Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska

Grudziądz

Opinie o Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska

Paulina

@Olek na stronie internetowej Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska oraz na portalach ogłoszeniowych na tę chwilę nie ma zamieszczonych żadnych ofert pracy. Może warto skontaktować się z firmą bezpośrednio w tej sprawie? http://www.rafpol-folie.com.pl/kontakt

Olek

Widzę, że opinie są różne, ale może ktoś wie czy prowadzą obecnie rekrutację?

wa

To popracuj tam to zobaczysz co to za praca i jak płacą a opakowania to przerobione śmieci.

ja

bagno i tyle w temacie.szkoda czasu na ta firme kierowcy.

bolek

W tym zakladzie nic nie szanuja ludzi. Traktuja czlowieka jak robota. A Ci co pisza pozytywne komentarze na temat tej firmy to sa lizusami wlascicieli. NIestety tez sa na tym swiecie tacy ludzie . TOTALNY WYZYSK. Nie bylo by miesiaca zeby w internecie, gazecie nie bylo by ogloszenia ze potrzebuja do pracy do Rafpolu i podkreslam ze nie sa to ogloszenia na nowo powstale miejsca pracy.

Robert

w tym zakladzie nic nie szanuja ludzi. Totalny wyzysk!!!!!!!!!!!!!!

wd

Tak potwierdzam to, a jak się zwolnisz to Cię straszą nawet policją.

................

Taki dobry zakład a czemu ciagle sa ogłoszenia ze potrzebują m.in. kierowcy, "dozorcy" itp. Niech każdy sam sobie odpowie. Ta firma ma status ZPCH a totalny wyzysk ludzi. Pracowałem kiedys tam na produkcji i najbardziej mi szkoda chłopaków z dozoru niby "dozorców". Pracują 60 godz w miesiacu na dozorze co godz obchód a pomiedzy obchodami mają zadawane obłedne zadania. A 100-120 godz w miesiacu sa palaczami, ogrodnikami, pracownikami gospodarczymi,itp a maja stopnie niepełnosprawności a ciagle sa na nogach. Każdy weekend sa na niby dozorze kazde świeta i dni jak produkcja ma wolne sa w pracy. I jeszcze w tygodniu musza przyjezdzac do prac gospodarczych. Dozorcy ktorzy maja 60 godz dozoru a reszte godzin. Śmieszne. W żadnej firmie tak nie ma !!!!!!!

zzzz
@................ 06.02.2016 14:07

pracowac sie nie chcialo, a pienidze dostawac chcialo ? nie pracowales kiedys, tylko teraz pracujesz albo przed chwila odszedles, najlepiej na tylu siedziec i dubac w nosie.

xxxxx
@zzzz 10.03.2016 22:12

Żal mi takich ludzi...

W.D.

Totalny wyzysk ludzi nie polecam a wyroby znam mieszanina wszystkiego!!! a niby to ORYGINAŁ.

Piotr C.

Już Ci odpowiadam: nie pracuje tam z bardzo prostej przyczyny, dostałem się do pracy w państwowej firmie.

Piotr C.

Drogie Panie i Panowie z całą świadomością polecam ta firmę. Pracowałem tam w magazynie prawie rok i najlepiej wspominam tam prace w całej mojej karierze. Zarobki na tamte czasy były dobre, jeśli szefostwo widziało ze pracujesz i dobrze robisz swoją robotę potrafiło w każdej chwili Cię zawołac i podnieść wypłatę lub dac jakąś premia. Jeśli chodzi o atmosferę było ok. Jednej rzeczy nie mogę zapomnieć do dziś , a z która nie spotkałem nigdzie indziej ,zawsze gdy siedziałem dłużej w pracy to nigdy szefostwo nie zostawialo nas samym sobie zawsze przywieźli coś na ciepło do zjedzenia. Bym zapomniał w każdej chwili mogłeś iść do właścicieli i pogadać z nimi na każdy temat z każdym potrafili rozmawiać nawet z sprzątaczka. Przynajmniej tak było jak ja tam pracowalem.

kolo
@Piotr C. 16.01.2016 00:38

to czemu juz tam nie pracujesz?jak ci tak dobrze tam było.

bobi

Pracowałem kiedyś w tym zakładzie i na rozmowie kwalifikacyjnej obiecali mi '' złote góry'' ładnie tylko gadali a okazało sie inaczej. A ci ludzie co pisza ze duzo tam mozna zarobic to chyba za donoszenie maja takie wynagrodzenia. Brakuje tam Inspekcji Pracy !!!!!!

xxxxx

Najgorszy zaklad w Grudziadzu i okolicach. A niby ZPCH.

damian

a jak tam jest za kierowce,bo non stop szukaja kierowcy,pewnie tez kicha

Taka prawda

Na okrągło brakuje ludzi do pracy . O czym to świadczy ? Można sobie samemu odpowiedzieć .

Krążą różne plotki o tejże firmie. Ja pracuję od dłuższego czasu i nie dam złego słowa powiedzieć. Jeśli ktoś chce zarabiać na wejście 2000 zł., to niestety ale próżniakom to na pewno się nie uda :) Jeśli lubisz i chcesz pracować to firma stworzona dla Ciebie. Pokaż co potrafisz, a zarobisz - proste :) Co do złych opinii, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Najbardziej śmieszy mnie to, że złe opinie rozsiewają ludzie, którzy nigdy w życiu nie mieli nic wspólnego z tą firmą, ale za to usłyszeli "bo znajomy znajomego powiedział, że jego znajomy powiedział.... bla, bla, bla". Guzik prawda. Firmę polecam z pełną świadomością :)

xl

jesli zarobki ok 1000 to duzy zarobek to rzeczywiscie duzo placą. Pewno to wpis byle by nie doszlej włascicielki

asia123

To chyba żart!!!

Zostaw opinię o Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafpol Opakowania Lucyna Rafińska