Refsystem

Grudziądz

Opinie o Refsystem

xccc

Ja oceniam negatywnie pracodawcę kantóje pracowników nie płaci co się zarobi ,tylko oszukuje na wypłacie odradzam ten obóz pracy ,zmuszają do nadgodzin nie polecam pracy

Grzegorz Brzęczyszczykiewcz

po pierwsze- czego można spodziewać się po kobiecie, która nie jest w stanie poprawnie posługiwać się językiem polskim..., a jak to mówią- kobieta wizytówką faceta, więc i o rzekomym mężu, który wysługuje się w internetach swoją przydupaską nie można chyba powiedzieć wiele dobrego..... pracownicy, którzy potrafią COKOLWIEK zagrzali miejsce w naszej firmie na dłużej i zostali docenieni. Ci, którzy nie potrafią nawet logicznie myśleć (samodzielnie jak widać to już zupełnie odrębna kwestia) zostaną poddani selekcji, co akurat jest mechanizmem wielu firm, całkiem naturalnym... nikt jak dotychczas jeszcze o to nie płakał... no! chyba że żona jednego z "pracowników-już-niedługo" i ów pracownik, który nie potrafi poradzić sobie z krytyką i ze spojrzeniem prawdzie w oczy- że po prostu nic nie umie. nic. nawet najprostszych powierzonych mu zadań. Pretensje należy mieć już tylko do siebie. Inni nowo zatrudnieni wiedzę i umiejętności przyswajają na przyzwoitym poziomie i nie mają potrzeby wypłakiwania się żonie w rękaw... cóż... tak to jest niestety z ludźmi, którzy myślą, że wystarczy stawić się w miejscu pracy, a płacone będą mieli za smutne oczy. Później sieją ferment i jeszcze liczą na okazanie szacunku, którego sami nie potrafią okazać w stosunku do swoich współpracowników jak i przełożonych.

Zona

Ja mam bardzo zla poinie na temat tej firmy dosyc ze robia ludzi w konia i po kilka tygodni pracuja bez umow to jeszcze maja o wszystko pretensje a brygadzista mar....to ostatnia swi....traktuje ludzi jak popychadla a sam nic nie robia na temat wynagrodzen to szkoda pisac za takie pieniadze to mozna wszedzie pracowac bez szalu pozdrawiam zona jednego z pracownikow juz nie dlugo.

ja

Sporo było już o Refsystemie opinii (złych opinii) ale zostały wykasowane, cenzura jak w czasach komuny ??

Zostaw opinię o Refsystem - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Refsystem