka tygodni po umówionym terminie (zgodnie z zamówieniem okres realizacji do 8 tyg) Pocztą Polską w kilku częściach - dostawy w różnych dniach (wysyłający nie zaznaczył opcji, że jest to 1 z wielu paczek), płatność za pobraniem bez możliwości sprawdzenia zawartości (znów zamawiający zapomniał?). Brak możliwości uzgodnienia z kurierem terminu dostawy, za to możliwość odbioru na poczcie... Dodatkowo, kontakt mailowy ze sklepem bardzo opieszały.

@klientka

Te forum nie dotyczy zakupów tylko pracodawcy.

Gdzie można znaleźć jakaś ofertę pracy z firmy? Szukam pracy

Użytkownik

Praca bardzo stabilna, wynagrodzenie atrakcyjne, polecam pracę :)

Pracowałem pół roku w Unii Meble ogólnie to nie było źle, jednak było to dla mnie tylko praca na początek

obecny pracownik

Praca w firmie jest w porządku, polecam wszystkim. Z szefem można się zawsze dogadać w każdej sprawie. Wynagrodzenie przychodzi zawsze na czas.

Jestem zadowolony z biurka zakupione dla syna, który został świetnie stworzony przez firmę Unia Meble, biurko nie zajmuje dużo miejsca, jest dość ładne i jest na nim dużo miejsca.

Anna K

Pracuję od praru tygodni i bardzo polubiłam tą firmę. Mam wszystko czego chciałam. Pozdrawiam

weryfikator

Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Zawsze można zgłosić reklamacje!

wiki
@weryfikator

hahaha złożyłam i ciszaaaa ile można czekać?!!

@wiki

Od czego masz telefon? Skontaktuj się, na pewno odpowiedzą. My zamówiliśmy 2 fotele i narożnik do salonu,. meble przyszły ekspresowo.

wiki

Taką reklamację złożyłam 13 lutego i wciąż nic.Witam. Już dawno nie spotkałam się z takim brakiem (usunięte przez administratora) i szacunku do klienta.Zanim zdecydowałam się kupić narożnik u państwa, wiele dni spędziłam na poszukiwaniu tego właściwego=miękkiego =wygodnego ze względów m.in. zdrowotnych. Obsługa w państwa sklepie zaproponowała mi właśnie ten model który kupiłam. Przekonywano mnie iż eksponowany w sklepie jest bardzo wygodny chociaż twardy ze względu na skórzane poszycie. Zapewniano mnie iż w obszyciu materiałowym będzie na pewno!!!miękki (po wysiedzeniu o czym informujecie mnie DOPIERO teraz !!). Takie też obszycie wybrałam. Przekonywano mnie też do wybrania materiału z gr 4 -odpornej na wszystkie zabrudzenia m.in. wody, kawy miodu ,wina, ketchupu...a nawet żaru z papierosa. Chociaż cena była dość wysoka uległam ze względu na wysoka odporność tkaniny. Obsługa była bardzo miła a doradztwo wydawało się bardzo fachowe.....za to rzeczywistość okazała się niestety tragiczna w skutkach !!!! Jakież było i nadal jest moje zdziwienie !!! Po niespełna miesiącu użytkowania tkanina ma klasę równą 0 !!!!!!!!.Miała być odporna jak mnie przekonywano w sklepie niemal na wszystko- o czym przypomina wysoki stopień odporności materiału no i cena ! Użyta tkanina okazała się albo podróbą albo wykorzystano nie ten materiał jaki wybrałam i zapłaciłam, albo po prostu zostałam (usunięte przez administratora)! Widoczne są liczne plamy m.in po wodzie!!! i kawie, a także przebarwienia-plamy na siedzisku w miejscach codziennego użytkowania=siedzenia na siedzisku i oparciu !!! W załączeniu przesyłam zdjęcia, a jak to was nie przekona proszę przyjść i osobiście zobaczyć. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Narożnik był bardzo drogi i miał służyć i zachwycać swym wyglądem i użytecznością na długie lata a tym czasem jego wygląd i użyteczność świadczą o zwykłej tandecie. .Kolejne rozczarowanie nastąpiło na drugi dzień po przywiezieniu narożnika. Twarde siedziska i PRUJĄCA !!! się nić na boczku. Na naprawę boczku czekałam prawie 2 miesiące. SKANDALEM !!!!!!!!!! okazała się naprawa =rzekoma ...... prująca się nić została POPRTOSTU PRZEZ WAS UCIĘTA !!!! I POZOSTAŁ TYLKO ŚLAD PO NICI !!!!! Panom którzy przywieźli rzekomo naprawiony boczek mówiłam i pokazywałam wady narożnika i potwierdzili moją rację o czym mieli was poinformować. W związku z tym czekałam na kontakt od was, ale kolejny raz zostałam zlekceważona. Wielokrotnie dzwoniłam do waszej firmy i zostawiałam wiadomość ,ale nikt niestety nie pofatygował się do mnie oddzwonić. To bardzo ŹLE !!! świadczy o waszej firmie . Dziwne , że firma z tak długim stażem i dobrze wyrobioną marką na rynku tak bardzo lekceważy swoich klientów !!!! Markę dobrze znam i tym bardziej jestem zdziwiona jakością i wykonaniem mojego narożnika a tym samym traktowaniem mnie jako klienta.Żądam natychmiasowej naprawy bądź wymiany na nową w przeciwnym razie będę zmuszona powziąć kolejne restrykcyjne kroki co do waszej firmy i wystawić odpowiednią opinię o firmie.

