Opinie o Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska w Grudziądz

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Brygadzista w firmie Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Paulina

@Olek na stronie internetowej Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska oraz na portalach ogłoszeniowych na tę chwilę nie ma zamieszczonych żadnych ofert pracy. Może warto skontaktować się z firmą bezpośrednio w tej sprawie? http://www.rafpol-folie.com.pl/kontakt

Ale najpierw była rozmowa o prace tak czy po prostu biorą od razu do firmy bo nie wiem jak to rozumieć ? Czy wiesz może na co oni zwracają w cv uwagę ze tak cię wzięli od razu ? :D może doświadczenie kilkuletnie wymagane albo coś

kubickipatryk071@gmail.pl Nowy wpis

To co nie którzy gadają że weekend się pracuje (usunięte przez administratora) prawda a na operatora maszyn tłoczenia foli do 5300 brutto

@kubickipatryk071@gmail.pl

Piszesz, że operator maszyn tłoczenia może zarobić do 5300 zł brutto. A najmniej to ile się zarabia? I od czego zależy ta wysokość wynagrodzenia? Daj znać.

Chciałbym się zatrudnić do tej firmy, ale dawno już nikt się tutaj nie wypowiadał. Orientujecie się, jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w tym miejscu? Jak z pracą w weekend i nadgodzinami? Płacą coś lepiej? Bo pisaliście, że pracuje się wtedy za darmo... Jeśli chodzi o premię, to kiedy się ją dostaje? I za co są one obcinane? Dajcie znać, bo nie wiem, czy tu aplikować...

Pracownik Biurowy

Przeprowadzono ze mną dość szczegółową rozmowę kwalifikacyjną. Bardzo duży nacisk kładziono na moje podejście do pracy oraz merytoryczne i praktyczne przygotowanie. Pytano mnie oczywiście o to ile chciałabym zarabiać. Kiedy odpowiedziałam, że najniższa krajowa jest dla mnie zadowalająca przełożeni byli bardzo zdziwieni i zapytali dlaczego tak mało wymagam. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że w Grudziądzu to standardowy zarobek. W odpowiedzi usłyszałam, że firma potrafi wynagrodzić za dobrze wykonywaną pracę, i że najniższej krajowej zarabiać nie będę. Oczywiście potwierdziło się to w rzeczywistości i moje zarobki dalekie są od najniższej krajowej. Cała rozmowa przebiegła w miłej atmosferze.

Kiedy rekrutowano mnie do tej firmy zatrudniona byłam jeszcze w innej. Zapytano mnie dlaczego zwlekam z zatrudnieniem się w RAFPOLU, przecież mogę zerwać umowę, w aktualnej firmie, ze skutkiem natychmiastowym. Odpowiedziałam, że i owszem, ale po co mam robić sobie niepotrzebny bałagan w dokumentach kiedy mogę załatwić wszystko tak, jak być powinno. W odpowiedzi usłyszałam, że to bardzo dobra odpowiedź, ponieważ właśnie zostało sprawdzone moje podejście do pracy oraz pracodawcy.

Na ile zmian pracuje się w tej firmie ?

Daniel

Chcę pytać jaka zarobki w firmie RAFPOL w Grudziądzu jako pracownik produkcji/ operator maszyn. Czy liczę dostać min ok 2800-3000 zł na rękę?

Zofia
@Daniel

widziales moze gdzies takie ogloszenie w tej firmie na operatora ? nie bylo podane tam wynagrodzeia, chociaz widelek ? jak sie czegos dowiesz o pensji to napisz

Piotr C.

Drogie Panie i Panowie z całą świadomością polecam ta firmę. Pracowałem tam w magazynie prawie rok i najlepiej wspominam tam prace w całej mojej karierze. Zarobki na tamte czasy były dobre, jeśli szefostwo widziało ze pracujesz i dobrze robisz swoją robotę potrafiło w każdej chwili Cię zawołac i podnieść wypłatę lub dac jakąś premia. Jeśli chodzi o atmosferę było ok. Jednej rzeczy nie mogę zapomnieć do dziś , a z która nie spotkałem nigdzie indziej ,zawsze gdy siedziałem dłużej w pracy to nigdy szefostwo nie zostawialo nas samym sobie zawsze przywieźli coś na ciepło do zjedzenia. Bym zapomniał w każdej chwili mogłeś iść do właścicieli i pogadać z nimi na każdy temat z każdym potrafili rozmawiać nawet z sprzątaczka. Przynajmniej tak było jak ja tam pracowalem.

kolo
@Piotr C.

to czemu juz tam nie pracujesz?jak ci tak dobrze tam było.

