"SŁAW-POL" Sławomir Pięta

Korczyn

Opinie o "SŁAW-POL" Sławomir Pięta

cd.

tak pracowałem to jest porażka.pracodawca nawet spoko,ale ma swoich przydupasów którzy nic nie robią tylko piją wóde i zamiast pracowac to siedzą w biurze i sie cwaniakują szczególnie pan z wąsem zwany kabel tudzież kulfoninni muszą robić na takich co mają "plecy" bo poprostu chleją z bossem.

@cd. 21.02.2014 21:48

tak zgadzam się,z Tobą!Dzieją się tam cuda na kiju.Trzeba chlać z bossem albo być przydupasem, donosić na innych lub być żonom KULFONA.Nigdzie niema takiego reżimu i traktowania nie których pracowników jak w tej firmie!!!!!!Ja nie dałam się poniżać i wykorzystywać,ale szacun dla tych,którzy tam pracują!(mus to mus takie życie)

Zostaw opinię o "SŁAW-POL" Sławomir Pięta - Korczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SŁAW-POL" Sławomir Pięta