Ciezarna
@wiki

Mam niemal identyczna sytuacje z ta(usunięte przez administratora)firma. Kupilismy z mezem fotel do karmienia. Skusila nas jego miekkosc wygoda oraz funcje relaksu, mial mi sluzyc jako fotel do karmienia dziecka... czekalismy ponad 2 miesiace na nasze cudenko... wkoncu przyjechal. Mili panowie nawet nam go wniesli ze wzgledu na moj stan. Maz chcial go rozlozyc ale szlo bardzo opornie. Pan kierowca zapewnil nas zebto norma ze to nowy system po kilku uzyciach bedzie chodzic normalnie jak w sklepie. Uwierzylismy zaplacilismy. Jakiez bylo moje rozczarowanie gdy usiadlam w tym fotelu. Jest twardy i niewygodny podlokietniki kompletnie twarde.. zupelnie inny niz ten ktory byl eksponowany w salonie. Nie moglismy uwierzyc ze to ten fotel zamowilismy. Fotel nie chcial sie juz rozkladac, podnozka nie mozna bylo rozlozyc a gdy jakims cudem to sie udalo ja nie mialam dostatecznie duzo sily aby go zamknac... Jeszcze tego samego dnia pojechalismy do salonu sprawdzic.. oczuywiscie model w salonie ma zupelnie inny komfort uzytkowania wszystkie systemy chodzily lekko. Zgłosiliśmy reklamacje. Po tygodniu przyjechal pan ze sklepu (sklep nie przyjmuje reklamacji oni tylko pośredniczą). Stwierdzil iz caly system relaxu jest zepsuty, fotel jest zle zlozony. Dalej sie niebrozklada i trzeszczy przy kazdym ruchu. Stwierdzil izbsiedzisko musimy wysiedziec (jak kura na jajkach) a podlokietniki to juz wogole nie wiadomo co z nimi zrobili chyba dwa razy wklad wepchali bo sa takbywarde i niewygodne. Mial szybko zadzialac wbsprawie reklamacji bo przeciez ja jestem w 8 miesiacu ciazy... i na tym koniec... po 2 tygodniachn od zgloszenia reklamacji nie otrzymalismy odpowiedzi a pan ze sklepu powiedzial zebysmy poszli do sadu bo on nic nie moze i zawsze jest u nich problem z reklamacjami.. w poniedzialek ide do rzecznika praw konsumenta i zglaszam sprawe do prawnika bo jak mozna kobiecie w ciazy wcisnac taki (usunięte przez administratora)za takie pieniadze...

Anonime
@Ciezarna

Zgłaszajcie reklamacje a nie piszecie na forum pracowniczym, To forum dotyczy pracy w firmie, a praca jest dobra i nie ma co tworzyć firmie negatywnego wizerunku przez jeden zakup

Grazyna 52

Kupiłam narożnik ze skory za 9.200zl.do nowego domu.Ze względu na opóźnienia budowlane rozpakowałem go tydzień temu/mam komplet opakowania/.okazalo się ,ze narożnik ma 2wady .Rozciagniete zszycie-już widać ,ze przy siadaniu będzie pękać skóra a fotel ma ubytek skory co widać jako czarna dziura /meble są w kolorze kremowym/Na podstawie zdjęć nie uznano reklamacjiProsze o pomoc.grazyna sieranska

Z Domoteki

Zdecydowanie odradzam zakup mebli Swalen (właściwie Unia Swarzędz). Kupiłam 2 lata temu bardzo drogi (ponad 7 tys zł) narożnik obity tkaniną typu Aqua Clean. Miał służyć na lata, ale ten(usunięte przez administratora) materiał / wykonanie obliczone jest chyba tylko do końca okresu reklamacji i rękojmi. Materiał bardzo łatwo się zaciąga, na kantach mechaci. W dodatku pękły szwy i wyszła gąbka. Czeka mnie niestety przeszycie i zmiana tej dziadowskiej tkaniny. A obsługa klienta odpowiada na maila po 2 tygodniach 3 razy ponaglana w tym czasie. Jeżeli stać Was na wyrzucenie w błoto niemałych pieniędzy na mebel, który posłuży 2 lata kupujcie śmiało.

Konsumencka opinia jest niezwykle ważna, ale jednak to forum skupia się na opinii pracodawcy. Dlatego oprócz klientów Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. miło byłoby, gdyby pojawili się tutaj pracownicy firmy i powiedzieli co sądzą o pracy w tej firmie. Czy jest warta polecenia? Czy trwa teraz rekrutacja?

Krzysztof89

Witam, jestem posiadaczem kompletu wypoczynkowego z firmy swalen. Jestem bardzo zadowolony, staranne obszycia, solidna rama i trwały materiał. Firma znacznie sie poprawiła. Z ręka na sercu mogę powiedzieć, ze jakość prima sort. Pzdr

Jagoda
@Krzysztof89

Krzysztof89 - czy jesteś przekonany, że komplet wypoczynkowy jest rzeczywiście wyprodukowany przez Firmę Swalen? Firma Swalen nie produkuje mebli tylko jakaś Unia. Wiem, bo pisałam do Swalenu.

Witam Jakiś kontakt do pani możena prosić ?

Bozka
@Marcin

(usunięte przez administratora)Meble skórzane ,po tygodniu użytkowania wyglądają na 10letnie.Skóra pognieciona,pomarszczona,fałda na fałdzie.Producent twierdzi,że utrudniamy realizacje reklamacji(naprawy)gdyż nie chcemy wydac mebla.Szok!Nie jest to zgodne z prawdą!(usunięte przez administratora)Czekam na realizację reklamacji.

anna

Swalen ma siedzibę w Swarzędzu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.?

Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 136 ocen.

Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.