Wiarygodny!
@Piotr C.

???????????? jasne pracujesz nadliczbowe za darmo! Premie ucinają pod byle pretekstem, weekendy ludzie pracują za darmo! Nie w magazynie ale później żadne szefostwo nie pamięta tego kiedy potrzebujesz dnia wolnego czy jakiekolwiek pomocy! Atmoswera to raczej znęcanie psychiczne!

Riczi
@Wiarygodny!

Jak tak pracowałeś jak piszesz ( z błędami) Atmosfera a nie( Atmoswera) to się nie dziwie że Cię nie chcieli .

Pracownik.

Pracowałem tam od 1997 roku do 2005 bardzo dużo się tam nauczyłem przedewszyskim rzetelności, to prawda że szefostwo wymagające , ale dziś wiem że ta szkoła którą dostałem bardzo mi pomaga w życiu w prowadzeniu własnej firmy. Dziś mogę z czystym sumieniem napisać, że nie żałuję ani jednej minuty że tam pracowałem .

Wiarygodny!

Totalne dno! Dziwię się że ta firma jeszcze istnieje! Właściciele firm to?! ... Raczej nie ludzie! Jest wiele możliwości w Grudziądzu decydując się na pracę w tym zakładzie musisz być desperatem !!!

Olek

Widzę, że opinie są różne, ale może ktoś wie czy prowadzą obecnie rekrutację?

wa

To popracuj tam to zobaczysz co to za praca i jak płacą a opakowania to przerobione śmieci.

bagno i tyle w temacie.szkoda czasu na ta firme kierowcy.

bolek

W tym zakladzie nic nie szanuja ludzi. Traktuja czlowieka jak robota. A Ci co pisza pozytywne komentarze na temat tej firmy to sa lizusami wlascicieli. NIestety tez sa na tym swiecie tacy ludzie . TOTALNY WYZYSK. Nie bylo by miesiaca zeby w internecie, gazecie nie bylo by ogloszenia ze potrzebuja do pracy do Rafpolu i podkreslam ze nie sa to ogloszenia na nowo powstale miejsca pracy.

Robert

w tym zakladzie nic nie szanuja ludzi. Totalny wyzysk!!!!!!!!!!!!!!

wd

Tak potwierdzam to, a jak się zwolnisz to Cię straszą nawet policją.

................

Taki dobry zakład a czemu ciagle sa ogłoszenia ze potrzebują m.in. kierowcy, "dozorcy" itp. Niech każdy sam sobie odpowie. Ta firma ma status ZPCH a totalny wyzysk ludzi. Pracowałem kiedys tam na produkcji i najbardziej mi szkoda chłopaków z dozoru niby "dozorców". Pracują 60 godz w miesiacu na dozorze co godz obchód a pomiedzy obchodami mają zadawane obłedne zadania. A 100-120 godz w miesiacu sa palaczami, ogrodnikami, pracownikami gospodarczymi,itp a maja stopnie niepełnosprawności a ciagle sa na nogach. Każdy weekend sa na niby dozorze kazde świeta i dni jak produkcja ma wolne sa w pracy. I jeszcze w tygodniu musza przyjezdzac do prac gospodarczych. Dozorcy ktorzy maja 60 godz dozoru a reszte godzin. Śmieszne. W żadnej firmie tak nie ma !!!!!!!

zzzz
@................

pracowac sie nie chcialo, a pienidze dostawac chcialo ? nie pracowales kiedys, tylko teraz pracujesz albo przed chwila odszedles, najlepiej na tylu siedziec i dubac w nosie.

xxxxx
@zzzz

Żal mi takich ludzi...

W.D.

Totalny wyzysk ludzi nie polecam a wyroby znam mieszanina wszystkiego!!! a niby to ORYGINAŁ.

Piotr C.

Już Ci odpowiadam: nie pracuje tam z bardzo prostej przyczyny, dostałem się do pracy w państwowej firmie.

bobi

Pracowałem kiedyś w tym zakładzie i na rozmowie kwalifikacyjnej obiecali mi '' złote góry'' ładnie tylko gadali a okazało sie inaczej. A ci ludzie co pisza ze duzo tam mozna zarobic to chyba za donoszenie maja takie wynagrodzenia. Brakuje tam Inspekcji Pracy !!!!!!

xxxxx

Najgorszy zaklad w Grudziadzu i okolicach. A niby ZPCH.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska - Grudziądz

• Jak się pracuje w Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska?

Zobacz opinie na temat firmy Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska?

Kandydaci do pracy w Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska
3.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Marii Konopnickiej 13
    86-300 Grudziądz